Auastmete müük

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas oleeg »

Nii karm värk ? Siis on seal üksuses sitad mehed kui tsivilistid lihtsalt teevad mis tahavad.

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
trafomees
Liige
Postitusi: 418
Liitunud: 25 Nov, 2012 23:46
Kontakt:

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas trafomees »

Kindlasti pole see ainult Eestis nii. Ma ei taha teada, mis seltskond USA või Vene armeest läbi käib.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas oleeg »

Kindlasti ei ole tegu süsteemse veaga, mis võimaldas mingil rusikamehel mingis üksuses piiratud aja jooksul teha midagi, vaid ühe-kahe konkreetse inimese tegevusetusega või oskamatusega probleemi lahendada.

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas viiking »

Hakkab tulema, hakkab, rsk :shock: :shock:

Ega siin viimati mingite krdi toetajaliikmetega tegu pole, et papi eest tegija ollakse, rsk...
Kasutaja avatar
Be1st
Liige
Postitusi: 50
Liitunud: 02 Jaan, 2012 14:05
Kontakt:

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas Be1st »

Kaudne ostmine kindlalt toimib. Nägin seda ise EKV ajateenistuse ajal kui ming jobu sai kaprali kuna pappi jagus nooremseerudele väljategemiseks kõvasti. Kõik kuradi ema ostetud telefonid ja asjad rändasid kohe nooremseerude kätte ja see tüüp ise libestas oma pepu ka igaksjuhuks ära. Ostis iga päev limonaadi nendele suht samasugustele pooletoobistele nooremseerudele seal.

Tüüp ise muidugi ei saanud ise arugi, miks ta kaitseväkke kutsuti, umbes nagu vangla loogika - kellel on pappi, see on mees, ülejäänud on naised :shock:

Aga just selle narkarjobu esitasid allohvitserid kaprali kandidaadiks mille ta ka SAI
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas viiking »

Järjest rohkem sitta keema ajatakse... :mrgreen:
Veel narkarid kah ja ostavad...
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas Satakas »

mis siin ärrituda... pugemist ja sellest tingitud boonuseid tuleb ette igas eluvaldkonnas ja igal tasandil. pole sõjavägi ses suhtes mingi erand.

võiks spekuleerivalt oletada, et 70-80% kõigist ohvitserikraadidest (või pigem ametikohtadest (mis aga annavad ju põhilise aluse aukraadide tõusuks)) on ühel või teisel moel väljapoetud. ma ei loe pugemiseks lihtsalt head ja pädevat tööd aga sõjavägi on samasugune sootsium nagu iga teinegi ja kuni sõjavägi koosneb enamuses veel inimestest, kehtivad seal täpselt samasugused inimestevahelise suhtlemise reeglid nagu igal pool mujalgi. s.t. tegelikke võimeid ja oskusi hinnatakse arvestuslikult umbes 20-30% ulatuses ja ülejäänu sõltub lihtsalt sellest, et sa räägiks õigete inimestega õigetest teemadest, kasutades õigeid väljendusviise. teisisõnu - kui sa otsustajatele inimlikul tasandil ei meeldi, jäädki kuskile tähtsusetusse kohta sitsima. inimesed on karjaloomad ja karjasisese hierarhia määrab social engineering. aga see ongi maakeeli pugemiskunst. vähe on selliseid, kes ei oska või ei taha pugeda ent on siiski kõrgele-kaugele jõudnud.

see on muidugi omaette teema, kas pugemist ka otseselt "ostmiseks" võiks nimetada aga kaudselt on see seda kindlasti.
Kasutaja avatar
Be1st
Liige
Postitusi: 50
Liitunud: 02 Jaan, 2012 14:05
Kontakt:

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas Be1st »

To: Satakas
nii on, TÕSIJUTT
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas hillart »

:twisted:
Viimati muutis hillart, 23 Okt, 2013 6:57, muudetud 1 kord kokku.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas Satakas »

hehe. meenutaks üht head "palvet", mida kurt vonnegut kõvasti populariseerinud on:

olgu mul meelekindlust leppida asjadega, mida ma ei saa muuta, julgust muuta asju, mida ma muuta saan ja tarkust nende vahel alati vahet teha.

mina neid asju muuta ei saa. seega püüan paratamatusega lihtsalt leppida ja kohaneda. kui sinu võimed on oluliselt suuremad, siis tuult sulle tiibadesse 8)
Kasutaja avatar
rünno
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 16 Veebr, 2013 15:28
Kontakt:

Re: Auastmete müük

Postitus Postitas rünno »

Huvitav teema, olen teeninud 1994-2011, olen näinud sellist kaadrit, et ei tea kas naerda või nutta. Pole kellegi ees lömitanud, ega talda lakkunud, seersandi auastme sain KV Lahingukoolist 1995 aastal tollal veel kpt. Kunnase käest ja sellega läksin ka reservi. Tööd tegin hingega, tampisin nii siin kui sealpool piiri, kõik said võrdselt: reamehed, veeblid ja leitnandid. Kui oled jobu siis see mis pagunil veel sinust meest ei tee ja nii ongi. Ostmist ei ole pealt näinud aga vähemalt pooled on ikka kõvasti kellegi taldu lakkumas käinud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist