mis sai Paul Maitla lapsest ?????????

Eestlased ning eestlastest koosnevad üksused, relvad, lahingud, varustus, autasud jne jne...
Vasta
Kasutaja avatar
VANA LÖUKOER
Liige
Postitusi: 558
Liitunud: 17 Okt, 2004 17:52
Asukoht: Eestimaa,Läänemaa
Kontakt:

mis sai Paul Maitla lapsest ?????????

Postitus Postitas VANA LÖUKOER »

teda ju on,et Paul Maitla naine ootas last,kui Maitla tartusse söitis,et siis saksamaale minna.Naine pidi talle järgi söitma,aga....
Mis sai Paul Maitla lapsest.Kes ta on vöi oli ?
VAREMEIST TÖUSEB KÄTTEMAKS !!!!

MAHA VALGED JUUDID !!!!!!!!
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Tean, et oli/on tütar. Olen temaga isegi Delfi vahendusel suhelnud. Kirjutas oma nime all, kui mälu nüüd alt ei vea.
Teemaks oli nagu ikka 2MS ja eestlased-venelased selles.
Mäletan, et kananahk oli suurest erutusest ihu peal kui temaga mõtteid vahetasin.
Kahjuks pidi ta lugema neis kommentaarides ka üksjagu hirmjubedat soppa, nagu ikka Delfis keegi aeg-ajalt produtseerib, eestlaste ja kui õieti mäletan, ka oma isa aadressil
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Rollimängudest oled kuulnud? Võis ka libatütar olla - delfi - ajastu au, mõistus ja südametunnistus :wink: Kui isiklikult ei ole kontakteerunud, siis tuleks väidetes tagasihoidlikum olla! Elus räsitud vanamehe paranoia - sorry!
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Mina muide olen Hoti jututoas rääkinud Adolf Hitleri endaga...
Oli väga asjaliku jutuga inimene, kuid teised jututoa külalised hakkasid tema kallal ta nime pärast norima...
Inimesed on juba sellised väiklased ja uskmatud... :wink:

ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Kai Maitla on nt siin sõna võtnud:
http://www.postimees.ee/010104/kommenta ... A_ID=15594

Eks Delfi otsingust võib ka seda nime otsida, kes viitsib.

Siis Kai Brauer (Maitla), Pauli t., sünd. 1944; abikaasa vist Mati Brauer, Valfridi p., sünd. 1945.

Ja täpsemaid kontaktandmeid saab nt Isamaaliidust. Mati Braueril on ka telefon.
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Arnold kirjutas:Rollimängudest oled kuulnud? Võis ka libatütar olla - delfi - ajastu au, mõistus ja südametunnistus :wink: Kui isiklikult ei ole kontakteerunud, siis tuleks väidetes tagasihoidlikum olla! Elus räsitud vanamehe paranoia - sorry!
Olen kuulnud.
Olin kindel toona, olen kindel praegu. Jutuajamine oli tõsine. Kirjutas ta PM-st fakte, mida nii naljalt juba ei leia. Sekkus vestlusse kui keegi tõrvas leegionäre bandiitideks. Kirjutas paar kommentaari, avaldas oma nime ( ja veel midagi olulist, mida aga, kahjuks ei mäleta) ja lahkus.
Töötasin toona suht-koht tähtsas riigiametis, kus võimalus kõikvõimalikke isikuandmeid kontrollida. Sukeldusingi andmebaasidesse ja leidsin nime, aadressi ja tel-nri üles. Kõik vastas tõele. Nii et vaevalt et tegemist oli "libatütrega"

P.S Ei ole omaarust "elus räsitud vanamees", aastaid vaid 30 sentidega
Viimati muutis Sollmann, 17 Veebr, 2005 10:21, muudetud 3 korda kokku.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

No estoloogi viited lisavad usutavust - mitte et ma nüüd kohe inimest häirima hakkaks! Aga jah, meil siin kah oma hitler :wink:
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

On mis ta on, aga ikkagi oma... :wink:

ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Lõik Kai Maitla kommentaarist "Postimehe" foorumis :
"Keegi eelpool kommenteerinu mainis, et avaldada/lugeda tuleks sõjaaegseid mälestusi. Mina jälle küsiksin, et kuidas neid nii väga lugeda saaks. Pakkusin oma isa sõjaaegseid päevikuid mitmelegi ajalehele/ajakirjale avaldamiseks. Ei kõlvanud..."

Oligi sama teema - päevikud!
Kes viitsib surfata, Delfis oli toona pikem vestlus. Aasta oli siis kõigi eelduste kohaselt 2003. Vastas K.Maitlale tookord peale minu veel 1 ajaloohuviline. Imestasin, et PM enda tütar siinsamas, aga kedagi justkui ei huvita.
Kes võttis ette antud lõiku Postimehest lugeda, siis seal ei vastanud KM-le mitte keegi. Niipalju siis huvist legendide järeltulijate vastu.

P.S küsimus siinkohal Arnoldile: kuidas tundub - väga libatütre loba moodi?
Viimati muutis Sollmann, 16 Veebr, 2005 23:12, muudetud 1 kord kokku.
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

Mul üsna palju tuttavaid Leegionäride seas, suhtleb nendega kindlasti, uurin asja ja kui saan midagi targemaks klõbistan.
Kasutaja avatar
istorik
Liige
Postitusi: 1042
Liitunud: 02 Mär, 2004 17:36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

päevikud

Postitus Postitas istorik »

Senikaua tasuks siis läbi lugeda (kellele veel pole kätte juhtunud!) Kultuur ja Elu nr.2 2001.a. ilmunud Paul Maitla päevik.
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Ärge enam kauem otsige, tõepoolest on selline isik täiesti lihast ja luust inimene, peale selle veel Isamaliidu liige ja krõbe rahvuslane. Nimeks Kai Maitla Brauer (või Bauer, nähtavasti saadud abiellumisel).
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Karl Sollmann kirjutas:Kes viitsib surfata, Delfis oli toona pikem vestlus. Aasta oli siis kõigi eelduste kohaselt 2003. Vastas K.Maitlale tookord peale minu veel 1 ajaloohuviline. Imestasin, et PM enda tütar siinsamas, aga kedagi justkui ei huvita.?


Jutt õige, olen ise Delfis pr.Maitlale vastanud. Võis olla küll 2003.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
starkatter
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Mär, 2005 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas starkatter »

Paul Maitla tütar Kai on mu vanatädi hea sôbranna.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist