Palgaarmee Eestile elik masendavad klounid..

Vasta

Kas palgaarmee oleks Eestile parem?

Jah
9
5%
Ei
155
95%
 
Hääli kokku: 164

Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Minumeelest ei paigutata ka Israelis naisi igale poole vaid ikka ohutumatele aladele. Kui keegi soovib saab ta muidugi ka jalaväkke või tankistiks, aga vaikimisi neid sinna ei suunata.
Ekslik arvamus. Tänase päeva seisuga on naistele Iisraelis avatud kõik väe- ja relvaliigid. Nagu praeguseks ka Bundeswehr´is.
Lisaks riigikaitselisele aspektile ei saa sellise kaitseväeteenistuse korralduse juures alahinnata sotsiaalset aspekti (millisest meie kallil kodumaal kangesti vajaka jääb), kui KÕIK riigi kodanikud eranditult läbivad end oma kodumaaga-riigiga siduva ühise eluetapi.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

:write:
Lennuki kemoskeemi järgi arvake riik ise

Pilt
Pilt
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

mangust
Liige
Postitusi: 509
Liitunud: 15 Apr, 2006 13:49
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas mangust »

Larry kirjutas:...ja masendavate klounide rivi sai taas täiendust: seekord siis "Eesti laulu" võitja Malcolm Lincolni laulja Robin Juhkental. Ta ise on psühhiaatri diagnoosi üle siiralt õnnelik, ja selline läheb nüüd Eestit Norrasse esindama... :oops:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=370923
Sellise diagnoosiga ta mujale ei kõlbagi,kui euruvisioonile.
Parem peenike peos, kui punalipp katusel!
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 784
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Postitus Postitas krijgsvolk »

Sellised tüübid ja nende mõttemaailm on nii individualistlik, egoistlik ja väärastunud, et nad isegi aru ei saa milles tegelikult kohusetunne seisnema peab. Ja kui sellisele äpule midagi Isamaast ja selle teenimisest kõnelda, siis ta isegi ei mõista meid!
Eesti naised kurdavad, et mehiseid mehi vähe, no ei pea siis neid peenikese häälekesega memmedeks kasvatama!
Aga võib olla ka ongi õigem, kui sellised ei teeni, pealegi, kui teadjad väidavad, et ta pepupoiss ka on, siis saab Kaitsevägi vast temata läbi küll.
Ausalt öeldes ei kujutaks isegi ett, et näiteks mu tütre mees poleks sõjaväes käinud, ma esimene asi küsiks, mis viga?
Õnneks sellega asi korras, poiss KUPis teenis.
Kasutaja avatar
frits66
Liige
Postitusi: 722
Liitunud: 18 Juun, 2007 20:03
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Masendavad klounid.

Postitus Postitas frits66 »

Sellistele klounidele peaks olema omaette rakendus kes teenida riiki ei taha või muul viisil lolli mängivad siis kang ja labidas peaks neile sobima.
Tööroodu oleks vaja tasuta tööd Eesti riigi heaks :twisted: :mrgreen:
Mulle võib alati pakkuda Rakverega seotud postkaarte ja fotosi.
http://taaler.pri.ee/
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas mutionu »

frits66 kirjutas:Sellistele klounidele peaks olema omaette rakendus kes teenida riiki ei taha või muul viisil lolli mängivad siis kang ja labidas peaks neile sobima.
Tööroodu oleks vaja tasuta tööd Eesti riigi heaks :twisted: :mrgreen:
Oh, ei ole vaja nii karm olla. Iga inimene on hea millegi jaoks. Mõni on hea arvutimängur, sobib ehk mingit drooni juhtima. Teine jälle on autolukksepp, sobib äkki kenasti Unimogi remontima. Mõistlik on leida ikka selline tegevus, milles inimene hea on.
Konkreetset moosekanti tundmata ei oska paraku küll midagi tarka pakkuda.
Kasutaja avatar
h0lger
Liige
Postitusi: 36
Liitunud: 06 Juun, 2009 18:16
Kontakt:

Postitus Postitas h0lger »

Endal minek 03.01.11 sõjaväkke ja tegin sooviavalduse vabatahtlikult, õnneks noorest saati tundnud kohustust ja ka soovi minna. Pole küll näinud teist valitsust, aga olen kuulnud mida vanavanemad on rääkinud ja olen valmis tegema kõik, et sellist asja enam ei juhtuks. Perearst proovis mulle peale suruda pikendust mandlite pärast, aga õnneks suutsin seda komisjonis edukalt varjata (see ei ole enam normaalne, kui inimesed kes tahavad, peavad hakkama välja mõtlema nippe kuidas teenima saada). Ütlen ausalt mul oleks oma isa ees olnud häbi, koju tulla teatega, et mind ei võetud sõjaväkke.
IPSC
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 26 Apr, 2010 11:40
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas IPSC »

Tubli oled :D
Kasutaja avatar
medal
Liige
Postitusi: 756
Liitunud: 16 Jaan, 2008 23:20
Kontakt:

Postitus Postitas medal »

h0lger kirjutas:Perearst proovis mulle peale suruda pikendust mandlite pärast, aga õnneks suutsin seda komisjonis edukalt varjata.
Mandlipõletik ei ole naljaasi. Õigem oleks olnud need enne maha lõigata.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Mandlipõletik ei ole naljaasi. Õigem oleks olnud need enne maha lõigata.
Noo-jah, eks see ole kah variant see protseduur nüüd kroonu kulul ära teha. Eks seda ole ennegi praktiseeritud, et tullakse ajateenistusse Kaitseväe kulul oma igasugu ihuvigu ravima. Isegi päris-päris arvestatavaid defekte. :shock:
Aga konkreetselt!
Antud juhul ennustan ma ette just taolist sündmuste arengut.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Gordon
Liige
Postitusi: 57
Liitunud: 22 Jaan, 2007 15:46
Kontakt:

Postitus Postitas Gordon »

Kui inimene on psüühhiliselt haige, siis ei ole tema kohta kaitseväes.
Ja psüühhiliselt haige inimese kohta pole ka auto roolis, vastutaval ametikohal, relvaluba peab olema välistatud, jne.
Sama puudutab ka muid "haiguseid", mis vabastavad kaitseväeteenistusest.
Viimati muutis Gordon, 28 Apr, 2010 22:16, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
gvardimatros
Liige
Postitusi: 397
Liitunud: 30 Mai, 2009 10:16
Asukoht: TLN, Võru, Värska
Kontakt:

Postitus Postitas gvardimatros »

Gordon kirjutas:Kui inimene on psüühiliselt haige, siis ei ole tema kohta kaitseväes.
Ja psüühiliselt haige inimese kohta pole ka auto roolis, vastutaval ametikohal, relvaluba peab olema välistatud, jne.
Sama puudutab ka muid "haiguseid", mis vabastavad kaitseväeteenistusest.
oleks siis nii 8)
Baltiiski merejalaväe brigaad - huvitavalt raisatud aeg DMB 90
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kapten Trumm kirjutas::write:
Lennuki kemoskeemi järgi arvake riik ise

Pilt
Pilt
Vaataks pigem totsi:

a) mustaverd kaunitar
b) tiba idamaised näojooned ja kulmukaar
c) spetsiifiline kergelt kongus nina

Vastus: ju ta juuditar on :wink:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist