SIIL 2015

Vasta
HeiniR
Liige
Postitusi: 2017
Liitunud: 15 Juul, 2008 19:32
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas HeiniR »

Olla vist lastešampus tegelikult ja sellega pidavat näitama pioneerida kopa käsitsemise oskust - kopaga pudelil punn maha :)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas Fucs »

Väike kiiruga kokkulõigatud kokkuvõte ka

https://www.youtube.com/watch?v=fQuu6A1Y8yI

...ja siinkohal ka tervitus ülitõsiste nägudega SP meestele, kes korduvalt olid äärekese peal, et autost välja astuda, ilmselt vastupandamatu sooviga mult kaamera ära võtta, või käskida filmimine lõpetada. Tänu Teile jäid nii mõnedki head kaadrid saamata 8)

Järgmine kevadtorm võibolla jälle näeme kusagil :mrgreen:
Viimati muutis Fucs, 14 Mai, 2015 8:28, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Tundmatu Sõdur nr. 5
Liige
Postitusi: 281
Liitunud: 08 Jaan, 2006 15:56
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas Tundmatu Sõdur nr. 5 »

Eelmine nädal lubas üks tehnikarühma võitleja kindralile, et tõmbab konjakil haaratsitega punni maha.Kindral sellepeale tuligi täna konjakiga kohale ja tehnikarühma mehed said konni endale.
AKf Just plain mean: "Kui hinnata meie kaitsevõime kasvu kiiruse järgi, millega uusi embleeme suudetakse toota, siis on tulemus ilmselt fantastiline..."
LupusII
Liige
Postitusi: 512
Liitunud: 03 Veebr, 2015 22:06
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas LupusII »

Võiks ju selle reserv JP korra kokku võtta ja meestele seletada milleks nad seekord kutsutud on.Praegu on mehed pettunud ja täis mõistmatust. Ma ei süüdista kedagi ,aga siin on koht õppimiseks ,kõigile.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas Walter2 »

Kas need autoteemalised sildid teede ääres olid õppustega seotud? Hakkasin juba arvama, et Virumaal toimuvad Bentley omanike suvepäevad?! :D
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas allatah »

Väike kiiruga kokkulõigatud kokkuvõte ka

https://www.youtube.com/watch?v=fQuu6A1Y8yI
Nagu näha, siis materjali on piisavalt, et teha ka üks selline ca. 5 minutiline video, mida iga tsivilist viitsiks vaadata. Ei tahaks muidugi heale kaasfoorumlasele survet peale panna, aga tsiteerides Lembit Ulfsakit peale Oscari galat: "Kui uutel asjadel vähemalt Oscari nominatsiooni ei tule, siis on läbikukkumine"
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Võiks ju selle reserv JP korra kokku võtta ja meestele seletada milleks nad seekord kutsutud on.Praegu on mehed pettunud ja täis mõistmatust. Ma ei süüdista kedagi ,aga siin on koht õppimiseks ,kõigile.
Kunagi oli Q GSM-il selline lööv reklaamlause "Räägi inimestega".
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas Kapten Trumm »

...ja siinkohal ka tervitus ülitõsiste nägudega SP meestele, kes korduvalt olid äärekese peal, et autost välja astuda, ilmselt vastupandamatu sooviga mult kaamera ära võtta, või käskida filmimine lõpetada. Tänu Teile jäid nii mõnedki head kaadrid saamata 8)
Ei maksaks neid SP mehi hukka mõista.
Viimastel aastatel on tekkinud täiesti silmnähtav huvi õppuste vastu, mis väljendub igasugu hõlma alt filmijates ja "sabades", mis üksusi maanteel saadavad.
Kellele need filmid lähevad ja mis nendega tehakse - ei tea keegi. Ka seda, millised kavatsused on.
Kui aga kolonn jääb seisma ja selle sappa ilmub sõiduauto, kus asutakse pildistama niisama huvilise jaoks natuke liiga suure objektiiviga aparaadist kraavis vett viskavaid sõdureid, vat siis tekib küsimusi. Sestap nt metsapeatus tuleb juba korraldada nii, et a)kontrollida, et õhk on puhas ja "sabasid" järgi pole b)isikkoosseis õiendab oma hädad metsas varjatult.

Vot selline reaalsus.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas Fucs »

Kapten Trumm kirjutas: Ei maksaks neid SP mehi hukka mõista.
Viimastel aastatel on tekkinud täiesti silmnähtav huvi õppuste vastu, mis väljendub igasugu hõlma alt filmijates ja "sabades", mis üksusi maanteel saadavad.
Kellele need filmid lähevad ja mis nendega tehakse - ei tea keegi. Ka seda, millised kavatsused on....
Arusaadav. Ma niisama tögan. :wink:
Ega ma olegi neil nagu mingi paparazzo, keel ripakil, ila tilkumas, sabas sörkinud.
Siiani on EKV ja EKL oma õppustega ise mulle aegajalt koju ja n.ö "õuele" tulnud (mis on äraütlemata tore ja igati tervitatav nähtus).
Või olen kohanud neid asjatamas kusagil oma töö käigus.
Ja kui seebikas juhtub olema taskus käepärast (aga mul ta "juhtub" olema üldiselt pidevalt, sest üritan jäädvustada ka metsikut faunat, kui kokku peaks sattuma), siis olen ka vahel ühte koma teist jäädvustanud.
Ja ikka selleks, et teha jätkuvalt võimete ja võimaluste piires meie kaitsejõududele kodanikualgatuse korras tasuta positiivset "propagandat". Avalikult päevavalguses ringi sõitvad tehnikakolonnid ja käsirelvadega ringi jooksvad jalaväelased, pole ju mingi üüber sõjasaladus, mida pildistada või filmida ei tohiks avalikus ruumis.
Polügoonidele ja väeosade ümbrusesse ma midagi jäädvustama ei roni.

Samas huvitav, kas sellistele üritustele jäädvustama saaks tavakodanik ka ametlikult registreeruda, või mingi loa võtta :?:
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Arvan, et sa võiksid võtta ühendust peastaabist Hannes Võrnoga (tema seda meediatsirkust seekord ajas) ja kui sa enda youtube filmid ette näitad, vahest saad ka loa?
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas Fucs »

:D

Ei, ma ei taha ametlikku luba ja kusagile minna spetsiaalselt filmima.
See oli lihtsalt teoreetiline küsimus, et huvitav, kas üldse oleks võimalik ja vajalik.

Las Võrno teavituskeskus ajab oma riigi poolt tasustatud, proffitehnikaga varustatud ja peensusteni pädevalt ära organiseeritud tänuväärset asja edasi.
Ajasite mulle siin läbi PS-ide ja AS-idega nüüd sellise hirmu nahka, et mul pole enam erilist huvi ega soovi meie laigulisi jäädvustada ja liikuva pildi kaasabil promoda. 8)
Sellest ainult probleeme võib tekkida.

Teiste materjali kasutades tekivad jälle autoriõiguste jms igasugused probleemid.
Lõppkokkuvõttes tähendab, et see teema tekitab ainult igasuguseid probleeme igal tasandil ja milleks neid ise vabatahtlikult otsida. Seda enam, kui sa sellest ise mingit otsest kasu ei saa.

Tõotan pühalikult, et olen edaspidi targem ja rohkem asjade üle sügavuti mõelda kui seni.
:write:
.....Siin pääsla juures, väravate ees,
välja astub suur ja tugev mees.
Korraks vaatan, seljataha veel
mälestused, ...... tunne sees.....
https://www.youtube.com/watch?v=pYaW7bbIvuA
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Minul oleks küll huvitav jälgida, kas KJPS vastav osakond suudab antud oludes ilmutada paindlikkust/loovust ja anda ametliku akrediteeringu sinutoru mehele, kelle kanali vaadatavus võib olla suuremgi kui mõne ametliku meediakanali vastaval uudisnupul.

Ametlikud sõdurilehe nime all olevad videod jäävad muide vaadatavuselt sinu omadele alla.
Sinu Siili promo oli 5700 vaatamist (kasuta ingliskeelset pealkirja kah!), samas kõrval paistsid sõdurilehe omad 1200 vaatamisega.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
tommy
Liige
Postitusi: 3638
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas tommy »

Fucs kirjutas: Samas huvitav, kas sellistele üritustele jäädvustama saaks tavakodanik ka ametlikult registreeruda, või mingi loa võtta :?:
Mistral-süsteemi laskmistele on mitmel korral kohalikke ja muidu huvilisi ligi lastud.
Muidugi organiseeritult.
Ajasite mulle siin läbi PS-ide ja AS-idega nüüd sellise hirmu nahka, et mul pole enam erilist huvi ega soovi meie laigulisi jäädvustada ja liikuva pildi kaasabil promoda
Vera-E püttide pildid tekitasid kellelgi küsimusi või...??? :)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas Fucs »

Kapten Trumm kirjutas: Sinu Siili promo oli 5700 vaatamist (kasuta ingliskeelset pealkirja kah!), samas kõrval paistsid sõdurilehe omad 1200 vaatamisega.
Mu "teavitustöö" ja "propa" suunatud mitte inglise keelsele vaatajaskonnale, vaid eesti- ja venekeelsele vaatajaskonnale. Just neile peab IMHO näitama ja selgeks tegema, et meil on korralik ja austust vääriv kaitsevägi. Et lõpetaks vingumise, halvustamise ja irisemise.
Selle pärast ka pealkirjad eesti- ja venekeelsed, ning osadel puudub inglisekeelne vihje.

Neid vaatajanumbreid ma polegi ausalt öelda enne uurinud. Tõsiselt.
See oli Sul huvitav viide ja võrdlus.
Hakkasin siis nüüd uurima ja tundub, et vaatajaid jagub ka teistele EKV puudutavatele videotele
18 991 vaatamist
https://www.youtube.com/watch?v=Gg2Upp7AV2E
13 145 vaatamist
https://www.youtube.com/watch?v=ZnDlK0KAEH8
Vene keelde tõlgitud ETV materjal 18 060 vaatamist
https://www.youtube.com/watch?v=YPPMe2Afmmo

aga eks need ole kaua juba üleval olnud ka, kuigi nt. 5 aastat juba üleval rippunud "Welcome To Estonia" on saanud selle ajaga ainult 1 209 vaatamist :roll:
Samas "Eesti kaitsevägi ja liitlased. 2015 kevad" on saanud 4 nädalaga 1550 vaatamist ja siia "kokkuvõttena" üles riputatud SIIL2015 19 tunniga 217 vaatamist. Samal ajal on Sõdurilehe Sinutuubis ca sama kaua üleval olnud "1. jalaväebrigaadi rivistus täiskoosseisus" ja "1. jalaväebrigaadi meeleolukas rünnakuharjutus" saanud vaatamata eeldustele, et need peaksid kõiki huvitama, vastavalt siis 300 ja 204 vaatamist.

Mine võta kinni, mis neid inimesi meil osasid asju vaatama sunnib, või vastupidi, ei sunni.
Kasutaja avatar
TTA
Liige
Postitusi: 1762
Liitunud: 07 Sept, 2010 6:51
Kontakt:

Re: SIIL 2015

Postitus Postitas TTA »

Fucs kirjutas: Samal ajal on Sõdurilehe Sinutuubis ca sama kaua üleval olnud "1. jalaväebrigaadi rivistus täiskoosseisus" ja "1. jalaväebrigaadi meeleolukas rünnakuharjutus" saanud vaatamata eeldustele, et need peaksid kõiki huvitama, vastavalt siis 300 ja 204 vaatamist.

Mine võta kinni, mis neid inimesi meil osasid asju vaatama sunnib, või vastupidi, ei sunni.

Iva on vast selles et vastavad videod on ka facebookis mis on sõdurilehe üks peaväljundeid internetis. Esimene siis hetkel ca. 26000 vaatajaga ja teine nimetatud nivdeo 4300 vaatajaga.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist