EKV, PV ja KL märgid WWW-s

Üksused, relvad, tehnika. Autasud ja vormid. Kõik teemasse puutuv.
Õpetaja

Postitus Postitas Õpetaja »

Elame - näeme :wink:

Ega ma pahur polegi, lihtsalt kogemusio nati liiga palju, et niisama uskuda ...

Antud valdkonnas on tõsiseid tegijaid justkui palju, lähemalt vaadates selgub aga, et lihtsalt rahaga ikka kõik muu ei kaasne ...

õpetaja
Blitz
Liige
Postitusi: 343
Liitunud: 07 Jaan, 2005 9:42
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas Blitz »

Eks igaüks mõtleb vastavalt oma rikutuse astmele :D
Õpetaja

Postitus Postitas Õpetaja »

No nüüd panid küll pambusesse, ma olen lihtsalt liiga palju isiklikult kõrvetada saanud ...

Loomulikult on hea kui midagi saab piisava põhjalikkusega valmis !

õpetaja
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Näed siis, pahandasin Õpetaja ära :oops: Nooh, elame üle. Heameel aga selle üle, et teadjamad raamatu autorit ja väljaande olemust on võtnud veidi kirjeldada. Kui veel saaks andmeid ostuvõimaluse kohta, siis oleks päris õnnelik. Ise ehk ei osta, aga asutuse raamatukogule tuleks kindlasti hankida.
Ei arvanud, et muuseumitöö kogemuse äramärkimine kuidagi ebaviisakas on ja Laidoneri muuseumis ei ole töötanud ega tööta. Miks inimesed töökohti vahetavad? Ehk otsivad vaheldust? Mina ei lennanud kõrgemale, vaid kõvasti kaugemale ja seda omal paremal äranägemisel, seega loen enda personaalküsimuse suletuks. Retoorilisi küsimusi tuleks sellistena võttagi, mida PriitP tegigi.
Õpetaja

Postitus Postitas Õpetaja »

:wink: Ei pahandanud ...

Tõmbame teema kokku: tulemas on uus trükis, teemaks märgid ja esialgne ennustus annab raamatule kõrge lennu ja pika eluea.

Parafraseerides endist kaitseministrit: "Mehed", (loomulikult ka naised !)

rahakotid valmis ja sabasse raamatupoodi ...

Kaasvestlejaid tervitades
õpetaja
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Jutt oli ettetellimisvõimalusest. Kus seda tellida saab? [Vabandust "Aleksei" pärast - ei tunne koostajat, küll aga ilmuva raamatu eelinfi olen näinud].
Kasutaja avatar
nublu
Liige
Postitusi: 926
Liitunud: 16 Dets, 2003 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas nublu »

Estoloog kirjutas:[Vabandust "Aleksei" pärast - ei tunne koostajat, küll aga ilmuva raamatu eelinfi olen näinud].
Pole põhjust vabandada. Aleksei on inimese ristinimi, hoolimata sellest et kõik teda Aleks'ina tunnevad :wink:
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Värsked andmed Aleksi Eesti märkide raamatu kohta- tuleb trükist alles märtsis.
Tiraazh 1000 ex( + 50 nahkköites). Hind Aleksi käest ostes 1000 kr.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist