Auastme tunnuse kandmise kohustuslikkus

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Vasta
krj
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 17 Okt, 2007 13:45
Kontakt:

Auastme tunnuse kandmise kohustuslikkus

Postitus Postitas krj »

Et talv läheneb, siis käisin täna kaitseliitlasena KL riidelaos ja vahetasin olemasoleva talvejope sobivama numbri vastu. Kodus nüüd avastasin aga, et rinna peal olev pagunikate on jopel puudu, eelmisel kasutajal on see ilmselt ära rebenenud vms. Ringi vahetama minna aga ma ei taha, sest see jope oli ainus, mis mulle täpselt selga istus laos olemasolevatest. Kõrgemad jõud aga on mulle määranud reamehest kõrgema auastme. Kas auastme tunnuse kandmine on kohustuslik? Metsas on minul ükskõik, seljasoleva kola alt see niikuinii välja ei paista aga õppustele minnes-tulles satun ma sageli ka teiste inimeste silma alla, kas tanklas või tänaval.
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1018
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Auastme tunnuse kandmise kohustuslikkus

Postitus Postitas Mudakoon »

Kaitseliidu õppustel kus kohtab (tsiteerin üht foorumlast ja andke mulle andeks kõik kaitseliitlased) "Bosnia maakaitseväelaste"
välimusega võitlejaid , usun ,et pole probleemi. Küll aga võiksid sebida (kui aega on või silma jääb,)endale tunnuse aluse ja selle uuesti külge lasta traageldada ,lihtsalt ,et oleks vinks-vonks.
Ps . Auastme tunnuse kandmine on muidu kohustuslik.
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist