www.militaar.net
http://www.militaar.net/phpBB2/

Kremli trollidest
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=58&t=35295
1. leht 24-st

Autor:  Abramis [ 17 Jaan, 2008 9:56 ]
Teema pealkiri:  Madisson vs Klenski ja co

Madisson istus uue Eesti ajal 2 aastat ära nii, et saanud arugi( :oops: :oops: '')mille eest. Arvan, et Klenski ja co peaks saama ikka nii 3x2 a. arvestades tegude mastaapsust, mitmesuguse kahju suurust ja asja profülaktilist külge.

Teen siinkohal ettepaneku kontrollida Teie sees oleva poliitilise detektori headust ja vastata küsimusele missuguse karistuse saavad Klenski ja co.
Õieti on siin 2 küsimust:

1. Kas nad kinni pannakse?
2. Kui pannakse, siis kui pikaks ajaks?

Ise arvan, et peaks saama nii 5-6a kinni istumist aga saavad 3 aastat tegelikku vangistust.

Autor:  USP [ 17 Jaan, 2008 10:13 ]
Teema pealkiri: 

Ei panda kinni. Saavad tingimisi maksimaalselt 3 aastat.

Autor:  canislupus [ 17 Jaan, 2008 11:33 ]
Teema pealkiri: 

Ma arvan, et juhtub hoopis selline asi nagu: moodustub mingi ühendpartei vms moodustis mille oraatorid on eelpoolmainitud isikud ning järgmistel valimistel on kõik juriidiliselt korrektne.

Autor:  stilett [ 17 Jaan, 2008 11:39 ]
Teema pealkiri:  ???

Enne, kui hakata arutlema, kas vennikesed kinni pannakse ja kui kauaks pannakse, peaks enne arutama ja tegema oma panused, kas nad üldse SÜÜDI MÕISTETAKSE ???
Aga, eks paistab. Juba praegu selge, et kergete killast protsess ei ole :roll:

Autor:  Abramis [ 17 Jaan, 2008 12:09 ]
Teema pealkiri: 

Kui ei mõisteta süüdi, siis tähendab see seda, et nad jäävad õigeks. Kas Sa Stilett näed tõesti ka sellist võimalust. Sa oled küll minetanud usu EV õigussüsteemi võimekusse... :cry:

Autor:  Frundsberg [ 17 Jaan, 2008 12:26 ]
Teema pealkiri: 

Ei noh, esimeses astmes mõistetakse vast ikka süüdi, aga otsus kaevatakse edasi. Hetkel teeks ka pigem panuse sellele, et reaalset vanglakaristust siit küll kellelegi neist ei tule.

Autor:  stilett [ 17 Jaan, 2008 13:21 ]
Teema pealkiri:  ...

Ei, ma ei ole minetanud usku meie õigussüsteemi võimekusse, lihtsalt, juristina olen natuke skeptiline :shock:

Autor:  mangust [ 17 Jaan, 2008 13:36 ]
Teema pealkiri: 

Reaalset vanglakaristust vaevalt tuleb.Sellega seame oma majanduse löögi alla,transiit väheneb jne.jne.Ma ei imesta,kui neile "moraalse kahju" eest hüvitist makstakse.Taoliste meeste "süüdimõistmistest" võib tuua mitmeid näiteid.Estam nt.ei marodööritsenud,ei halvustanud ka mingi tegevusega Eestit,aga jama kui palju,seltsimeeste häirimise eest.Kapo,uurimisorganid võivad tonnide viisi süüdistusi kokku kuhjata,aga ei mingit tolku.Aastate viisi,laseb Klenski Co Eesti riigile pähe,mitte midagi ei suudeta teha.
Kuidagi pessimistlikuks teeb see õigussüsteem. :(

Autor:  villy.64 [ 17 Jaan, 2008 15:17 ]
Teema pealkiri: 

süüdi vast ikka mõistetakse, aga karta on, et reaalselt kinni ei lähe. ja selline leebus maksab meile kardetavasti selle aasta aprillis/mais kätte. need sigudikud ju näevad ära, et reaalselt nad oma sigaduste eest vastutama ei pea. ja siis tulebki välja,et kõige valusamini said karistada need, kes noil öödel politseinuiade ette jäid.

Autor:  Yamamoto [ 17 Jaan, 2008 17:31 ]
Teema pealkiri: 

Loodetavasti mõistetakse süüdi. Suuremad ninad võivad saada nii pool a.-t (tingimisi?), vähemad vennad 3 a.-t.

Autor:  Wiking [ 17 Jaan, 2008 18:31 ]
Teema pealkiri: 

Pakun ka, et mõistetakse süüdi ja saavad tingimisi karistuse. Istuma panek nõuaks juba tugevamat selgroogu.

Samas eks istuma panemisel on ka see miinus, et teeb neist suurematsorti märtrid, pärast kelle vabanemist saab tiblastan endale ilusad poliitilised alustalad Eestis, kellele hakata rajama ühtset poliitilist rühmitust. Idanaaber on seda pidevalt proovinud, kuid ei ole sellist figuuri, kes seda halli massi paeluks ja kokku liidaks.

Samas, teeb juba hetkel meedia neist, eneselegi teadmata, märtreid riigivastaste leeris. Tingimisega pääsedes saavad neist kahtlemata samuti märtrid, kuid kaliibrilt väiksemad.

Ise pooldan kinnipanemist! Ja ühe hallipassimehe riigist välja saatmise, ülejäänutel on kahjuks taskus sinine(pigem vb isegi juba punane) pass. Muidu pooldanuks, nende kõigi puhul, riigist välja saatmist, miks ikka kõntsa üleval pidada.

Autor:  Sollmann [ 17 Jaan, 2008 19:19 ]
Teema pealkiri: 

Frundsberg kirjutas:
Ei noh, esimeses astmes mõistetakse vast ikka süüdi, aga otsus kaevatakse edasi. Hetkel teeks ka pigem panuse sellele, et reaalset vanglakaristust siit küll kellelegi neist ei tule.


Julgeksin välja pakkuda reaalse vanglakaristuse, mis aga edasi kaevatakse 2., 3. astme ja lõpuks kuni Euroopa Rahvusvah-e kohtuni välja.
Kinni need masuurikud aga lähevad, vastasel juhul ei ole mõtet neid järgmise mäsu ajal üldse segadagi :roll:

Autor:  Soobel [ 17 Jaan, 2008 19:31 ]
Teema pealkiri: 

Oleks muidugi lahe, kui läheksid euroopa kohtuni välja oma seakisaga ja teeksid lõpuks end rahvusvahelisel areenil koos venemaaga lolliks.

Lootust on ikka, et pannakse puuri, see pole miski külaärimehe, jommis saekaatritöölise ja tööinspektsiooni värk, siin ikka KAPO jne mängus, siin niisama pulli ei tehta ja kahtlaste tõendite peale ei ole mindud. Loodan, et ikka kindlapeale mindud.

Autor:  stilett [ 17 Jaan, 2008 19:50 ]
Teema pealkiri:  ...

Nagu kolleeg Wiking juba tabavalt märkis, on antud persoonid teatud riigi poolt märtriteks tehtud. Ja seda, juba enne protsessi algust. Protsess lisab "märtritele" ehk "antifašistidele" pühapaistet ainult juurde. Vabariigi kodanikuna ja kohusetruu maksumaksjana tahaks tõesti loota, et uurimine on läbi viidud kristallselt hästi ja kohtu verdikt tuleb õiglane.

Autor:  hugo1 [ 17 Jaan, 2008 19:53 ]
Teema pealkiri: 

Mul oleks selline küsimus, et kui inimene ei ole sünnijärgi eestlane, kas siis kohe mitte kuidagi ei saa temalt kodakontsust ära võtta?
Kui ei julgeta, ei saada, ei taheta vangi panna, siis vähemalt oleks see ilus šest riigi poolt.

1. leht 24-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/