APPI!

Üksused, relvad, tehnika. Autasud ja vormid. Kõik teemasse puutuv.
Vasta
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

APPI!

Postitus Postitas Arnold »

Kuidas oleks võimalik päästa Eesti eest elu andnu viimne rahupaik? Kalmistujuht jahub midagi, ajakirjanikud skribavad... ja tagajärg!? Tänase seisuga valatakse Tederi isa hauale betoonrant! MIDA TEHA? Hauakivi visati kalmistu kommarite teadmisel juba ennem kõrvale. Paraku on mul fotod olemas selle algsest asukohast. Nii lõpetamegi?

http://pilt.delfi.ee/album/172893/
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Kahjuks on homme puhkepäev ja mis siis juhtub... Nagu ma aru saan, on tegu hauaplatsi ümber valatava raami raketisega! Seda teise mehe hauale!
Sain õigesti aru?

terv
o
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Kõigepealt maeti VRK ja Tederite haua vahele integreeritav (platsi mõõdud ei võimaldanud uue matmispaiga rajamist) ja siis hakati täiega laamendama! Elame kus? Eestimaal?
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Näib, et kilulinna seadused Jurjevis ei kehti ?


terv
o
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Nonii, on siis kaks varianti minu peas:

1. Kui kavatsetakse hakata valama nädalavahetusel, siis tuleb vist minna kohale ja seletada seltsimeestele, et kahjuks on see teise haua peal ning võib juhtuda et nad peavad selle pärast ära lõhkuma. Sest hauda hooldati ju ning see oli korras?

2. Minu teada sinna ei tohi üldse sellist asjandust valadagi? Ma arvan, et Arnold peaks 1.mail külastama politseijaoskonda ning kirjutama avalduse hauarahu rikkumise pärast - seda ju see on, lisaks teise inimese hauaplatsi omastamine vist kah ning üldiselt, seda asjandust ei tohi sinna valadagi. Seega rikutakse ka veel seadust.

Aga enne esmaspäeva vist ei saa midagi ette võtta. Tore oleks kui nädalavahetus ja esmaspäev oleksid Tartus hästi vihmased!
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
extsy
Uudistaja
Postitusi: 25
Liitunud: 04 Jaan, 2007 19:16
Kontakt:

Postitus Postitas extsy »

Võsa Peeter
Born To Kill
Mari
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 08 Jaan, 2010 9:31
Kontakt:

Postitus Postitas Mari »

Võib-olla saaks toetuda mingile kalmistute eeskirjale? Kuigi olen aru saanud, et oled neis surnute matmiste asjus keskmisest pädevam ja see soovitus võib lihtsameelne olla.

http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=71369
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Aitäh Mari! Ei ole Sa lihtsameelne midagi, aga seadused ja eeskirjad ise ei tee midagi - eriti sel juhul, kui neid rikuvad need, kes need samad seadused kirja on pannud!
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Tartus ei aita muud, kui et kaeba Ansipi ämmale.

Siis hakkvad asjad liikuma!
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

toomas tyrk kirjutas:Tartus ei aita muud, kui et kaeba Ansipi ämmale.

Siis hakkvad asjad liikuma!

Proua ämm minu teada ei elagi enam ammu Tartus ...
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Läksin ämma otsima
Pilt
Mari
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 08 Jaan, 2010 9:31
Kontakt:

Postitus Postitas Mari »

Tundub, et vaja oleks ämma luba omapoolse Berliini (tule-) müüri paigaldamiseks piki Tederite platsi tegelikku serva. Võib-olla jõuaks neile padubetoneerijatele pärale, et haudu võiks ikka lollustest säästa.
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Arnold, millega see jama lõppes?
sitt päev, kellele kurdad
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Enne Sulle vastamist vaatasin koha üle. Hetkel on saavutatud ajutine vaherahu - "saunavundamente" valatakse laial rindel veidi eemal. Lugu jätkub - hoian kõiki kursis!
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Enne Sulle vastamist vaatasin koha üle. Hetkel on saavutatud ajutine vaherahu...
Sa Arnold peaksid ettevaatlikum olema ja oma silmi hoidma! Muidu on lõpuks nii, et Sina ei näe ja meie ei kuule... :write:

Jõudu Sulle Sinu kannatuste ringrajal!
terv
o
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist