EW ohvitseri suurvormi vöörihm

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Hjalmar Nelk
Liige
Postitusi: 548
Liitunud: 01 Apr, 2005 7:47
Kontakt:

Postitus Postitas Hjalmar Nelk »

Vahele selline loll küsimus - palju mõõga eest küsitakse? Ehk kui täpsemalt - palju peaks välja selle eest käima? Kas kellelgi on äkki konkreetseid pakkumisi?
niva
Liige
Postitusi: 45
Liitunud: 25 Juun, 2005 19:03
Kontakt:

Postitus Postitas niva »

[quote="raudrist"]Pilt ei avane.
Kas sellist pead silmas?

Sellist jah ,ainult minu oma on hõbedane.Puhastasin teda küll hellalt aga kuldset läiget ei tulnud kuskilt.Ainult aasal on selline tunne ,et miskit säravamat on seal kuskil olnud.Proovin uuesti lingi kah panna ehk läks sel korral õigesti.
http://www.album.ee/?o=292052367
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

niva kirjutas:
raudrist kirjutas:Pilt ei avane.
Kas sellist pead silmas?

Sellist jah ,ainult minu oma on hõbedane.Puhastasin teda küll hellalt aga kuldset läiget ei tulnud kuskilt.Ainult aasal on selline tunne ,et miskit säravamat on seal kuskil olnud.Proovin uuesti lingi kah panna ehk läks sel korral õieti.
http://www.album.ee/?o=292052367


See pildil olev ei näe sugugi hõbedase moodi välja- pigem normaalselt oksüdeerunud pronks. Pole mõtet puhastama hakata enne, kui leiad kusagilt teise poole, mis juba puhas on.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
niva
Liige
Postitusi: 45
Liitunud: 25 Juun, 2005 19:03
Kontakt:

Postitus Postitas niva »

Tänud .Nüüd jääb üle tõesti vaid õnnelikule juhusele lootma jääda.Kuid nagu on öelnud meist targemad-pime kana leiab kah teinekord tera.Igal juhul veel kord tänud.Ma polekski teada saanud ,mida kõike toredat mul on.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Siin üks selle rihma variantidest Kalevi Maleva sõdalasel kasutuses.
Pilt
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
represseritu
Liige
Postitusi: 198
Liitunud: 24 Veebr, 2005 18:27
Asukoht: Metsakooli tee9, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas represseritu »

See rihmapannal minu mälu järgi ei olnud enam kasutusel Eesti Vabariigi
enneokupatsiooniaegses kaitseväes. Ta oli ilmselt kasutusel aastatel 1920 kuni 1930. Ka fotodel selle rihmapandlaga meeste mundrid kuuluvad
nendesse aastatesse. Eesti sõjaväe kõrgema ohvitseri vöörihm koos
pandlaga on hästi nähtav kindral Laidoneri pildil raamatus "Eesti 20
aastat iseseisvust".
JKO
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Mär, 2012 21:28
Kontakt:

Re: EW ohvitseri suurvormi vöörihm

Postitus Postitas JKO »

Maopeaga pandlaid mul juba kaks täna tuli pööningult teine aga vastuseid pole.
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Re: EW ohvitseri suurvormi vöörihm

Postitus Postitas ivalo »

Maopandlaid oli mitut sorti. Eesti, Inglise ja Läti omi, kõiki neid liigub medemaal
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: EW ohvitseri suurvormi vöörihm

Postitus Postitas mx77 »

mul on näiteks saksa mereväe paraadrihm maopandlaga kodus.
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist