Palgaarmee Eestile elik masendavad klounid..

Vasta

Kas palgaarmee oleks Eestile parem?

Jah
9
5%
Ei
155
95%
 
Hääli kokku: 164

Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Ei ole mitte ainult meil see häda klienditeenindajatest "staaridega"...
Только у нас суд может восстановить в своей должности офицера, уволенного за то, что не принимал никаких мер по укреплению воинской дисциплины в подчиненном ему подразделении, где одни солдаты систематически избивали других солдат. А звезды эстрады могут гордиться, что сумели «откосить» от армии.
http://nvo.ng.ru/forces/2010-06-25/2_red.html

Seal on see küll veel siiski kuidagi mõistetav, kui ülejäänud artiklit lugeda, aga meil...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
nokkloom
Liige
Postitusi: 251
Liitunud: 03 Nov, 2008 20:38
Kontakt:

Postitus Postitas nokkloom »

Ei tea, kas päris õige teema, aga...(väike kaevuri mängimine on ka alati tore)

Nimalt juhtusin täna pealtkuulama klassikaaslaste vestlust, kus umbes nii 8-ne seltskond "arvamusjuhte" rääkisid sõjaväest. Ja äkki enamustele siin foorumis üllatuseks ütlesid pea kõik seda, et proovivad(ja soovivad) kohe pärast gümnaasiumi lõppu ära käia, sest nh, muidu pole nagu päris mees või midagi. Too üks, kes hakaks rääkima sellest, et sõjavägi on ajaraisk sunniti vaikima vastusega, et mingi möku oled, et ei julge minna või?

See tegelikult klapib väga täpselt sellega, mida ma juba ammu olen näinud ja väitnud, et tegelikult pole vähemalt nende noorte, kes veel sõjaväes käinud ei ole, meelsusel viga midagi. Need, muidugi kes on seal ära käinud räägivad juba ehk veits teist juttu, aga see selleks.
Minu isiklikust vaatepunktist vaadates ei olekski EKV tankidel niivõrd suur osa reaalses kaitsevõõrtuses per tükk vaid pigem moraalne tugi ja selle asutuse tõsiselt võetavus inimeste jaoks. :write:
ants431
Liige
Postitusi: 729
Liitunud: 30 Jaan, 2007 21:54
Kontakt:

Re:

Postitus Postitas ants431 »

villy.64 kirjutas:mnjah...kõige mõistlikum tundus selle Leemeti jutt. Ega pole tõesti mõtet armeesse korjata memmepoegi,kes iga krõpsatuse pääle püksid täis teevad ja kui muud võimalust pole, siis kasvõi konna ujudes üle mere silkavad. ei kujuta ette, et üks rühm selliseid peaks kusagil rinnet hoidma. masendav küll , aga parem tilbendagu Angelis.
Minu isa andmetel 85 aastata tagasi olevat käinud kõik poisid sõjaväes. Väeosa ja tegevus määrati vastavalt reaalsetele võimetele. Lampjalgsed ja lombakd rivdrilli ei teinud, teisi töid oli piisavalt. Seaduse põhjendus olevat olnud kõrvale hoidjate tahtmise vähendamise.
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas Lemet »

"Arvamusliider" siis sellise tõe teada andnud...

Tsiteeri:
"Mulle käib see veidi liiga palju närvidele, et sul see munder seljas on, jättis sellise... burleski mulje,"

http://publik.delfi.ee/news/superstaar/ ... d=65110412
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
A-ruudus
Liige
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär, 2006 18:15
Asukoht: Pealinn
Kontakt:

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas A-ruudus »

Lemet kirjutas:"Arvamusliider" siis sellise tõe teada andnud...
Tsiteeri:
"Mulle käib see veidi liiga palju närvidele, et sul see munder seljas on, jättis sellise... burleski mulje,"
http://publik.delfi.ee/news/superstaar/ ... d=65110412
Huvitav, mis nipiga too Samuel üldse saates kandmiseks pruuni vormi välja ajas?
Mina sain alati aru, et neid kostüüme jagatakse solbanitele ainult presidendilossi ees valves käimiseks, mitte linnas hängimiseks ja kõiksugustes telesaadetes esinemiseks (kuigi KV mainekujunduse mõttes võiks meite sõjameestel mingid viisakad 'linnavormid' olla küll).
Kasutaja avatar
TTA
Liige
Postitusi: 1762
Liitunud: 07 Sept, 2010 6:51
Kontakt:

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas TTA »

A-ruudus kirjutas:
Lemet kirjutas:"Arvamusliider" siis sellise tõe teada andnud...
Tsiteeri:
"Mulle käib see veidi liiga palju närvidele, et sul see munder seljas on, jättis sellise... burleski mulje,"
http://publik.delfi.ee/news/superstaar/ ... d=65110412
Huvitav, mis nipiga too Samuel üldse saates kandmiseks pruuni vormi välja ajas?
Mina sain alati aru, et neid kostüüme jagatakse solbanitele ainult presidendilossi ees valves käimiseks, mitte linnas hängimiseks ja kõiksugustes telesaadetes esinemiseks (kuigi KV mainekujunduse mõttes võiks meite sõjameestel mingid viisakad 'linnavormid' olla küll).
Võib taotluse teha, et ka linnaloale teatrisse minekuks selga saada. Näiteks.

edit: jõhker keelemõrv parandatud
Viimati muutis TTA, 15 Okt, 2012 19:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
A-ruudus
Liige
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär, 2006 18:15
Asukoht: Pealinn
Kontakt:

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas A-ruudus »

TTA kirjutas:Võib taotluse ka linnaloal teatrisse minekuks selga saada. Näiteks.
Selge pilt. Lolli tsivilistina hakkasin kohe esmajoones kahtlustama, et niikuinii on antud juhul tegemist mingisuguse N-liidu stiilis nihverdamisega.
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas Lemet »

Venekeelses netiruumis on sellistele demblivormi juurutajatele antud päris tabav nimi- "Ветеран швейных войск"- õmblusvägede veteranid.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas viiking »

Too Raua Mihkel vajaks tegelt kõva paikapanekut...see et nüüd peale üüber rokkimist ja muud porduelu suur karsklane ja staar on, eheheh, pole näitaja miski :wall:

Sõima meest mitte mundrit, kahju et lõpuni Mihklit paika ei pandud :lol: Oleks uus staar sündinud, vana lahkuma sunnitud :lol:
tommy
Liige
Postitusi: 3638
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas tommy »

viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas viiking »

Samm punktide teenimiseks...
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas mx77 »

viiking kirjutas:Samm punktide teenimiseks...
sul on midagi viga või?
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas viiking »

Viga pole midagi, ehk kommenteerijal endal midagi viga :wink:

Lihtsalt sageli selliseid asju tehakse teatud nö. valimiste eel ning teatud populaarsuse saavutamiseks millest muidu ehk puudu tuleks.

KL liikmeks astumine v seal liikmeks olemine ei pea olema mingi tähtsündmus millest pasundada, minu arvamus...

Aga eks igal oma suhtumine.
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas mx77 »

Ei ole küll kuskilt otsast luulnud, et Pearu Paulus kuskil erakonna nimekirjas planeeriks mingitel valimistel kandideerida. pealegi on järgmise aasta sügisel tulemas KOV valimised, kus KL liikmesus erilisi punkte ei anna a selleks ajaks on see ka unustatud. RK valimiste ajaks on see fakt 100% unustatud.
Sa pead kahjuks lihtsalt leppima sellega, et on olemas nn. avaliku elu tegelased, kellede igast sammust üritatakse kirjutada, sest sellega teenib veebimeedia endale raha.

Igal pool ei ole mõtet tonti näha. Hangi endale naine, lapsed, tasuv töö ja huvitavad hobid ja sa avastad, et su elu on ilusam, huvitavam ja iga pearu pauluse tegemised enam ei torgi sind.
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: Masendavad klounid.

Postitus Postitas viiking »

Tead MX, kui pauku ei jaga siis hoia oma prääks kinni, mul on kõik mis vaja, olemas...

Alati ei pea kandideerima valimistel, on ka muud :?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot], rax ja 11 külalist