Kremli troll vooglaid

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas nimetu »

Eks ole sõnavabadus ka temal. Temasuguste vastu kõige parem rohi on mitte neile hääli anda.

No, härra Vooglaiu poolt pole keegi mingeid hääli andnud, sest ta ei osalegi valimistel.
Küll aga on äärmiselt küsitav tema motiiv sellist jama suust välja ajada. Või noh, nii palju kui see ühe mõjuagendi puhul küsitav saab olla. Ajakirjanikud võiksid loomulikult läbi kammida kõik tema sidemed.
alfa hotel
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 08 Mär, 2018 21:14
Kontakt:

Re: Uusi trende kohalikust propagandast

Postitus Postitas alfa hotel »

nimetu kirjutas:
Eks ole sõnavabadus ka temal. Temasuguste vastu kõige parem rohi on mitte neile hääli anda.

No, härra Vooglaiu poolt pole keegi mingeid hääli andnud, sest ta ei osalegi valimistel.
Küll aga on äärmiselt küsitav tema motiiv sellist jama suust välja ajada. Või noh, nii palju kui see ühe mõjuagendi puhul küsitav saab olla. Ajakirjanikud võiksid loomulikult läbi kammida kõik tema sidemed.


Vooglaid ei ole härra, vaid lihtsalt vooglaid.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3321
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Uusi trende kohalikust propagandast

Postitus Postitas Madis Reivik »

Värdjatsirkus jätkub.

https://www.delfi.ee/artikkel/95932767/ ... imustvalge

Keegi tahab sellist tola veel härraks kutsuda ?
an2
Liige
Postitusi: 1371
Liitunud: 04 Dets, 2020 9:25
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Integratsioon ja Eesti venekeelsed

Postitus Postitas an2 »

https://www.delfi.ee/artikkel/95932767/ ... imustvalge
Vooglaid vastas: "Mina olen seda varem ka öelnud ja ma ei häbene uuesti öelda, et kui Venemaa tegutseks sellisel viisil, et tagaks inimestele päriselt põhiseaduslikud õigused, ei teostaks vaktsiinisundi, ei teostaks apartheidi, jätaks inimestele võimaluse elada ja kasvatada oma lapsi vastavalt oma veendumustele, ei hakkaks ähvardama sind vangistusega, ei tahaks sind relvituks teha, ei tahaks su vanemlikke õigusi piirata, ei tahaks sinu lapsi sinu selja taga süstida – siis tekiks väga kiiresti väga tõsine küsimus… ma ei tea, mina tahan elada lõppude lõpuks normaalset elu."

Vajadusel pange õigesse lõime.
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Uusi trende kohalikust propagandast

Postitus Postitas herman30 »


Riigireetur. Kahju et ei saa panna vastu seina ja teha lõpparvet....
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Integratsioon ja Eesti venekeelsed

Postitus Postitas Kriku »

an2 kirjutas:Vajadusel pange õigesse lõime.
Tehtud.
alari
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas alari »

an2 kirjutas:https://www.delfi.ee/artikkel/95932767/varro-vooglaid-on-valmis-aktsepteerima-venemaa-okupatsiooni-ei-saa-loputult-vaita-emotsionaalse-argumendiga-et-tornis-peab-olema-sinimustvalge

Panen siia Vooglaiu edasise jutu ka, et kõik aru saaks, mis ta ütles:
"Nimetage seda Eesti Vabariigiks või Eestimaa kubermanguks või millekski muuks. Kes iganes tagab inimestele võimaluse siin normaalselt elada, siis selle poole inimesed hoiavad," ütles SAPTKi juht otse.

"Sa ei saa lõputult (väita) mingi emotsionaalse argumendiga, et meil peab siin tornis olema sinimustvalge, mis siis, et selle sinimustvalge all tegeled sa inimeste ahistamise ja kiusamisega ja mahasurumisega," jätkas Vooglaid.

Markus Järvi lisas: "Esimest korda EV sünnipäeval tunnen, et see lipp ei esinda mind. See ei ole lipp, mille nimel tahaksin elada ja surra. See ei ole mingi riik, mis on minu riik. See ei ole mingi Eesti, mis on minu Eesti."

Rahastajad nüüd siis teada, ida poolt
Kasutaja avatar
Smith
Liige
Postitusi: 1600
Liitunud: 10 Veebr, 2012 22:01
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Smith »

Nüüd tuleks saag korralikult käima tõmmata kõikjal meedias,
et iga Jüri ja Mari saaks aru :Vooglaiu, Helmede ja Elvisega
lumepalle loopides soovite te Venemaa okupatsiooni.
Ja nii ka neid vastavalt nimetama (neojuunipöörajad,
riigipöörajad) ning nende ümber käima.
:evil: :evil: :evil:
"We have 50 million Muslims in Europe. There are signs that Allah will grant Islam victory in Europe—without swords, without guns, without conquest—will turn it into a Muslim continent within a few decades." Muammar Gaddafi
Kasutaja avatar
Health
Liige
Postitusi: 863
Liitunud: 25 Aug, 2019 14:13
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Health »

Küsiks ausa küsimuse, kas nimetatud seltsimehed on kunagi näidanud mingit valmidust "selle lipu nimel surra" või nende poolt lihtsalt mingi tühikõva paukumine? Ei suuda kiire otsingu põhjal mingit sellelaadset vihjet leida.
alfa hotel
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 08 Mär, 2018 21:14
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas alfa hotel »

Noh iidse Eesti kõlaga pseudonüümi kasutav Borja, sinu iidol on nüüd oma olemuse paljastanud. Ja mina olen sinu hinnangul kloun, et julgesin öelda, et vooglaid pole härra. Ajab see mõjuagent ikka sinu hinnangul õiget Eesti asja või peaks jõustruktuurid ikkagi temaga veidi vestlema?
alfa hotel
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 08 Mär, 2018 21:14
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas alfa hotel »

Ma muide väga tänan moderaatorit, et pealkirjas on vooglaiule täiesti õige tiitel pandud ja tema nimi korrektselt väikese tähega kirjutatud :)
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1000
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas davidsoniharald »

Borja kirjutas:
seroi kirjutas:Ma muide väga tänan moderaatorit, et pealkirjas on vooglaiule täiesti õige tiitel pandud ja tema nimi korrektselt väikese tähega kirjutatud :)


..ja tänulike holoppide karjast kostab vaimustunud kiiduhääli :twisted:


Oot akf Borja, sinu arvates on vooglaid siis mingi normaalne Eesti asja ajaja?
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
alfa hotel
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 08 Mär, 2018 21:14
Kontakt:

Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas alfa hotel »

davidsoniharald kirjutas:
Borja kirjutas:
seroi kirjutas:Ma muide väga tänan moderaatorit, et pealkirjas on vooglaiule täiesti õige tiitel pandud ja tema nimi korrektselt väikese tähega kirjutatud :)


..ja tänulike holoppide karjast kostab vaimustunud kiiduhääli :twisted:


Oot akf Borja, sinu arvates on vooglaid siis mingi normaalne Eesti asja ajaja?


Borja, ära nuta, proovi lihtsalt vastata, kas vooglaid on siis mingi normaalne Eesti asja ajaja?
alfa hotel
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 08 Mär, 2018 21:14
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas alfa hotel »

Ka mittevastamine on mõnikord väga selge vastus.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3304
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Dr.Sci »

Mida siis Varro ütleski?
Varro kirjutas:"Mina olen seda varem ka öelnud ja ma ei häbene uuesti öelda, et kui Venemaa tegutseks sellisel viisil, et tagaks inimestele päriselt põhiseaduslikud õigused, ei teostaks vaktsiinisundi, ei teostaks apartheidi, jätaks inimestele võimaluse elada ja kasvatada oma lapsi vastavalt oma veendumustele, ei hakkaks ähvardama sind vangistusega, ei tahaks sind relvituks teha, ei tahaks su vanemlikke õigusi piirata, ei tahaks sinu lapsi sinu selja taga süstida – siis tekiks väga kiiresti väga tõsine küsimus… ma ei tea, mina tahan elada lõppude lõpuks normaalset elu."
Mis ei välista et kui sama asja pakuks USA, GB, Suur-Saksamaa, Läti, Rootsi, Poola, Soome siis võiks riigi ju hoopis neile anda - ja kui Eesti oleks selline nagu ta sisemas unistab, hoiaks ta sini-must-valgest küünte ja hammastega kinni...

Aga mis sai, hüsteerikutele visati kont hambu ja nüüd on siis avalikult kogu see seltskond näha... aga kui reaalselt peaks asjaks minema, siis putkavad sellised kõik üheskoos piiri taha sest kes muidu Eestit välismaalt kaitseks ja seal halades Eesti kultuuri ülal hoiaks.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist