Vormipluus ja -püksid???????

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
ppp
Liige
Postitusi: 723
Liitunud: 05 Apr, 2006 17:54
Kontakt:

Postitus Postitas ppp »

Arnold kirjutas:Ma ütleks, et Sa oled loll, aga ma ei ütle, sest leidub teisi ütlejaid . Neli nööbiauku! No kaevasid omale augu ära ja mahud ühte :lol: :lol: :lol:
Asi läheb isiklikuks. Tegelikult ma ei ole loll (või siis ainult natuke), lihtsalt Sinu tarkuse kõrval paistan natuke opakas (kõik on suhteline) :lol:
Kui inimene ei oska kahest edasi neljani lugeda, siis ei pruugi ta kohe loll olla, vaid lihtsalt matemaatikas nõrk.
Tuleks lähtuda kuidagi loogiliselt - mis aastatest asi võib olla - vaevalt, et kusagilt 20-ndatest aastatest siia sattunud. Ilmselt ikkagi hilisem toodang. Templeid pole, auastme-, väeliigi-, riigi- jms-tunnuste kinnituskohti/õmblusi pole näha, vooder , NÖÖÖBID :D (pakun kompromissi - 3 auguga) tsiviillikud, sees templeid pole, vöörihma kandmiseks nagu ei sobi, korralik rätsepatöö :roll: ......
Mis riigi ja lõike sarnane sai võiks olla ? Inglise, saksa, universaalne militaarne ?
Loogiline oleks, et on siia poodi sattunud ikkagi skandinaavia poolt mingi abiga.
Kahtlustaks ikkagi mingi erusõjaväelasest mõisavalitseja vabaaja rätsepaülikonda ratsutamise kallakuga. Või tõesti siis mingi 80 aastat kapis või kohvris seisnud segaste aegade militaarteemaline Kerenski frentš, mis 21-sel sajandil osutus lõpuks ülearuseks.
Muide, Arnold, kes teisele ütleb (või ka ei ütle), see ise on! Voh! :wink:
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

No palun vabandust jällekord! :( Aga ei olnud tõsine jutt see neli auku.
kass
Liige
Postitusi: 642
Liitunud: 15 Apr, 2005 18:55
Kontakt:

Postitus Postitas kass »

Üks 1917 aasta tutikas inglane millega Tõnisson siis eelmise suveni sõjaplaani pidas.
Ilusa kraami liikumine pole olematu.
Pilt
Pilt

Frz-i komplekti osas pole targemaks saanud. Pakuti vaid veel, et kas I ms vai 1920ndad.
Paluks pakkuda kõike Vabadussõja, EW sõjaväega ja II M.s Punaarmeega seonduvat (eriti eestlased punaarmees ja "Lend-Lease" temaatika). Otsin Eestis valmistatud metallist saksa pealuud ja kulli mütsile.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist