Armastuskiri.

Lahingud ja üksused. Relvad ja tehnika. Varustus ja autasud. Kõik teemasse puutuv..
Vasta
Mathias Lutz
Liige
Postitusi: 609
Liitunud: 04 Mär, 2005 23:55
Kontakt:

Armastuskiri.

Postitus Postitas Mathias Lutz »

Kirjutatud 21.septembril 1919 a.

"Neiu Alvine"
Teile teatan ,et teie saadetud kirja sain kätte,mille üle mina suurt röömu tundsin.isse enesesröömustas se et teist jälle teada sain.Mina olen teile juba kolmas kiri saata,kas olete kätte saanud,on minul teadmata.
Minul on tervis käes ja elu on wäga rahul oltaw.Uudisid ei ole praegus mis sünniks kirjuta.Köik Tallinna elu on vwanad wiisi.Meie rahusaatkonnad tuliwad juba tagasi,kus uuesti Tartu kokku lähewad.Ja sealt wöttawad osa ka wäljamaa riikide saadikud,kelle nöus olekul meie rahu saame.Meie rahu saatkonna esitlejad on punnaste poolt hausast wastu wöetud,kus on punnased soowi awaldanud rahu teha,nönda on meil lootus tulewikus rahu.
Mina mötlen ka warsi Saaremaale tulla,kui mina aega saan.Mötlesin küll Mihklipäewaks tulla,aga näitab et selleks aega ei jätku.Ja usun ka et Saare pappa weel Mihkli päewaks ei jöua ölut tehja,siis ei ole tulek meil tähtis.Minuga saab keegi kaasteenia ühes tulema,see on eesti noor kuulus jöumees,kes praegus Tallinnas maailma kangelastega vöitleb.
Soowin Teile minu kallim köige paremad tulewikku ja head önne ja palju tuhat kord terwisi ja ruttulist jällenägemist.Seda soowib teie truu armastaja...

allkirjaks tempel " Kriminal osakonna noorem ametnik" ja mitteloetav nimi.

Huvitav ,kes see kaasteenija võis olla politseis,kes maailmakuulsate meestega rammu katsus?[/i]
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist