Puutumata sõjaradadele!

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
naabri Ants
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 31 Juul, 2006 21:32
Kontakt:

....

Postitus Postitas naabri Ants »

Kas mosse võib ka maastikuautoks liigitada, või on rohkem nagu soomustransportöör? :)
Samas ärge öelge, et seal Oršas ei tekki kiusatust pillid hüüdma ja labidad välkuma panna, ja head paremat pagassid täis loopida.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Neliveoline Mosse on muuseas täiesti olemas.Nii et kui sul selline on,võta aga kampa.Suurematest aukudest võime aidata vintsiga läbi lohistada (nagu Saaremal tankitükke)
Mis puutub kiusatusse,siis on meil plaanis Valgevene jaoks luua AD ühing (Anonüümsed Detektoristid) Igal õhtul koguneme ringi ja ükshaaval ronib mees pukki ning pihib sealt "Mina olen krooniline detektorist! Ma ei ole aastaid ilma detektorita elada saanud.Iga päev ma alustasin hommikul detektoriga ja läksin õhtul voodisse detektoriga.Aga nüüd ma ei ole juba kolm päeva detektorit sõrmeotsagagi puutunud! " Ja kõik teised hüüavad selle peale "Halleluuja!"
Nii me kiusatusest lahti saamegi.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Tripp tõotab tulla hea, kuid ise vististi kaasa ei löö. Pidasime plaani, kuid kardan , et mitsu nii karmi valu ei kannata. Eks näis.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Partisan
Liige
Postitusi: 196
Liitunud: 21 Juun, 2005 0:53
Asukoht: Põlva
Kontakt:

Postitus Postitas Partisan »

Galant vaevalt... aga Pajero küll!
Varemeist tõuseb kättemaks.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

plekkpea kirjutas:Tripp tõotab tulla hea, kuid ise vististi kaasa ei löö. Pidasime plaani, kuid kardan , et mitsu nii karmi valu ei kannata. Eks näis.
Kuidas siis nüüd nii?
Kui mitsu-maastur olemas,milleks siis küünalt vaka all hoida?
Ma ei usu,et Valgevenes nüüd NII hullud metsateed ka on.Proovi ikka ennast rivvi seada!
Katja on järgmisel nädalal Valgevenest tagasi,siis kuuleme täpsemat luure infot,lubas kohe kui tagasi on siia ettekande esitada.
naabri Ants
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 31 Juul, 2006 21:32
Kontakt:

...

Postitus Postitas naabri Ants »

Mis puutub kiusatusse,siis on meil plaanis Valgevene jaoks luua AD ühing (Anonüümsed Detektoristid) Igal õhtul koguneme ringi ja ükshaaval ronib mees pukki ning pihib sealt "Mina olen krooniline detektorist! Ma ei ole aastaid ilma detektorita elada saanud.Iga päev ma alustasin hommikul detektoriga ja läksin õhtul voodisse detektoriga.Aga nüüd ma ei ole juba kolm päeva detektorit sõrmeotsagagi puutunud! " Ja kõik teised hüüavad selle peale "Halleluuja!"
Nii me kiusatusest lahti saamegi
See vist ei aita, ainuke võimalus on kirurgiliselt käed ja igaksjuhuks ka jalad eemaldada ja võibolla ka mõni muu organ millega on võimalik otsijat liigutada ja kaevetöid sooritada.
Samas võib seal kaevamisest tõsine jama tulla, mind eriti ei eruta mõte järgmised 10 aastat lukašenko isiklikus kingaviksimis brigaadis veeta. Ja et oma vastupanu võimet otsimiskirele mitte nii tõsiselt proovile panna, otsustan parem koju jääda.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Kindlasti ei mahitata kedagi ei kaevama ega otsima.
Nagu jutuks oli läheme pigem ajaloolisele ekskursioonile.Ja kui keegi tõesti peaks millegi põneva otsa komistama,siis soovitame selles osas jälgida kõiki nii kohalikke,kui rahvusvahelisi seadusi.
Sellele ettevõtmisele kehtivad samad reeglid,mis Saaremaa üritusele:
Osavõtt üritusest on absoluutselt ja 100%-liselt igaühe omal vastutsel.Kõik peavad enda jaoks selgeks tegema ohud ja riskid ,mis võivad sellise aktsiooni puhul ähvardada.
Igaüks vastutab tingimusteta iseenda tegevuse ja sellega kaasnevate riskide eest,samuti oma tegevusest tingitud tagajärgede eest mis puudutavad kolmandaid isikuid või ümbritsevat keskkonda.Kõik peavad personaalselt ise jälgima ja vastutama oma tegevuse vastavuse eest kõigile asukohamaa territooriumil kehtivatele ja rahvusvahelistele seadustele ning normidele.Organisaatorid ei vastuta absoluutselt mitte kellegi ,ega millegi eest!!!
-Kindlasti ei soovita kohale tulla inimestel,kes kardavad : puuke,pauku,usse,välku,ebamaiseid jõude,lendamist,ämblikke,tundmatuid lendavaid objekte,tundmatuid maas lebavaid objekte,pimedust,suletud ruume,suuremaid inimhulkasid,tuld,BATKA LUKAŠENKOT,vms.,mis nende olemise võiks plaanitud üritusel ebamugavaks muuta!
-Loomulikult ei hakka keegi vähegi kahtlasena tunduvaid esemeid puudutama,rääkimata kaasavõtmisest!
naabri Ants
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 31 Juul, 2006 21:32
Kontakt:

.....

Postitus Postitas naabri Ants »

Kunagi tulevikus võiks korraldada retke Izjumi lahingu radadele, täpsemalt nendesse piirkondadesse kus narva pataljon lahinguid lõi. Seal oleks huvitav ilma otsijatagi ringi patseerida.
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Re: .....

Postitus Postitas Shiim »

naabri Ants kirjutas:Kunagi tulevikus võiks korraldada retke Izjumi lahingu radadele, täpsemalt nendesse piirkondadesse kus Narva pataljon lahinguid lõi. Seal oleks huvitav ilma otsijatagi ringi patseerida.
Ning muidugi kurikuulsa Gniloi Tikitši äärde!
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Raudne värk,et varsti läheme sinna ka.Ainult,et veidi peab laskma poliitilisel situatsioonil rahuneda. Niikaua jõuame kakrass Valgevene ja Ukrainaga tutvuda.
Noh,ja Läti on veel tagavaraks.
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

ASuur kirjutas:Niikaua jõuame kakrass Valgevene ja Ukrainaga tutvuda.
Noh,ja Läti on veel tagavaraks.
Izjum, Irdõni metsad ja Gniloi Tikitš ongi ju Ukrainas :wink:
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Ahah.
Millegipärast arvasin,oma hetkelises mõtlemise halvanud pealiskaudsuses, et need on kusagil Staraja Russa läheduses.
Seoses korduvalt oma mõttes kedratud venelaste suurte väljakaevamistega Belõi Bori ümbrustes on ilmselt
alateadvusse jäänud kummitama Eestlaste sõdimine just Venemaal.
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

ASuur kirjutas:Ahah.
Seoses korduvalt oma mõttes kedratud venelaste suurte väljakaevamistega Belõi Bori ümbrustes on ilmselt
alateadvusse jäänud kummitama Eestlaste sõdimine just Venemaal.
Ka Valgevenes tegutsesid eestlased (näiteks 36. politseipataljon). Rindel vist küll ei oldud, vaid püüti partisane ja osaleti valveteenistuses.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Hetkel ikkagit plaan kamraadiga üritusel kaasa lüüa. Rohelisel loomal kaane tihend vahetatud, vaja veel tagumised rattalaagrid vahetada ja põhjakaitset tuunida. Antud Orša kandist ei tea tuhkagi, seda parem tripp tõotab tullagi. Pill ise disla, lühike, lällar ka peal, uued suured rehvid all(mitte mudakad) ja külmikud-adapterid, ning muu ninn-nänn tripiks täiesti olemas. Nädal puhkustki selleks ajaks ümber vahetatud.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Larry
Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 31 Dets, 2005 16:39
Kontakt:

Postitus Postitas Larry »

Ma olen ka mõelnud pat. Narva lahinguradadele, et ei tea mis seal praegu on ja et kas on ka äratuntavaid kohti alles. Iseenesest Gniloi Tikitši jõgi peaks ju alles olema, asulate kohta ei saa nii kindel olla, sest inimene ikka teeb asju ümber, lammutab ja ehitab juurde. Seal Korsuni kotis võib siiani igasugust kola vedeleda, samamoodi ka GT jões, sinna aeti sakslaste poolt ka roomikmasinaid sisse, et silda tekitada. Aga jõe vool olevat need alla neelanud, niiet mine sa tea... Praegu ka veel veterane elus, kellelt saaks asju uurida. Kõige vingem oleks, kui neist keegi pädevam ja kõbusam kaasa saaks tulla, isiklik visuaalne mälu on ikka midagi muud kui kaardid ja pajatused. Ja seal kusagil on ju ka suured saksa surnuaiad, kus ka eesti sõdurid puhkamas...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist