Pildialbum natside laagrist

Eestlased ning eestlastest koosnevad üksused, relvad, lahingud, varustus, autasud jne jne...
Vasta
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas gnadenlose »

Mind hämmastab ka see jaur siin. Inimene paneb üles paar traagilist joonistust ilma igasuguse propagandavahuta ja mõne aja pärast nõutakse temalt juba mingeid arvutusi ja tõestust, et laagrites inimesi massiliselt ahju aeti. Tase!
Гив Ми Мани
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Lemet »

Ütle, et juut oli ka inimene ja sa nagu näitaks punast rätti!
Tegelikult vast on asi hoopis vastupidine- vähemasti siinsel(balti riikide) tasemel on(eriti mõningate wiesenthali keskuse aktivistide aktiivsel toel) jäänud mulje, et põhiteemaks pole siiski väide "juut on kah inimene", vaid hoopistükkis see, nagu oleksid juudid ainsad inimesed. Isiklikult enda kohta- kui veel aegu tagasi oli mul rahvusest sügav savi, siis tänasel päeval kerkib vältimatult terminiga "juut" kohe ka mällu seltsimees Zuroff koos oma kramplike püüetega Eestist ja eestlastest padunatse ja natsiriiki kujutada. Ja huvitaval kombel on see "juudi"seltskond vähemasti minu tasemel jagunenud kuidagi kummaliselt kaheks- ühelt poolt Iisraeli riik, kelle saavutustest tuleks väga mitmeski vallas eeskuju võtta ja teisalt seesama si..ne Wesenthali keskus oma esikilaja Zuroffiga. Ja siis veel see siinne suuremalt jaolt häbelikult vait olev eestikeelne juudikogukond ja seda häälekamalt ennast eksponeeriv venekeelne seltskond...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
General
Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 29 Mai, 2006 11:52
Asukoht: Seal kus mu jope ripub
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas General »

Sm. Corvus, Talmundit lugedes võib ju kohe aru saada, et juut EI OLE inimene- hoopis verehimuline elajas!
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas EOD »

Corvus - Diskussioon antud teemas, et kas on või kas laetakse ju puudub. Antud piltidel ei ole muideks täheldada ka UFO'sid ja ka inmeste joonistatud prortsioonid on valed. Ja siis?
Saad väga hästi aru, millest jutt, loll Sa kohe kindlasti pole. Et jutt on VALEDEST, mitte inimeste proportsioonidest. Ja kes on korra valetanud, selle juttu suhtutaksegi edaspidi kahtlusega. Kusjuures teistel piltidel on sama kunstnik joonistanud inimesi õigetes proportsioonides. Pildid ja nende juures olev tekst on vastuolus.
Natuke tähelepanekuid veel: Ešeloni saabumist kujutaval pildil on inimestel korralik riietus, lapsega naisel kena soeng. Inimesed tulevad vabadusest ja mingi Stockholmi sündroom pole vast veel kujunenud. Kusjuures see sündroom ei seganud teie riigi vange liikuma joostes või kükitama, pilk alla suunatud.
Aerofotodel enamasti korstnad ei suitse, kuigi väidetavasti töötasid krematooriumid suure koormusega. Samas mõnel pildil on paks suits näha. Seega mingeid suitsufiltreid polnud.
Üks väidetav gaasikamber asus administratsiooni ja komandandi enda ruumide vahetus läheduses. Kas aarialased olid tsüaniidile immuunsed? Või ehk oli siiski tegemist tavalise pesuruumiga ja seal juures asuva katlamajaga?
Küsimusi tekkis veelgi, aga vast aitab. Kusjuures need küsimused ei ole suunatud juudi rahvusele, vaid nendele, kes nende kannatustega äri teevad.

General, rahune maha!
ppp
Liige
Postitusi: 723
Liitunud: 05 Apr, 2006 17:54
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas ppp »

Lugesin ksf! Generali poolt pakutud lehe http://der-stuermer.org/eesti/66_Kusimust.htm
läbi. Sai palju selgemaks! Sakslased koondasid juudid igaks juhuks laagritesse, sest enamus juute olid kommunistid ja oleks hakanud nende pühale üritusele kaikaid kodarasse toppima. Juudid oleksid kenasti sõja ja püha ürituse üle elanud, kui nn liitlased sunnikud poleks laagrite normaalset elurütmi seganud ja oleks rohkem juute gaasitatud, et tüüfust ja täisid paralüseerida. Ja tegelikult hoopis ameerikalsed vainasid jaapanlasi,inglased buuri sõja ajal tegid tükke ja kogu Euroopa riikidel oli suva, mis juutidega sakslaste poolt tehakse. Sai hukka ainult pool milli juuti, seda ka teiste süü läbi, pealegi oli enamus juute nagu nimetatud, kommunistid jne. Ja ega pool milli juuti pole pool milli eestlast, vaat see oleks katastroof olnud! (vb ka mitte?)
Sakslased on ka jobud, lasevad juutidel endilt raha välja lüpsta, ise pole midagi halba teinud, nn liitlased ise on süüdi aga lavastasid sakslased kurjategijateks, nüüd on rahvas kompleksidest murtud ja plekib pappi...
Selgitamata jäi ainult viimane slõugan, et juudid on nuhtlus (või oli seal midagi kangemat?) kogu maailmale...
Väga huvitav lugemine, kahju ainul, et eesti keeles.... :cry: aga ei arvagi, et eesti rahva seas ei oleks poolearuseid ja muidu "erilisi" tegelasi, ikka nii nagu teistel rahvastel...
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Lemet »

ja kogu Euroopa riikidel oli suva, mis juutidega sakslaste poolt tehakse
Tuleb mulle meelde siske pisiasi, et juudid olla tahtnud 30-ndate teises pooles ka USAsse migreeruda. Need aga polevat valitud rahvast vastu võtnud. Teab keegi midagi lähemalt?
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
rbl
Liige
Postitusi: 1466
Liitunud: 29 Nov, 2011 23:10

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas rbl »

General kirjutas:Sm. Corvus, Talmundit lugedes võib ju kohe aru saada, et juut EI OLE inimene- hoopis verehimuline elajas!
Oleneb sellest, millist Talmudit sa loed. Kui sa pead silmas Babüloonia Talmudit siis küll aga ega sellel pole juutidega eriti midagi pistmist ka.

See mida Gestaapo, SS juutide kallal Natsi-Saksamaal teostas oli praktiliselt see sama, mida viis Nõukogude Liidus varasemalt 20.ndatel läbi Yevsetsiya, Tšekaa ehk kodanlusel põhineva juudi identiteedi hävitamine, ainult palju pervertsemal moel.
Kissinger - "Military Men Are Just Dumb, Stupid Animals To Be Used As Pawns In Foreign Policy"
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas oleeg »

...oli praktiliselt see sama, mida viis Nõukogude Liidus varasemalt 20.ndatel läbi Yevsetsiya, Tšekaa ehk kodanlusel põhineva juudi identiteedi hävitamine, ainult palju pervertsemal moel...
Vabandust, aga mulle jäi nüüd selle katke mõte küll arusaamatuks. Kas tohiks paluda, et algne mõte mõnevõrra pikemalt ja ilma emotsioonideta eesti keeles lahti selgitataks?

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
rbl
Liige
Postitusi: 1466
Liitunud: 29 Nov, 2011 23:10

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas rbl »

oleeg kirjutas: Vabandust, aga mulle jäi nüüd selle katke mõte küll arusaamatuks. Kas tohiks paluda, et algne mõte mõnevõrra pikemalt ja ilma emotsioonideta eesti keeles lahti selgitataks?
terv
o
OK ma püüan siis ära seletada midagi, mida ma hästi küll ei oska võibolla olen ka hoopis valesti asjast aru saanud aga see selleks.

See juudi eksperiment, mis viidi Nõukogude Liidus läbi Yevsektsia poolt, OGPU-NKVD kaasabil, põhiliselt vist 30.ndatel? Nimelt luua uus juudi kultuur ja anda juutidele uus nõukogude juudi identiteet, mis oleks oma olemuselt sekulaarne, sotsialistlik ja jidišil põhinev. Ühesõnaga, identiteet millel ei oleks midagi ühist religioose, heebrealiku, kodanliku kultuuriga, mis omane juutidele kapitalistlikes riikides. Taheti, et nõukogude juudid võtaks omaks uue identiteedi, mis eristaks neid ülejäänud maailma juutidest ja liidaks neid selle tulemusel rohkem Nõukogude Liidu ja selle ideoloogiaga.

Minu isiklik mõte oli, et midagi sarnast viidi juutidega läbi ka Hitleri Natsi-Saksamaal. See eksperiment põhines vist rohkem tugeval psühholoogilisel traumal baseeruval transformatsioonil. Tulemus nähtavasti oli mingis mõttes sarnane, võõrandas juudid religioosest, rahvuslikust kultuurist, andes neile maailma asjadest ilmalikuma, revolutsioonilisema nägemuse.
Viimati muutis rbl, 22 Jaan, 2012 3:29, muudetud 3 korda kokku.
Kissinger - "Military Men Are Just Dumb, Stupid Animals To Be Used As Pawns In Foreign Policy"
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Satakas »

corvus kirjutas:Minu arust jõuame selliselt väites sinnani, et kuna moodsa standardi järgi tuleb hauda matta üks inimene, siis ei saa eksisteerida massihaudasid A.laagris.
see pole moodne standard. samuti ei kannata see võrdlus loogikat. kuna krematooriumid on üldjuhul kommertsprojektid, on neile esitatavate nõuete seas maksimaalne võimalik efektiivsus. s.t. minimaalse aja- ja energiakulu juures maksimaalne tootlikkus. kuna maailmas toodab ahje mitu-mitu firmat, on selge, et karmi konkurentsi käigus püütakse pidevalt efektiivsemaid lahendusi leida ja konkurente üle trumbata. minu arust on rumal isegi oletada, et 60-70 aastaga on ahjud hoopis märgatavalt sitemaks läinud... :?

muideks, miks ükskõik, kus ma selle american hebrew artikli kohta küsin, ignoreeritakse seda täielikult. proovime uuesti:
Pilt
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas oleeg »

OK ma püüan siis ära seletada midagi, mida ma hästi küll ei oska võibolla olen ka hoopis valesti asjast aru saanud aga see selleks.
Tänan, et võtsid selgitada oma mõttekäiku!

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas gnadenlose »

Ilus teema on üles kerkinud, maskid langevad :rip:
Гив Ми Мани
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2040
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Würger 190G »

Würger 190G kirjutas:
ivanorav kirjutas:Rahu mehed, rahu, kohe Sonderkomando mees seletab teile kuidas Züklon toimis, miks laipu välja virnadesse ladustati jne-jne!
Subtiitrid on kahjuks Soome keeles!

http://areena.yle.fi/video/1326910945666
Viide kehv, kuna vaadata saavad ainult soomlased! Sina Soomes näed, meie siin mitte.

Noortest juutidest moodustatud rühm aitas teisi juute hävitada, pikendades enda eksistentsi.
Usu veel telekava, sommid jätsid täase korduse ära, ju liiga karm asi nende päevase kava jaoks.
Viimati muutis Würger 190G, 22 Jaan, 2012 15:40, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas gnadenlose »

Erik kirjutas:Kas kuskil kõlavad juba koputused uksele holokausti eitamise eest?
Vastupidi, kõlab tunniajane aplaus artistidele, kes mängleva kergusega paarist suvalisest joonistusest meeldejääva nutujoru valmis kirjutasid.
Гив Ми Мани
Leimer
Liige
Postitusi: 145
Liitunud: 18 Jaan, 2011 15:44
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Leimer »

Peavoolumeedia ja propaganda ajab teadagi mida, seda mida vaja.

Olen lugenud, küsinud, isegi Dachaus olnuga vestelnud ja hetkel olen seisukohal, et katseid tehti ja ära põletati, aga mitte nii massiliselt nagu meedia pasundab.

Ma arvan, et keegi siin ei kahtle nn. Natsi Saksamaa sõjalises võimsuses 40-mnendatel.
Kui nüüd oletada, et eksisteerisid surma laagrid, siis minul tekib kohe küsimus ... kuidas polnud sellise arsenaliga riik nagu Saksamaa võimeline iga viimast kui juuti kohe kasti lööma ning ookeani põhja uputama kivi kaelas?
Kuidas üleüldse on võimalik, et mõni juut laagrites ellu jäi?
Järeldus - tegu ei saanud olla vaid surmalaagritega.
Katsetati, sunniti tööle - ilmselt küll - aga lihtsalt kasti tagumiseks on lihtsamaid mooduseid kui Zyklon B-ga (teatavasti jaburus, pole võimalik nii loll olla, et zyklon B-d massimõrvaks kasutada) gaasitamine ja ahju ajamine.

Pakuks välja, et iga mõtlev indiviid oleks pigem Bismarckile praami sappa pannnud, inimesed sisse kühveldanud ja keset ookeani luugid avanud.

Arusaamatu on, milleks teha gaasikambrisse dushid. Keegi teist teeks? Või kui ongi maketid, siis milleks veetorudega mässata? Totter ju.

Kohutav tegelikult, kuidas saab lihtsalt võtta kätte ja inimesi nii orjastada ning taolisi katseid teha :(

Kas enne ja pärast Natsi Saksamaad on sellise mastaabiga üritust tehtud?
Viimati muutis Leimer, 22 Jaan, 2012 19:08, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist