Mis Ukrainas toimub? vol.4

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Suletud
Corporal
Liige
Postitusi: 61
Liitunud: 17 Mai, 2014 21:48
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas Corporal »

Kriku kirjutas: Oletan, et suurem lõhkekeha asus liftist väljas, tõenäoliselt selle katusel. Alates 0:27 näitab mehhanisme, aga mina ei oska öelda, kas seal on purustusi.
Pilt
Pilt
Pilt

Laeng on riputuse tala (millele trossid kinnituvad) ja kabiini lae vahel olnud.
(Umbes seal kus teisel fotol oleva mehaaniku parem jalg on)
mt24
Liige
Postitusi: 118
Liitunud: 31 Juul, 2014 23:03
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas mt24 »

Jään ikka selle granaadi plahvatuse juurde. Nimelt on piltidelt näha, et lifti mehhanismid liftikambri lael on vigastamata. Sellest ainsast sündmuspaiga videost on näha, et purustatud on lifti uksed, laiali lennanud lifti plastikust ripplagi ja koridor on täis krohviprahti. Majaesine ja aknad paistavad enam-vähem tervetena.
Lisaks on videost näha, et telefoni kiiver on terve ja ilma igasuguste nähtavate kahjustusteta, mis oleksid kindlasti tekkinud, kui oleks toimunud võimas plahvatus tüübi pea kohal. Selle asemel on näha, et telefonil voolasid näo asemele tekkinud kraatrist välja ajud (videost selgelt näha, kuidas ajutükke voolab maha, kui laipa liigutati). Ehk siis minu arvmust järgi, plahvatas telefoni või tema sõbra rakmetes tolknenud VOG-25 granaat. Ja kuna on ilmselgelt näha, et plahvatuse jõud ei lennutanud granaati pilbasteks, vaid vaid sellel purunes üks külg, siis saab ainsaks põhjuseks olla tulirelvast lastud projektiili tabamus granaadi ühe külje pihta. Kui siia juurde nüüd tuua telefoni kalduvus kõikehõlmavale pohhuismile ja absoluutsele hooletusele kõigega ringi käies, siis saab vist üsna kindlalt väita, et pägalik mängis püstoliga, nagu tal pidevalt kombeks oli ja sahmas iseendale või sõbrale rakmete granaaditaskusse, ise seda parajasti jõllitades.

P.S. inimeste kuuldud tugev kärgatus on seletatav granaadi plahvatusega liftis, mille shaht ja treikoda toimisid siis kõlakojana, võimendes granaadi plahvatust, mis muidu välisuksest eriti kaugemale poleks kostunud.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15570
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas Fucs »

soul kirjutas:Natuke pikem video, samas osaliselt ebaterav.
https://www.youtube.com/watch?v=5oh4j9Ldlog
Kas seal videos pole mitte filmitud erinevatel korrustel 00:00 -> 00:19 on näha terve (purustusteta) korteriuks ja liftiuste kõrvalt on sein terve (vaataja poolt vasakul) ja/või ühe korruse kahte erinevat liftišahti, mis tunduvad asuvat kõrvuti (et siis tegemist on kahe liftiga mis kõrvuti liiguvad)? Vasakpoolse liftišahti usteraam on ~keskelt ca 1,5m kõrguselt korruse põrandapinnast lööklainest pundunud väljapoole + ukseraami vasak serv on samuti väljapoole kaardu. Tegemist on IMHO lifti seismajäämise korrusest 2 korrust ?? kõrgemal asuva liftiuksega, millest lift möödus plahvatuse hetkel. Liftišahtist ei paista lifti ennast (liftilage), ainult trossid.

01:01 on näha, et laipu võetakse välja vasakpoolsest liftist.

01:45 on näha liftikabiini põrandat, mis on kõrgemal, kui korruse põrand, elik lift on jäänud seisma kahe korruse "vahel" - ca 3/4 liftist on alumisel korrusel ja ca 1/4 liftist ülemisel.

Kas 01:57 on kiiver? Kui jah, sii IMHO on kiivri parem külg (vaataja poolt vasak) puru (auk sees).

02:22 on filmitud 1 korrus kõrgemal liftist ja šahtist näha on lifti lagi mis ulatub üle korruse põrandapinna.
Lifti ukse kõrvalt (vaataja poolt vasakul) on koridori/liftšahti tellissein puru. Liftišahti usteraam on väljapoole pundunud analoogselt 00:00 -> 00:19 nähtuga, mis on aga IMHO korrus kõrgemal filmitud (või on seal 00:00 -> 00:19 filmitud kõrvalasuvat teist šahti mingil korrusel). Kui need on erinevad korrused, siis kas käis kaks kärakat teineteise järgi?

02:33 näeme mingit teist korrust, kui 00:00 -> 00:19. Korteriuks on kas puru vms, igatahes pole tegemist sama korteri uksega, mis 00:00 -> 00:19 taustal paistab. Lisaks paistab seal, et puru on lausa mõlema kõrvuti asetseva liftšahti uksed.

Ei ole aega pragu seda vidiot alla sikutada ja helireaga mängida. Seal keski kogu aeg kommenteerib filmitavat ja vbl saaks heli timmida arusaadavaks.....



**********

Viimasel ööpäeval oli muidu 29 tümitamist.
Kasutaja avatar
ambur123
Liige
Postitusi: 1586
Liitunud: 27 Apr, 2009 9:37
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas ambur123 »

Ülevaatlik koond venekeelses delfis:
Череда убийств в Донбассе: связаны ли между собой смерти полевых командиров?
Командир отряда "Спарта" самопровозглашенной Донецкой народной республики, россиянин Арсен Павлов, известный под позывным Моторола, был убит в воскресенье. Павлов погиб от взрыва самодельного устройства, заложенного в его доме.

За последние два года в Донбассе был убит целый ряд видных полевых командиров самопровозглашенных республик ДНР и ЛНР. Ни один из них не погиб в ходе боев с украинскими военными. Русская служба Би-би-си задалась вопросом, могут ли эти смерти быть связаны между собой.

Первая волна, 2015

Первая волна "небоевых" смертей влиятельных полевых командиров накрыла Донбасс в 2015 году.

Все они произошли на территории самопровозглашенной Луганской народной республики.
Бэтмен. В начале января 2015 года был убит бывший министр обороны ЛНР Александр Беднов, известный как Бэтмен. Власти ЛНР тогда обвинили Беднова и его людей в грабежах, похищениях и пытках.

По версии прокуратуры ЛНР, Беднов был убит в результате перестрелки после того, как "оказал ожесточенное вооруженное сопротивление" при задержании.

Соратники Беднова утверждали, что Беднов сопротивления не оказывал, и открыто обвинили в убийстве Бэтмена главу ЛНР Игоря Плотницкого.

По их мнению, так он решил избавиться от непримиримых полевых командиров и укрепить свою власть.

Ищенко. В конце января был убит один из полевых командиров так называемой "Казачьей гвардии" Евгений Ищенко.

Ищенко контролировал Первомайск, находящийся на стратегически важной "бахмутовской трассе", и не раз угрожал Плотницкому пойти против него.

Власти ЛНР заявили, что казака убила украинская диверсионно-разведывательная группа.

Ищенко был близким товарищем и сторонником казачьего атамана Николая Козицына. Козицын уехал в Россию после череды убийств своих приближенных.

Мозговой. В мае 2015 года в районе Алчевска был убит командир бригады "Призрак" Алексей Мозговой.

В смерти Мозгового Луганск тоже обвинил украинских военных, хотя машина известного командира взорвалась на территории, которую уверенно контролировали вооруженные сторонники ЛНР.

Меньше, чем за два месяца до смерти в одном из интервью Мозговой заявил, что так называемая "борьба с фашизмом", которую ведут сторонники самопровозглашенных республик на Украине, — не что иное как бизнес и способ заработать.

"Хорошие вы мои, нет фашизма. Антифашистское движение это… Ну, знаете, как в компьютерах, да? Есть вирус, есть антивирус. Вирус создает тот, кто создает антивирус… Это все бизнес, чистейший бизнес. Вот и все. Можно создать одну волну, на противодействии которой создаем другую, зарабатываем и там, и там. Все", — сказал тогда Мозговой.

Он также был критиком подписанных в Минске соглашений, направленных на прекращение боевых действий.

Дремов. В декабре 2015 года был убит казацкий атаман Павел Дремов — еще один полевой командир, критиковавший Игоря Плотницкого.

Дремов выехал из Саханова в Первомайск по некоему срочному звонку. Его машина также, как и машина Мозгового, взорвалась посреди дороги, которую контролировали бойцы его же подразделения.

Власти ЛНР объявили награду за поимку убийц, тогда как в окружении Дремова считали, что смерть атамана была выгодна Плотницкому.

Плотницкий говорил в интервью, что сожалеет о смерти Дремова, которого считал "хорошим командиром".

"Да, я сожалею о том, что случилось… Дремов был хорошим командиром, действительно, уважаемым человеком среди казаков, и воевали хорошо — и он, и его полк. Но в данном случае имеет место несколько версий, и давайте дождемся, когда следствие даст окончательный результат, тогда будем говорить об эскалации напряженности или о чем-то другом. Сейчас об этом нет смысла говорить", — говорил глава самопровозглашенной Луганской народной республики.

Дремов неоднократно угрожал Плотницкому некоей "флешкой с компроматом".
Кроме того, он заявлял о том, что власти ЛНР контрабандно поставляют уголь на территорию остальной Украины и что почти вся гуманитарная помощь, которую привозят гуманитарные конвои МЧС России, не раздается бесплатно, а оказывается на полках супермаркетов, принадлежащих Плотницкому.

Сторонники Плотницкого отвечали на обвинения, что на самого главу ЛНР также было совершено покушение.

Вторая волна, 2016

Первая половина 2016 года прошла в Донбассе без громких политических скандалов. Казалось, передел сфер влияния и борьба с внутренней оппозицией завершены.

Но с наступлением осени с территории непризнанных республик вновь стали приходить сообщения об арестах и убийствах при невыясненных обстоятельствах.

Багги. В начале октября в поселке Славяносербск Луганской области был застрелен полевой командир Армен Багирян с позывным Багги, а также несколько его подчиненных.

С 2015 года россиянин Багирян фактически руководил администрацией Славяносербска. Как сообщают источники Би-би-си в ЛНР, Багги контролировал контрабанду продовольствием через линию фронта вблизи реки Северский Донец.

Жилин. 19 сентября в Подмосковье был убит лидер пророссийской организации "Оплот", базировавшейся в Харькове, Евгений Жилин.

В Следственном комитете России вскоре заявили, что основной версией убийства является коммерческая деятельность погибшего.

Батальон "Ангел". Примерно в это же время на территории ДНР был задержан командир батальона "Ангел" россиянин Алексей Смирнов и несколько его соратников.

Ранее считалось, что батальон занимался доставкой гуманитарной помощи на линию фронта, впрочем бойцы этого формирования имели при себе оружие.
Смирнов несколько дней не выходил на связь, и уже пошли слухи, что он погиб. Но в отличие от остальных участников этого списка, Смирнов жив.

Через несколько дней после его исчезновения на одной из страниц сторонников ДНР в соцсетях было опубликовано видеообращение командира "гуманитарного батальона". Смирнов в видеообращении признал свою вину в незаконном хранении оружия, боеприпасов, взрывчатых веществ, а также использовании фиктивных документов.

Источники Би-би-си в Донецке считают, что Смирнов "периодически использовал потоки гуманитарной помощи в своих финансовых интересах".

Представитель украинской группы "Информационное Сопротивление" Дмитрий Тымчук со ссылкой на свои источники сказал, что Смирнова подозревают в контрабанде оружия на территорию России.

Правило или исключение?

По словам источников Би-би-си, последние резонансные убийства и аресты в Донбассе направлены именно на тех, кто контролирует финансовые потоки, прохождение гуманитарных грузов и контрабанды.

Не уточняется, идет ли речь только об ЛНР или о всей территории Донбасса, неподконтрольной Украине.

Убийство Моторолы в этом ряду выглядит несколько нехарактерным. К власти он не стремился, руководство республик не критиковал, жил довольно скромно.

"Моторола в политику не лез, коммерцией не занимался. При этом попытки покушений на него были и ранее. На мой взгляд, ставка была сделана именно на его популярность, дабы показать, вот, в ДНР никто никого не может защитить, все уязвимы", — считает Алексей Топоров, ранее работавший в администрации ЛНР и "министерстве обороны" непризнанной республики.

В ДНР утверждают, что взрывное устройство в доме командира батальона "Спарта" заложила диверсионная группа украинских военных.

Но существует и мнение, что смерть Моторолы выгодна сторонникам партии войны в Донецке. ДНР может активизировать боевые действия под предлогом мести за погибшего полевого командира.

"Я так понимаю, Порошенко нарушил перемирие? Теперь ждите. Хватит, натерпелись, наобещались. Сегодня вечером погиб мой близкий друг. Для нас смерть это не обычный вызов, а вызов всей республике", — сказал в воскресенье глава самопровозглашенной ДНР Александр Захарченко.

Подобных заявлений после смерти других полевых командиров еще не звучало.

Возможно, что вслед за сменой политических лидеров самопровозглашенных республик на рубеже 2014-2015 годов (кто сейчас вспоминает про Павла Губарева или Александра Бородая?), происходит и смена командиров боевых подразделений Донбасса.

И как часто бывает в случае с вооруженными лидерами, бескровной эта трансформация не получается.

В списке первых полевых командиров вооруженного восстания на востоке Украины, получившего название "Русская весна", все меньше живых.
Kasutaja avatar
ambur123
Liige
Postitusi: 1586
Liitunud: 27 Apr, 2009 9:37
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas ambur123 »

PS: ksf soul 18 Okt, 2016 0:37 postituses on üks huvitav pilt, mis haakub ka ühe varasema küsimusega Vene vägedest Ukrainas, keda püüti tuvastada embleemide järgi. Sellel ihukaitsjal paistab paremal varrukal olevat koopia Vene FSB eriüksuse Alfa embleemist, mida kanti aastaid tagasi (ja nüüd vorbitakse suveniiriks, paintballi mängijatele jne). Neid saab iga soovija osta nii Venemaalt kui eBayst. Lisaks ka tagurpidi Vene lipp (või siis Serbia oma?), mis nn Novorossiiaga ei seostu.

Seega varrukal nähtav võib olla vabalt kandja enda väljamõeldis ja/või kombinatsioon eri embleemidest, mida kätte saada parajasti õnnestub ning end actionmaniks dekoreerida. Heaks näiteks sellest oli Motorola ise: mees käis ringi merejalaväe embleemiga, kuid mis meri, mis merevägi ja mis merejalavägi sellel Novorossijal on? (samahästi võiks mõni Sahara kõrbes allveelaevnikuna toimetada)

Päris eriväelased end vaevalt oma õigete embleemidega seal näitavad ja tõenäoliselt tehakse ka tavasõduritele „desinfitseerimine“: korjatakse ära eraldusmärgid ja antakse selga lihtsalt rohelised riided. Reedab pigem kasutatav tehnika/relvastus, sotsvõrgud ja luureinfo.

EDIT:selle pika jutu öelda tahetud mõtteks on, et varrukal kantav(ad) Venemaa taustaga embleem(id) iseenesest ei pruugi veel midagi kindlat tähendada. Pannakse külge igasuguseid asju, mis kätte satub ja kandjat tema arvates ägedamaks muudab. Nn merejalaväeüksus ilma veekogudeta ja laevastikuga "riigis" on vast ilmekaim näide.
Viimati muutis ambur123, 19 Okt, 2016 18:26, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15570
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas Fucs »

Töötlesin video helirea kuulatavaks.
Seal pole tundub midagi erilist. Ei viitsi kedrata sada korda läbi kõrv kikkis 8)
Põhilistes kohtades on tehtud helireale lõiked sisse ja vaigistatud.

Töödeldud helirida mp3 failna siin
https://www.upload.ee/files/6261476/Mootoroola.MP3.html

**************

UKR luure pakub täna operatiivinfo asemel siiani ainult uudist UKR poolt kasutusele võetavate droonide kohta
Главное управление разведки Министерства обороны Украины
1 tund ·

На опытную эксплуатацию в ВСУ поступят БПЛА-разведчики

Беспилотные авиационные комплексы серии "Sparrow" уже прошли ведомственные испытания

БПЛА серии "Sparrow" предназначены для проведения тактической разведки на ближний и средний расстояниях. Скорость развертывания, простота и надежность в эксплуатации, устойчивость к механическим и температурным воздействиям, а также полная защищенность от влаги делают их незаменимыми помощниками для тактических разведывательных групп.
Благодаря малым размерам и специальным материалам эти БПЛА могут проводить разведку, оставаясь при этом незамеченными как визуально, так и для радаров.
Беспилотные авиационные комплексы этой серии передают не только полную картинку по исследуемой территории, но и определяют вид техники противника и его координаты, передавая эту информацию на пульт управления в онлайн-режиме.
https://gur.gov.ua/content/na-doslidnu- ... dnyky.html
https://www.facebook.com/theDefenceInte ... 3217763069
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15570
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas Fucs »

UKR pool tõstis läbirääkimistel üles Debaltsevo UKR poolele tagasiandmise teema.

16:58 | 18.10.2016
Украинская сторона в Контактной группе подняла вопрос возвращения контроля над Дебальцево
Украинская сторона в Трехсторонней контактной группе обратила внимание других сторон, что меморандум от 19 сентября 2014 года предусматривает контроль Украины над Дебальцево. Об этом сообщила во вторник, 18 октября, пресс-секретарь представителя Украины в группе Леонида Кучмы Дарка Олифер.
«Особо украинская сторона обратила внимание на положения Меморандума от 19 сентября 2014 года, который, среди прочего, предусматривает контроль Украины за Дебальцево», – написала г-жа Олифер в Фейсбуке.

В том числе, по ее словам, этим документом предусмотрена остановка подразделений сторон на линии соприкосновения, которая сложилась по состоянию на 19 сентября 2014 года, что было нарушено со стороны боевиков.

«Также представителями отдельных районов Донецкой и Луганской областей не выполнен пункт, где четко указан запрет на размещение тяжелых вооружений и военной техники в районе населенных пунктов Комсомольское, Кумачово, Новоазовск, Саханка», – отметила пресс-секретарь.

Как сообщал НБН, 18 октября Трехсторонняя контактная группа провела переговоры в формате видеоконференции.

http://nbnews.com.ua/ru/news/190540/

SEPKA
Lugandas olevat alanud mastaapsed vägede ümberpaigutamised ja VF-st olevat saabunud palju tehnikat.
Pool päeva oli internet maas ja ei töötanud korralikult ka telefonivõrk. Miilitsad koos komandatuuriga igal ristmikul ja tänavanurgal.
Война на Донбассе: журналист сообщил тревожную новость из оккупированного Луганска
вторник, 18 октября 2016, 16:57
Украинский журналистРоман Бочкала сообщил важную информацию о событиях в оккупированном пророссийскими боевиками так называемой ЛНР городе Луганск.

Об этом журналист написал на своей странице в Facebook.

"Начались постоянные передислокации. На выходных с РФ заехало много техники. Происходит все ночью, особо не рассмотришь. В Луганске полдня не было интернета, телефонная связь тоже очень плохая. Ментов погнали на улицы (стоят на каждом перекрестке вместе с комендатурой)", - передает Бочкала слова своего источника из Луганска.

Pilt

http://apostrophe.ua/news/society/2016- ... nska/74492
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Südaöistes miski vene kanali uudistes öeldi juba suht konkreetselt, et "motorolla" (+ tema ihukaitsja) saatis teise ilma liftitrossi külge kinnitatud laeng:
- mida oli ca 1,5kg trotüüli ekvivalendis ning
- mis lõhati distantsmeetodil

Seega on (ilmselt) õigus siinkommijatel, kes arvasid:
- et ühte granaati oli selleks kõigeks ikka krdma vähe ja
- lõhkekeha kõmatas väljaspool liftikabiini
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
gorilla
Liige
Postitusi: 680
Liitunud: 29 Veebr, 2012 18:47
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas gorilla »

Selline triip VOG25 korpusel võib olla tingitud kumulatiivjoast. Auk selles kiivrijäänuses ja pea nii sodi, et aju
laiba liigutamisel välja voolab, viitab samuti ülevalt tulnud kumulatiivjoa tabamusele.

Minu versioon- RPG-7 granaat mobiiliga lifti katusel, täpselt keskel, suunaga alla. Siis on ainult vaja
kõrvalmaja korterist vaadata millal huvipakkuvast korterist seltskond lahkub (lifti on läbi trepikoja akende näha)
ja helistada. Lift liigub 4-5 seki, sihtmärk on ilusti "kill zones".



https://youtu.be/RhDXrXKmJXI

EDIT: Lisan video mis toetab versiooni, venekeelne loomulikult aga ikkagi väidan, et peavigastused on kumulatiivjoast.
Viimati muutis gorilla, 02 Nov, 2016 14:06, muudetud 1 kord kokku.
-he not to go to war, she not to go to a dance.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19624
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas ruger »

LNR-is hukkus veel üks tuntud väepealik Bagirjan hüüdnimega Baggi
В поселке Славяносербске Луганской области застрелены командир одного из взводов ополчения Армен Багирян с позывным «Багги», а также несколько его подчиненных. Об этом сообщила журналистка Галина Созанчук. «Комвзвода и ребята убиты не в бою, не на фронте, не на мину колесом наехали. В Славяносербске, эта территория под нами», — написала она в Facebook. Созанчук отметила, что незадолго до гибели Багирян удалил со всех своих страниц в социальных сетях фотографии из Донбасса. Также он рассказал, что скрывал от родственников свое пребывание в рядах «народной милиции ЛНР». С 2015 года гражданин РФ Багирян руководил не признанной Киевом администрацией Славяносербска, отмечают украинские СМИ. У погибшего добровольца остались родители в Армении и жена с двумя сыновьями в Красноярске. По решению семьи, хоронить «Багги» будут в Красноярске. Тело убитого командира уже отправлено в свой последний путь с Донбасса. Незадолго до гибели Армен Багирян был награжден медалью «За отвагу». Ранее сообщалось, что ополченцы, включая Багиряна, требуют деньги за беспрепятственную переправку продовольственных товаров через реку Северский Донец вблизи Славяносербска. Напомним, российские власти неоднократно заявляли, что РФ не является стороной внутриукраинского конфликта и ее военнослужащие не принимают участие в боях на Востоке Украины.
http://podvodka.info/v-lnr-ubili-izvest ... bagiryana/

Ukraina meditsiini õppima minevad üliõpilased saavad sõjalise väljaõppe
http://www.ukrinform.ua/rubric-volususe ... -radi.html
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Yks
Liige
Postitusi: 1915
Liitunud: 04 Juun, 2014 8:48

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas Yks »

Baggi hukkus juba nädalaid tagasi. 2 oktoobril...
devro
Liige
Postitusi: 151
Liitunud: 26 Jaan, 2015 14:13
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas devro »

Rikkis telefonist ja tema ihukaitsjast tsenseerimata video.
https://www.youtube.com/watch?v=RNcmzVcoEwE
ilmselt võetakse sinutuubist varsti maha. Pea puudub aga aru ei saa kummal
oh sa kuriloom, oh sa kuriloom, oh sa Põltsamaa kuriloom
Kasutaja avatar
BlancoNegro
Liige
Postitusi: 92
Liitunud: 30 Dets, 2014 14:06
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas BlancoNegro »

Laibal, millel pea otsas, tundub lõuaotsas ka punane habemetutt olevat ehk siis Motorola. Ning võrreldes teise laibaga tundub see ka lühem olevat.
toomasv
Liige
Postitusi: 488
Liitunud: 07 Aug, 2014 17:52
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas toomasv »

Tundub, et see Motorola "telefon" on päris popp.... Ei näe põhjust temaga seoses sõna võtta, ta pidi ju teadma, millega see kõik lõppeb, nii loll ta ju ka ei olnud.. või siis oli. Selliseid käpikuid ei ole seal enam kellelegi vaja ja aastate pärast hea kõik nende kaela ajada. Minevik sai ta kätte.
Q
Liige
Postitusi: 302
Liitunud: 26 Jaan, 2006 20:48
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Postitus Postitas Q »

Lõpuks ka mõni hea uudis. Penikoonlane löödi lõpuks kasti. Loodetavasti saab teine kaabakas, Kiivi nimeline, ka peatselt kivi alla.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist