Eesti sõjaväe relvastus aastaks 1940.

Üksused, relvad, tehnika. Autasud ja vormid. Kõik teemasse puutuv.
Vasta
xwy
Liige
Postitusi: 46
Liitunud: 04 Sept, 2008 18:01
Kontakt:

Eesti sõjaväe relvastus aastaks 1940.

Postitus Postitas xwy »

Teen Gümnaasiumi lõpuks uurimistöö teemal EW relvastus aastaks 1940..
Materjali on internetis palju ja Mati Õuna raamatud aitavad kõvasti, kuid millest mul puudu jääb on piltidest, nii et kui keegi oleks nii hea ja jagaks minuga enda pildikogu. Kavatsen veel ise Lagedil Vabadussõja muuseumis ja okupatsiooni muuseumis käia ja ka seal ise klõpsida. Rohkem mind huvitavad pildid tehnikast ja relvadest, kuid mõned pildid väeosadest ka ei oleks pahad.
Hinnalised pildid oleksid aga Eesti enda sõjaväe toodangust (Püstolkuulipildujad, tankitõrjepüssid ja miinipildujad, treeninglennukid, granaadid, padrunid, miinid, gaasimaskid, soomusvagunid, lennukipommid)

Samuti olen siin kunagi teemasid sirvinud ja leidsin, et ka enne mind on seda juba uuritud. Kahjuks ei leia ma enam seda uurimistööd ülesse, mida enne nii lahkelt jagati.
Kasutaja avatar
TTA
Liige
Postitusi: 1763
Liitunud: 07 Sept, 2010 6:51
Kontakt:

Postitus Postitas TTA »

Laidoneri muuseum viimsis ja sõjakooli muuseum KVÜÕA's peaks ka sulle abiks olema.
Kasutaja avatar
Mõmps
Liige
Postitusi: 468
Liitunud: 11 Mär, 2009 13:39
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Mõmps »

Ja kui kilulinna( Tallinn) satud,soovitaks minna Filmiarhiivi, seal pilte nii,et tapab,iseasi kuidas nendega kaubale saad,aga koolitöö jaoks pead ehk vast ainult skänni eest maksma ja selliseks otstarbeks ei ole vist väga metsiku resoga pilte vaja. Mul arvutis Filmiarhiivi pilte palju aga need lepinguga seotud ja levitada ei saa :?
Kõigi maade proletaarlased,palun ärge enam kunagi ühinege.
Treimani muuseumimaja :wink:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist