Venemaa majandus ja sanktsioonid I

Kõik käimasolevast sõjast
Suletud
feuerwerk
Liige
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Dets, 2014 13:32
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas feuerwerk »

kana tagumik kirjutas:Mingi kuskil oblastis olev rahulolematus ei morjenda absoluutselt neid, kes Moskvas toimetavad ( st mitte aind võimuaparaat). Ei maksa neis oblastisaginatest suurt midagi välja lugeda.
Follow up Baikalitaguste õpetajate rahulolematusele:

Учителям не дадут бастовать по долгу
Прокуратура требует от забайкальских властей погасить задолженность под угрозой УК

http://kommersant.ru/doc/2692026

Задолженность Забайкальского края перед бюджетниками превышает 1 млрд руб. Такие данные приводит прокуратура края, которая начала проверку после того, как приостановили работу учителя ряда местных школ, оставшиеся без зарплаты. Надзорное ведомство потребовало от губернатора края Константина Ильковского устранить нарушения, ряд чиновников предупрежден о возможном возбуждении уголовных дел. Местные власти обещают в ближайшие дни погасить значительную часть задолженности, но средств, чтобы выплатить все зарплаты, у них нет. К бастующим забайкальским учителям тем временем грозят присоединиться медики.

Resümee - ikka vägagi morjendab võimu ka kaugemas kolkas ilmnev rahulolematus. Prokuratuur käsib kriminaalkaristuse ähvardusel leida Taga-Baikali krai valitsuse ametnikel puuduv õpetajate palgaraha. Koguvõlgnevus krai riigiteenistujatele ületab 1 miljard rbl., streigiga ähvardavad ka arstid, aga võimudel pole puuduvat raha kuskilt võtta.
Hoian sealsel sündmuste arengul silma peal, põnev kuidas võim olukorra lahendab, situatsioon ju väga nakkusohtlik.
Haugas
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 07 Nov, 2012 19:00
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Haugas »

Putja ei taha üksi põhja vajuda, otsib finantsliitlasi.
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/pu ... d=71066963
Westland
Liige
Postitusi: 999
Liitunud: 09 Dets, 2007 23:21
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Westland »

Kevad on käes.Venemaa saadab humanitaarkonvoiga donbassi seemneid,et kohalikud traktoristid oma põhitööst lõplikult ei võõrduks.
http://www.vesti.ru/doc.html?id=2442605

Miks autofirmad lahkuvad ..
Иностранные автомобильные концерны приезжали в Россию, когда она была страной с богатеющим населением, десятками миллионов потенциальных покупателей и грандиозными перспективами. Сегодня ведущие мировые бренды уезжают из страны с «мусорным» экономическим рейтингом и беднеющими гражданами, находящейся к тому же в политической изоляции.
http://www.gazeta.ru/comments/2015/03/2 ... 7057.shtml
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Svejk »

"Vene Juudis" rahateemaline uudis ...

USA soovitab suurematel kompaniidel tõmmata rusnjast uttu ja võimalikult ruttu:

Власти США рекомендуют крупным компаниям покинуть Россию в течении двух месяцев
http://rusjev.net/2015/03/21/vlasti-ssh ... mesyatsev/
Эксперт усмотрел связь таких рекомендаций с разговорами об отключении России от SWIFT. «Если произойдет отключение SWIFT, тогда, естественно, ни одна западная компания больше не сможет в России вести свою деятельность. По сути, это можно сравнить с ядерным ударом по экономике России», — говорит Березовец.

«Такая вероятность есть [отключения от SWIFT]. Пока ее только обсуждают, ее отрицают. Но тут нужно понимать: если они приняли решение, то конечно они будут его скрывать. Они просто сделают все в последний момент», — добавил политтехнолог. Федеральная резервная система США (ФРС) — независимое федеральное агентство, которое выполняет функции центрального банка и осуществляет централизованный контроль над коммерческой банковской системой Штатов.
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Svejk »

Samast allikast veel teinegi teadaanne - aga hoopis teise auku, nimelt -

Opel, kes katsappidemaal kompse pakib, sätib ennast Ukrainasse:

Уходящий из России Opel переносит свою сеть в Украину!
http://rusjev.net/2015/03/21/uhodyashhi ... v-ukrainu/
По его словам, была изменена система дистрибуции Opel на Украине, а также принято решение развивать систему продаж напрямую через независимых дилеров. Как уточнил Найгард, подобная схема продаж была уже у Opel на Украине до 2003 года.

Новая система дистрибуции будет способствовать свободной конкуренции дилеров и в конечном итоге будет работать на рост популярности бренда на Украине. «У нас большие планы на Украину»
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kirs
Liige
Postitusi: 935
Liitunud: 21 Jaan, 2009 10:50
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kirs »

Ka lennufirmad üksteise järgi lõpetavad oma lende Moskooviasse:

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ma ... d=71066503
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7208
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Selle viimase lennundussõnumi valguses tundub,et lõpetavad reise just venelaste turismisihtmärkide riikide lennufirmad.Seega raha puudus on hakanud seda elanikonda seal tõsiselt pitsitama,kes sai enne lubada puhkusereise eksootikasse.
Westland
Liige
Postitusi: 999
Liitunud: 09 Dets, 2007 23:21
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Westland »

Tänane ''eksootika'' on idanaabrile Krimm.Turismi arendamiseks plaanitakse seal käivitada uus lennukompanii.Suunitlus...siseturism.

http://www.gazeta.ru/business/news/2015 ... 5761.shtml

Rumeenia võib aprillist loobuda täielikult vene gaasist,kuna saab edaspidi enda varudega hakkama.
Румыния может отказаться от поставок российского газа с апреля текущего года. Как сообщает портал Economica со ссылкой на слова главы Румынского энергетического регулирующего агентства Николая Хаврилеца, впервые за несколько десятков лет стране удалось отказаться от импорта природного газа и полностью покрыть потребности населения за счет внутренних ресурсов.

Это произошло благодаря усилению энергоэффективности и снижению уровня газового потребления промышленностью страны.
http://www.gazeta.ru/business/news/2015 ... 5801.shtml
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19624
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas ruger »

Ülevaade lääne suurfirmadest, kes Venemaal äritegevust piiravad või lõpetavad
http://gordonua.com/news/worldnews/Oni-ushli-72279.html
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7208
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Pensas visatakse vorsti rahvale juba lennukiga,eriline PR.....vaadake kuidas suurvürst rahva eest hoolitseb.Ma ei ole tükk aega nii palju irvitanud :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
http://inforesist.org/v-penze-zhiteli-n ... eta-video/
Eks see annab natuke taipu mille tasemeni selle rahva ajuehitus on jõudnud........kusjuures osad ei varjagi,et vorsti nad lihtsalt ei saa endale lubada juba pikka aega.
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas EOD »

Seda "ajuehitust" näed ka siinmail kui kuskil mingi "sooduskampaania" korraldatakse. Ja ei näe Sa seal seal osalemas vaid venekeelseid penskareid. Kusjuures "puht muidu" ei pakuta nende kampaaniate ajal midagi. Vaid väiksema "kattega". :wink:
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Svejk »

SWIFTi juhtkond selgitas detailselt, millal vene kuivale jäetakse:

Руководство SWIFT детально объяснило когда сможет отключить Россию
http://rusjev.net/category/news/ukraine/
Оператор системы всемирных межбанковских телекоммуникаций SWIFT отключит Россию от сервисов, если соответствующая ограничительная мера будет принята Евросоюзом (ЕС) и приобретет законную силу в Бельгии.Такое разъяснение о порядке и процедурах деятельности SWIFT содержится в учредительных документах системы.“В марте 2012 года, в соответствии с международными и многосторонними финансовыми санкциями против Ирана, ЕС принял закон 267/2012.
Kui vastav seadus ELlis vastu võetakse ja astub Belgias seadusena jõusse.
Protseduuriline pretsedent Iraani näol olemas, ELli seadus 267/3012
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kurjam
Liige
Postitusi: 1565
Liitunud: 10 Dets, 2007 22:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kurjam »

Selle Krimmi praamiühendusega on ka nutused lood. Raha ei jätku, Kreeka laevamehed juba streigivad http://glavnoe.ua/news/n218414
Kasutaja avatar
MMX
Liige
Postitusi: 676
Liitunud: 14 Juun, 2014 13:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas MMX »

Huvitav lugemine (soovitav tervikuna) Venemaa presidendi lennukitest ja miks neid nii palju on.
Kungurov arvab - et jalgalaskmise korral kõik omad joped peale mahuksid...
Золотой унитаз Путина (эксклюзивные фото)

Pilt

Кому на Руси жить хорошо? – задавался классик риторическим вопросом. Ответ – тут. Ссылка для поколения ЕГЭ – тут. Да, в годы проклятого царизма ответить на этот вопрос было нелегко. Даже цари – и те жили как-то не очень весело, мало кому посчастливилось до пенсионного возраста дотянуть да своей смертью помереть. Зато сейчас даже школота уверенно скажет – лучше всего на Руси живется рабам. Точнее одному рабу. Ну, вы его знаете – с галеры который.

Как у раба, у Вовы Путина нет ничего своего, зато того, что есть – не перечесть. Одних «галер» в виде суперяхт и теплоходов у него четыре. Резиденций – около 30. Но по части служебного авиатранспорта Пуйло переплюнул всех мировых лидеров. Вы можете поверить, что для обслуживания первых лиц государства необходимо 59 (пятьдесят девять, пилять!) летательных аппаратов (это только те, что числятся официально)? Если кто не в курсе, то к категории первых лиц помимо самого первого лица в РФ отнесены всего восемь человек, которые имеют право пользоваться президентским авиапарком (но лишь по письменному запросу и с согласия его первейшества):

Премьер-министр;
Председатель Совета Федерации;
Председатель Государственной Думы;
Председатель Конституционного Суда;
Генеральный прокурор;
Председатель Следственного комитета;
Руководитель Администрации президента;
Министр иностранных дел Российской Федерации.

Кто там тявкнул, что президент и министр летают не в одиночку, а в окружении должностных лиц, охраны, ассистентов, личных поваров, врачей, массажистов, любовниц, и т. д. вплоть до массажистов и любовниц ассистентов должностных лиц? Да, кодла сопровождающих получится внушительной. Допустим, 100 человек. Ну, пусть даже 500, хотя это за гранью всяких представлений об излишествах. Давайте даже представим, что все девять должностных лиц, для обслуживания которых создан специальный авиаотряд «Россия» ОДНОВРЕМЕННО решили куда-то полететь, и каждый взял с собой свиту в 500 рыл. Но и в этом случае одними лишь пассажирскими самолетами авиаотряда одновременно можно поднять в воздух не менее пяти тысяч тел, что несколько больше, чем нужно.

Самое удивительное в том, что авиапарк наращивается год от года, обычно на 3-4 машины. В этом году планируется ввести в состав спецотряда еще 11 машин. ЗАЧЕМ? Рациональное объяснение может быть только одно – илитка готовится к внезапной эвакуации. Случись какая заваруха – майдан или просто голодный бунт (причины – вот они), быдло кинется крушить магазины и грабить рублевские дворцы. До самолета тут и на бронированном лимузине не доедешь. Даже если охрана будет с пулеметами – все равно шансов прорваться мало. Именно для этих целей в составе авиаотряда «Россия» аж 19 (девятнадцать, пилять!) вертолетов. Они быстро свезут в точку эвакуации всех достойных спасения представителей илитки с домочадцами и золотыми батонами под мышкой (личные повара, массажисты и любовницы уж пусть сами как-нибудь добираются, опоздают – не велика потеря). Чтобы предотвратить бегство илитки, надо в этом случае, как минимум, несколько десятков ПЗРК иметь. Но, как говорят осведомленные люди, даже такой вариант предусмотрен. На этот случай на вертолеты планируется быстро нанести красные кресты. Не всякий способен бахнуть по вертолету, который типа санитарный. Впрочем, насчет главного предназначения спецавиаотряда – это лишь мое предположение. Может быть, кто-то убедительно докажет, что президенту и присным совершенно необходимо иметь десятки единиц VIP-авиатехники, и сбегать они никуда не собираются.

...

http://kungurov.livejournal.com/109476.html
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Svejk »

Vene sõjatööstuskompleksi probleemid algasid täpselt ennustatud graafikus:

Эксперт: У российского ВПК начались проблемы
http://glavnoe.ua/news/n218454
Фактически точно по ожидаемому графику у российского ВПК пошли проблемы, пишет в своем блоге на портале Обозреватель консультант по политико-экономическим вопросам в Канаде Андрей Жалко-Титаренко

Обновление Военно-морского флота России застопорилось — на "Северной верфи" и калининградском "Янтаре" под угрозой срыва строительство восьми корветов и девяти фрегатов на общую сумму 227 млрд рублей. Для этих кораблей нет двигателей — судостроители импортировали их с Украины и из Германии. С того момента, как страны Запада ввели против России санкции, а Украина прервала военно–техническое сотрудничество из–за аннексии Крыма, поставки прекратились.

Это так, навскидку. На самом деле решение об импортозамещении украинских поставок ВПК принял еще Царь Борис в 1993 году. С тех пор заменили все, что могли. Осталось что-то 280 производств, которые Россия не смогла повторить на своей территории. Вроде по цене украинские поставки не так уж велики, но штука в том, что это продукция самых сложных военных производств, которые воссоздавать дорого и долго. Если вообще возможно. Это как витамины - вроде и мелочь, а без них начинается цинга и организм умирает. В 2013 Россия накопила некие запасы, загрузив украинские заводы. Они уже тогда готовились. По разным данным запасов накопили на полгода - год. Теперь всё съели и начинают шататься и выпадать зубы империи.
...alates tsaar Porissist on Ukraina kraami asendatud millega on saadud, aga kõike, näed ei ole saand - ja ega vist ei saagi.
Sõjatööstuses on teatud vidinatega nagu vitamiinidega - kasvõi natukenegi, aga peab olema - muidu hambad kukuvad välja.
Ja nii see impeeriumi sahtel tühjeneb...
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline