Varastatud N.Liidu lennuväevorm

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Vasta
BPA
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 29 Dets, 2008 9:47
Kontakt:

Varastatud N.Liidu lennuväevorm

Postitus Postitas BPA »

Ajavahemikul 06-22.12.2008 varastati Kuusalu vallast Kolgakülast suvemajast lennuväevorm. Suurus 52, sees taskul perekonnanimi kirillitsas ja sõjaväepileti number 3605942 vist ja prizõvi aeg 11-89.

Juhul, kui kellegil on infot selle vormi kohta, siis olen nõus oma vormi tagasi ostma. Asi seisneb põhimõttes, et soovin oma vormi tagasi, muidu võiksin mingi suvalise paradka ka osta.

Rain Riisimäe
5110755

Pilt
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Juhul, kui kellegil on infot selle vormi kohta, siis olen nõus oma vormi tagasi ostma.
Miks kohe nii? Ütle aadress, siis saad sellise "ätiduudiga" kogu järgneva elu osta isiklikke asju tagasi :twisted:
Mina sain oma metalliotsija ligi aasta hiljem tagasi ilma igasuguse rahata. Müüja oli muidugi "kusagilt kellegi tundmatuga vahetanud" nagu ikka sellistel juhtudel, ühesõnaga tavaline Vastseliina pätt!
Pätile oma asjade eest maksmine ei käi valge inimese iseloomuga kokku!
Kasutaja avatar
sigalahe
Liige
Postitusi: 445
Liitunud: 01 Veebr, 2008 19:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

soovitaks balti jaama turu antiigimüüad läbi käia ,võibolla seal välja ujunud,mees kes kioskis müüb jaama poolsel küljel see aus ja usaldusväärne ja ei osta põhimõtteliselt kalkaritelt kraami kokku.Aga tagumiste Telliskivi tn poolse värava kioskis ja seal küljel kus kasutatud ja varastatud kola müüakse ka üks müügikoht militaarile,sealt tasub vaadata küll.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist