Kaadrimuudatused

Vasta
mart2
Liige
Postitusi: 5188
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas mart2 »

Ma nüüd jälle üle aja arutitaga -
Borja kirjutas:
mart2 kirjutas:... Olles temaga korduvalt kokku puutunud, siis sobib minu arvates väga hästi planeerivaks staabiohvitseriks .
Puusse panid, mart, oma vaidluslustiga - jälle :P
Kogu see "määramine" ainult miski lühiajaline personalipoliitiline vangerdus oligi - ning hetkel on siis KLPS vastmoodustet operatiivosakond jälle ülemata...
https://www.kaitseliit.ee/et/operatiivosakond
Kas väga sügeleb, kui teised takka ei kiida ja sügava kummardusega otsmikku vastu põrandat katki ei löö?
Mina kirjutasin oma arvamuse konkreetsest isikust ja näitasin võimalusi, mida sina ei näinud.
Minu väidete kohta sul vastu-argumente ei olnud. :dont_know:

Sinuga vaielda ei kavatse, sest sul puudub teisiti arvajate kohta viisakas suhtumine ja vastav väljendusoskus.
Punkt.
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Markko kirjutas:Kaitseliidu Tallinna malevat juhib kolonel Kalev Koidumäe

https://www.kaitseliit.ee/et/kaitseliid ... v-koidumae
Minu teada pidi kol KOIDUMÄE hakkama juhtima hoopis Põhja maakaitseringkonda - sealt ka loogiline täiskoloneli määramine tolle tasandi juhiks :|

Nüüd, kus me loeme, et KOIDUMÄE juhatab (ka) Tallinna malevat, on see tegelt õkva topelt "analooge mitteomav" määramine - esiteks, täiskolonel KL maleva eesotsas ja teiseks, sama mees üheaegselt ka ringkonnaülema toolil - nitševoo sebe devki pljaašut :roll:

Endine KL kooli ülem kol-ltn SAEGA pidi minema sama ringkonna staabiülemaks - nüüd ei saagi aru, kas mõlemad mehed istuvad siis kahel toolil või saab SAEGAst siiski põhikohaga ringkonna staabiülem ning Tallinna maleva staapi juhib keegi teine :?

Tallinna maleva kodukas ka muuseas terve tänase päeva maas olnd - kui nad selle seal valmis(-uuendatud?) saavad, ehk on siis see Põhja maakaitseringkonna ja Tallinna maleva juhtide määramiste virvarr selgem..

mart2 kirjutas:Minu väidete kohta sul vastu-argumente ei olnud. :dont_know:
..oli ikka - isiku sõj.haridus - OhvK + keskaste - ja väikemaleva juhtimise kogemus ei päde absoluutselt operatiivosakonna juhiks määramiseks. Ja ma sain ka kohe teada, et too "määrmine" ongi vaid ajutine personalipoliitiline trikk, sestap ei hakanudki sulle siin midagi tõestama - aga päikest :mrgreen:
Viimati muutis Tundmatu sõdur nr. 4, 14 Aug, 2020 19:22, muudetud 1 kord kokku.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15562
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Fucs »

Kui siin juba penskarid targutama hakkasid ja naised kah jutuks võeti, siis... eee... seda, et härra KOIDUMÄE-ga sai 80-ndatel tihedalt koos mööda diskosaale ringi tuuritatud ja kaunitare tantsitatud :mrgreen:

Aga EDU mehele kõrgetes ametites.
Siiralt !
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2373
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Martin Herem »

Nüüd, kus me loeme, et KOIDUMÄE juhatab (ka) Tallinna malevat, on see tegelt õkva topelt "analooge mitteomav" määramine - esiteks, täiskolonel KL maleva eesotsas ja teiseks, sama mees üheaegselt ka ringkonnaülema toolil - nitševoo sebe devki pljaašut :roll:
Endine KL kooli ülem kol-ltn SAEGA pidi minema sama ringkonna staabiülemaks - nüüd ei saagi aru, kas mõlemad mehed istuvad siis kahel toolil või saab SAEGAst siiski põhikohaga ringkonna staabiülem ning Tallinna maleva staapi juhib keegi teine :?
Nagu ma eespool ütlesin kaitseringkondade kohta:
Rahuajal mingeid alalisi staape, ühes selleks määratud isikkoosseisu ja taristuga, kavas luua ei ole.
Kolonelidest malevapealikke näeme me tõenäoliselt veel. Mitte sellepärast, et seal peab kolonel olema, vaid sellepärast, et meil on "vabu" kolonele.
Lemet
Liige
Postitusi: 19937
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Lemet »

Väidetavalt saab siis kaitseministriks Kalle Laanet..
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Runkel
Liige
Postitusi: 2831
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Runkel »

Lemet kirjutas:Väidetavalt saab siis kaitseministriks Kalle Laanet..
Nii et politseimehed võtavad kogu julgeoleku omale vedada. Pole eriti tugev tunne. Mida Laanet on valdkonnast arvanud? Aga seisukohad ja kogemus välispoliitikast kui julgeolekuga tihedalt seotud alast? Ehk on hea juht?
Leo
Liige
Postitusi: 3326
Liitunud: 27 Dets, 2006 20:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Leo »

Laanet kui endine politseinik ja siseminister kaitseministriks tähendab ainult seda et kaitsevaldkonna asjatundjate pink on lühike ja siis pandi ustav parteilane. Samas võib see tähendada ka et kaitsevaldkond jääb vähemale tähelepanule.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Kriku »

Karta on, et neil lihtsalt pole paremat kandidaati :|
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas:Karta on, et neil lihtsalt pole paremat kandidaati :|
..samas huvitav ju, mix rehv oma (eru)kindraleid ei usalda // neisse ei panusta :roll: :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Kriku »

Kõigepealt peaks rehv selle koha üldse saama.
mart2
Liige
Postitusi: 5188
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas mart2 »

Kriku kirjutas:Kõigepealt peaks rehv selle koha üldse saama.
???
Said ju - Laanet on rehvormar alates 2014!
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Leo
Liige
Postitusi: 3326
Liitunud: 27 Dets, 2006 20:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Leo »

Äkki lõid kartma et endine kindral kaitseministriks haiseb paljudele pisikese kaadriarmeega liitlastele väga sõjaväe diktatuuri moodi? Muide, Soomes on kaitseminister tihtipeale valitsuse abiparteide pärusmaaks, näiteks üheks asjalikumaks peetakse rootsikeelsete partei Elisabeth Rehni, kes ei püüdnudki sõjaväe teemadel pädeda vaid usaldas oma kindralitaustaga meeskonda ja pidas oma tähtsaimaks ülesandeks riigieelarvest piisavalt suure raha väljarääkimise. Ma usun et Laaneti nõunikuna võib varsti mõnda vanemohvitseri näha ja ta saab ministrina hakkama sest NATO on ja jääb põhiteemaks ning suured riigihanked on ka kokku lepitud nii et tulebki ainult Rehni teha :D
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Kriku »

Ohh, vabandust. :oops:

Sel juhul on minu jutt, et paremat polnd, ka mööda.
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1759
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas maksipoiss »

Jäägem positiivseks, hea et see ministeerium Keskerakonnale ei läinud ja "Nato ekspert" Oudekki Loonet ministriks ei pandud :)
aj1972
Liige
Postitusi: 923
Liitunud: 23 Mär, 2014 21:53
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas aj1972 »

"Kas Eesti peaks lahkuma NATO-st?"
-- Kalle Laanet, kaitseminister
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 27 külalist