EKV vorm vs. BundesWehri vorm?

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Vasta
Kasutaja avatar
Juhan
Liige
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Nov, 2006 13:08
Asukoht: Tartu
Kontakt:

EKV vorm vs. BundesWehri vorm?

Postitus Postitas Juhan »

tervist,

mul tekkis väikene arusaamatus oma tuttavatega. Mul on kindel plaan osta endale militaarpüksid ning militaarkuft, aga tekkis vaidlus.
Nimelt asi selles, et sain soodsa pakkumise kasutatud EKV talvevormi peale: kasutatud vorm (püksid + palitu) 400.- , ise arvan, et see on suht soodne hind. Tuttav aga laitis mõtte maha, kuna väitis, et EKV välisvorm ei ole niiskusekindel ja üldse selle raha eest ei tasu seda osta - olevat liiga kallis.
Teine variant oleks siis tellida Bundeswehri (BW) Feldjacke ja püksid, ent need läheks koos tellimisega umbes 1000 krooni kandis maksma.
Neid BW tooteid saab näha siit koos saksa keelse kirjeldusega:

Jakk:
http://www.recon-company.com/BW_Feldjac ... 690-d.html

Püksid:
http://www.recon-company.com/US_M65_Fel ... 718-d.html

Lihtsalt asi selles, et ma ise ei taha hästi uskuda, et EKV vorm ei pea niiskust eriti ning ei ole soe. Kuigi saaks väidetavalt vähekasutatud variandi, siis kas 400.- + postikulu u. 100.- otsa, ehk kokku 500.- on selle eest ülemakstud või mitte? Vormid on väidetavalt heas korras, allika kohta nii palju, et enne sealt tellinud ei ole, sellega kogemus puudub.

Ootan siis teadjamate meeste arvamust, eriti just selle EKV vormi suhtes, kuna selle koha pealt on arvatavasti rohkem kogemusi.

Ette tänades,
Juhan
Meie reliikvia on vabadus!
Meie reliikvia on au!
siss
Liige
Postitusi: 287
Liitunud: 09 Mai, 2005 23:56
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas siss »

eesti oma on normaalne, oleneb muidugi ka kui kulunud.aga 500.- on hea hind.ise olen 800.- müünud. metsas külm küll pole hakanud.oleneb ka mille jäoks vaja on kas jahile , või õppusele.saksa oma pole seljas olnud ei oska võrdlust tuua
Kasutaja avatar
Juhan
Liige
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Nov, 2006 13:08
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Juhan »

No lihtsalt metsas müttamiseks ning paari tunni pikkuseks jahiks
Meie reliikvia on vabadus!
Meie reliikvia on au!
Kasutaja avatar
junkers
Liige
Postitusi: 100
Liitunud: 05 Dets, 2006 11:43
Kontakt:

Postitus Postitas junkers »

soovitaks eesti oma, hind on hea ja külm sellega ka ei tohiks olla
Kasutaja avatar
ludvig
Liige
Postitusi: 790
Liitunud: 10 Jaan, 2005 16:35
Asukoht: EW
Kontakt:

Postitus Postitas ludvig »

kui tellid bw,siis veendu et oleks originaal sõjaväe oma,mitte lihtsalt bw laik mis toodetud poolas.viimast liigub päris palju.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

laik

Postitus Postitas hillart »

Kui kataloogides vaadata, siis valjanagemiselt sojavaelise paritoluga, ei tarvitse see seda mitte olla. Uued asjad on enamasti koopia voi fantaasiatoodang kusagilt Indo-Hiinast voi lausa Hiinamaalt. Erinevas pruugituseastmes esemeid aga voib klassifitseerida originaalide hulka.
Pruugituseaste aga voib olla vaga erinev. Olen naiteks saanud ca.50% hinnaga 1-2X jalas olnud BW saapad.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Stern
Liige
Postitusi: 110
Liitunud: 17 Mai, 2005 7:49
Kontakt:

Postitus Postitas Stern »

Antud isendid on originaalid ja kui tahad lihtdalt metsas käimiseks siis igati parem kui Eesti oma. Kui aga oled kaitseliitlane siis korrektse väljanägemise nimel võiks ikka eesti laik olla.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist