Relvade hävitamine täna ja pärast 2 ms-i.

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Kasutaja avatar
Rebu
Liige
Postitusi: 285
Liitunud: 01 Dets, 2007 11:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Relvade hävitamine täna ja pärast 2 ms-i.

Postitus Postitas Rebu »

Olen kuulnud jutte sellest minu vanaisa loopis saksa vindid jõkke aga seal majas leiti veel luger asi toimus lüganusel.Aga nüüd relvad viiakse ära võmmide juurde.Mu isa töötab EMEX-is ja ta rääkis kuidas relvi toodi sisse ja lasti läbi veski.
Kogun saksa ja vene kolu
Kasutaja avatar
skulmars
Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 06 Veebr, 2007 17:57
Kontakt:

Postitus Postitas skulmars »

Alati võib pakkuda Eesti üliõpilasorganistasioonide sümboolikat, fotosid 2MS eelsest ajast
Kasutaja avatar
pulkvedis
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 30 Mär, 2007 22:58
Asukoht: mulgimaa
Kontakt:

Postitus Postitas pulkvedis »

Ei tea miks nad need TT,d 2ra l6hkusid. Oleks v6inud ju alles hoida. Niigi see relvastus meil kesine. PM ahju-6ige tegu.
http://equipaje.wordpress.com/2007/04/1 ... uns-again/
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

pulkvedis kirjutas:Ei tea miks nad need TT,d 2ra l6hkusid. Oleks v6inud ju alles hoida. Niigi see relvastus meil kesine. PM ahju-6ige tegu.
http://equipaje.wordpress.com/2007/04/1 ... uns-again/
Kahju lausa vaadatagi,
ise oleks kh hea meelega sealt käppatäie neid krabanud kui vaid võimalus oleks olnud :lol:
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
Kasutaja avatar
ak47
Liige
Postitusi: 273
Liitunud: 19 Veebr, 2006 15:10
Kontakt:

Postitus Postitas ak47 »

Kuigi ma neid pilte juba ammu näinud, aga vaatasin nüüd uuesti ja väga kahju hakkas neid pilte vaadates.Ilusad coltid ja TT-d lihtsalt tükkeldati ära.Pisar kippub silma tulema sellist asja vaadates :cry: .Mõned relvad paistsid seal olevat veel uued isegi, kulumisjälgi ega midagi ei paistnud olevat.Igatahes väga kurb vaatepilt.
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Nibelungen »

See,et relvad veskisse laksid oli tingitud sellest,et uute relvade hankimiseks anti mingi soodus ja kas see oli õige tegu või mitte pole teie ka pädevad ütlema.Ja keegi arvab,et PM ahju siis tuttav piirivalvur rääkis,et sellist juttu räägivad need,kes ei saa isegi potti lastud vaid lasevad äärtele.
Kasutaja avatar
pulkvedis
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 30 Mär, 2007 22:58
Asukoht: mulgimaa
Kontakt:

Postitus Postitas pulkvedis »

Nibelungen kirjutas:See,et relvad veskisse laksid oli tingitud sellest,et uute relvade hankimiseks anti mingi soodus ja kas see oli õige tegu või mitte pole teie ka pädevad ütlema.Ja keegi arvab,et PM ahju siis tuttav piirivalvur rääkis,et sellist juttu räägivad need,kes ei saa isegi potti lastud vaid lasevad äärtele.
Arvan et mul tuleb see potiv2rk h2sti v2lja juba mitup2eva :D :D :D
Aga mul ka tuttav piirivalvur ytles et viskerelv :!: Keda uskuda siis?
Kasutaja avatar
Madis22
Liige
Postitusi: 1475
Liitunud: 09 Mär, 2005 14:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Madis22 »

Ma olen ka mõnedele inimestele aastakese tuttav piirivalvur olnud ja olen alati rõhutanud, et igasuguse nimetissõrme võimendiga on lihtsam ründajat peatada, kui ilma.
The laws of physics is more what you'd call 'guidelines' than actual rules.
Käku
Liige
Postitusi: 43
Liitunud: 16 Nov, 2007 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas Käku »

Tegin aasta- poolteist tagasi jahikursuseid. Seal oli ka üks kõrgemal ametikohal olev kaitseväe tegelane, kes oli olnud selle hävitamisega tihetalt seotud. Paljud tokarevid ja makarovid olevat olnud vanad konfiskeeritud relvad. Coltid olid kõik loksud. Jäi neid ka kõvasti järele- kinkideks jne.

Onu leidis poisikesena 98k. Isa viskas kohe järve. Kui selline asi oleks majast välja tulnud oleks tagajärjed karmid olnud.

Mina pooldan sellist teguviisi- leidsid relva, viid politseisse, hakkad seaduslikuks relvaomanikuks.
Kasutaja avatar
Rebu
Liige
Postitusi: 285
Liitunud: 01 Dets, 2007 11:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Rebu »

Aga mis tehakse nende relvadega mis võmmidele antakse(II MS i relvad)
kas need lastakse ka läbi veski?
Kogun saksa ja vene kolu
Kasutaja avatar
pulkvedis
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 30 Mär, 2007 22:58
Asukoht: mulgimaa
Kontakt:

Postitus Postitas pulkvedis »

Ei tea aga loodan,et l2hevad ikka kusagile muuseumisse v6i myyakse maha inimestele kellel on huvi nende relvade soetamise vastu. Emexisse viimine oleks kyll ebanormaalne tegu.
Kasutaja avatar
Rebu
Liige
Postitusi: 285
Liitunud: 01 Dets, 2007 11:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Rebu »

Õige jah võiks deaktiveerida mitte hävitada või võiks neid lihtsalt müüki panna.(neile muidugi kelle relvaluba on)
Kogun saksa ja vene kolu
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Muuseumisse jõuab neist kaduvväike osa. Ja ega muuseum pole mingi relvaladu, kujutaksite ette Eesti Ajaloomuuseumis näiteks 200 saksa vinti, üks hullemas seisus kui teine? Mis oleks sellise kollektsiooni mõte?
Slinky
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 13 Apr, 2005 21:20
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Slinky »

tegelikult ajaloo muuseumi keldris on relvaladu, kuulipildujad, vindid, automaadid, musketid, mõõgad, miinipildujad ja igast muud träni, enamus töökorras ka.
Kasutaja avatar
Rebu
Liige
Postitusi: 285
Liitunud: 01 Dets, 2007 11:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Rebu »

Tahaks endale krabada :D
Kogun saksa ja vene kolu
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist