Mitteametlik Tartu ?

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Vasta
Kasutaja avatar
Mõmps
Liige
Postitusi: 467
Liitunud: 11 Mär, 2009 13:39
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Mitteametlik Tartu ?

Postitus Postitas Mõmps »

Tere, rääkisime sõbraga pisut militaarkraamist, jutuks tulid ka kraenurgad ja Eesti Leegioni kraenurga kujundus, sõber ütles aga mul on üks selline kodus. Mul muidugi tõusid juuksed peas püsti, kuna tegemist inimesega, kes lolli nalja ei tee, teadsin ka, et tema kadunud isa saksa poolel võitles. Isale oli selle kraenurga saatnud saksamaalt keegi sakslane.(ilmselt sõjaaegne tuttav, või lahingukaaslane) Panen lingi fotodele, visake pilk peale ja avaldage oma arvamust. minu vilumatu silm pakuks, et originaal, Tartu mitteametlik lõke, aga ootaks ka kaasfoorumlaste arvamusi ja abi. Ese ei kuulu mulle ja ei ole müügiks. http://nagi.ee/photos/oceola/12302465/
Kõigi maade proletaarlased,palun ärge enam kunagi ühinege.
Treimani muuseumimaja :wink:
kass
Liige
Postitusi: 642
Liitunud: 15 Apr, 2005 18:55
Kontakt:

Postitus Postitas kass »

Tegu pole teada tuntud Tartu mitteametliku kraelõkmega.
Paluks pakkuda kõike Vabadussõja, EW sõjaväega ja II M.s Punaarmeega seonduvat (eriti eestlased punaarmees ja "Lend-Lease" temaatika). Otsin Eestis valmistatud metallist saksa pealuud ja kulli mütsile.
Kasutaja avatar
Mõmps
Liige
Postitusi: 467
Liitunud: 11 Mär, 2009 13:39
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Mõmps »

Juba tean jah, aga mis ta siis on, :? Mingi isetehtud variant, et Heidelagerist oleks uhkem koju tulla ? Või sootuks pealesõjaaegne looming ? keeruline...
Kõigi maade proletaarlased,palun ärge enam kunagi ühinege.
Treimani muuseumimaja :wink:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist