Kus saaks lasta õmmelda/osta KV vormi?

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Vasta
Kasutaja avatar
trafomees
Liige
Postitusi: 418
Liitunud: 25 Nov, 2012 23:46
Kontakt:

Kus saaks lasta õmmelda/osta KV vormi?

Postitus Postitas trafomees »

Kuna mu kehaehitus on nii eriline, et ladudes pole mulle vormi väljastada, siis otsustasin lasta vormi õmmelda enda mõõtmetes.

Igasugune vihje kust saab lasta digilaiguga vormi õmmelda vastavatl enda mõõtmetele on teretulnud nii siia kui ka privasse. Samuti oleks hea teada hindu.

Kas samast kohast saaks ka digitaalse laiguga kiivrikatte?
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Re: Kus saaks lasta õmmelda/osta KV digilaigulise suvevormi?

Postitus Postitas wambambola »

Eritellimusel läheb see kalliks maksma ju. Kiivrikatte peaks ikka laost saama.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kus saaks lasta õmmelda/osta KV digilaigulise suvevormi?

Postitus Postitas hillart »

Kuna mu kehaehitus on nii eriline, et ladudes pole mulle vormi väljastada, siis otsustasin lasta vormi õmmelda enda mõõtmetes.
:shock: :roll:
Vastavalt kaitseväelaste tervisenõuetele ... ?????? Aga milleks erilise ja ebanormaalse kehaehitusega tsivilistile, kes EV jõustruktuuridega mingit seost ei oma, digivorm?
Kui hälbed on aga mitteolulised (st. sellised, missugused relvakandevõimekust ja kaitseväeteenistust ei välista), siis on ka tavaline tehasetoode ümberõmlemise teel kohaldatav, arvan ma. :wink:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
trafomees
Liige
Postitusi: 418
Liitunud: 25 Nov, 2012 23:46
Kontakt:

Re: Kus saaks lasta õmmelda/osta KV digilaigulise suvevormi?

Postitus Postitas trafomees »

Olen seotud teenistusega ning vaadake, kui te olete lihtsalt pikk ja suur, siis ladudes ei ole sellist vormi. Pikale mehele vormi sain aga arvatakse ,et kõik väga pikad mehed on peenikesed. Seega ei läinud see pikk vorm mulle lihtsalt selga. Mul on see jama ,et olen lisaks pikale kasvule pärinud ka turske keha.
mongol
Liige
Postitusi: 1296
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kus saaks lasta õmmelda/osta KV digilaigulise suvevormi?

Postitus Postitas mongol »

See saab kallis olema, aga eespool viidatud SRS Company ehk siis nn "Kotzebue pood" teeb sulle selle valmis.
Soovitan kokkuhoiu mõttes ikkagi laost kõige suurem vorm välja võtta ja las siis õmblejad tegelevad juurdelõikamisega, saad ehk odavamalt läbi ;)
professional retard
Ugri
Liige
Postitusi: 192
Liitunud: 08 Jaan, 2012 13:08
Kontakt:

Re: Kus saaks lasta õmmelda/osta KV digilaigulise suvevormi?

Postitus Postitas Ugri »

Kui olete EKV tegevteenistuja, siis tagab EKV ka vastavas mõõdus vormiriietuse, isegi kui see tähendab eritellimust.
Kasutaja avatar
xBoxFromMoon
Liige
Postitusi: 33
Liitunud: 22 Veebr, 2012 18:17
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kontakt:

Suvise vormi nokamütsi "märklaud"

Postitus Postitas xBoxFromMoon »

Tervist! Tahaksin teada, et kas oleks võimalik kusagilt osta enda vormimütsile (suve nokats) Eesti lipu värvides "märklauda"?

Pilt/näide: http://y.delfi.ee/thumb/203677/10933759_Wk92ja.jpeg (Näitena tõin talvevormi mütsi, aga ma mõtlen seda "märklauda"). :)
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Kus saaks lasta õmmelda/osta KV digilaigulise suvevormi?

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Selline mõõt nagu 195/136 (pikkus 195 ja rinnaümbermõõt 136) on KV-s laokaup, keegi midagi ekstra ei õmble. Olen ise käes hoidnud.
Sellest suuremat meest vaevalt et leidub.

Üldiselt selliseid jutte "KV ei telli" ajavad KL malevate saamatud tagalaohvitserid ja -veeblid, kes ei viitsi oma tagumikku liigutada (aiman juba, et probleem selles).
Nad ka ise imestaks, mida kõike ladudes on.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
rennes
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 05 Mär, 2012 10:02
Kontakt:

Kust saada takjakinnitust?

Postitus Postitas rennes »

Tere!

Kust võiks osta takjakinnitust? Mitte ribadena, seda on vast igas riidepoes, aga just suurema tükina, nagu kottidel ja mütsidel jne. Märkide kinnitamiseks?

Ette tänades

Rennes
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kust saada takjakinnitust?

Postitus Postitas mutionu »

Pärnus ostsin ma vist Niit ja Nööp nimelisest poest. Seal oli teda ribana kuid riba laiuseks oli vist kuni 12cm.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Kust saada takjakinnitust?

Postitus Postitas Lemet »

Minu käest... :wink:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
ggdag
Liige
Postitusi: 480
Liitunud: 12 Jaan, 2006 20:59
Kontakt:

Re: Kust saada takjakinnitust?

Postitus Postitas ggdag »

Tartus Abakhani riidepoes olen ka kohanud ;)
rennes
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 05 Mär, 2012 10:02
Kontakt:

Re: Kust saada takjakinnitust?

Postitus Postitas rennes »

Ise küsin, ise vastan. Selline butiik nagu Karnaluks OÜ, Hermanni 1, Tallinn müüb igast sellist kraami muu hulgas. Hind on pehmel poolel 100 mm laial umbes 1.45 € meeter.

Tänud ka Lemet'ile kes vaevus pakkuma ja suhtlema sel teemal omalt poolt.

Rennes
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist