Militaar.net'i omad üritused

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
soadf
Liige
Postitusi: 1194
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:15
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas soadf »

TM1 kirjutas:Seoses KEVADE saabumisega(matemaatilise),avaldan arvamust,et käesoleva teema,huviliste huvi puudumise tõttu(va.Hr Oliver ja Tõnuv)!
Tuleb kokkutuleku ideed, lugeda hüpoteetiliseks ja kevadisele särjepüügile(kalapüügile)ässitavaks ürituseks.Sellega seoses teatan!Et olen nõus, ilma igasuguse kõrval abita,õpetama militariste!Õngitsema-soolama-kuivatama!
Särge,kes oma tegevusega,vaatamata riigi korrale,ei ole osutunud poliitiliseks,ostetavaks,püütamatuks.....on suitsutatavad ,keedetavad ja
üldse igati söödavad looduslikud objektid.
ja varsti hakkab kala jooksma see aasta on korralikult vett ka :P
harley-davidson
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Apr, 2005 12:20
Asukoht: tallinn
Kontakt:

pidu ja koht

Postitus Postitas harley-davidson »

mul järvamaal talu ja talu ümber palju ruumi kus telkida,lõket teha jne.
alkoholi tarbimine lubatud jne. sauna saab ka.pood lähedal tankimiseks.
ühesõnaga pakun välja kogunemise aja 1;2;3;juuli.minu poolt 100liitrit kodu õlut.
aadress siis täpsemalt : JÄRVAMAA.ALBU VALD,ALBU KÜLA,KOLTSIMÄE TALU. kui keegi nüüd otsustab tulla oled teretulnud.
koht keskeestis peaks kõigile sobima.
hunditar
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 16 Apr, 2005 13:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hunditar »

olen küll uus & roheline siinses foorumis - aga osaleja oleks..
alex
Liige
Postitusi: 356
Liitunud: 14 Apr, 2005 9:21
Kontakt:

pidu ja koht

Postitus Postitas alex »

Võiks ju tõesti kuigi kui paljud oma identiteeti tahavad avada?
Mathias Lutz
Liige
Postitusi: 609
Liitunud: 04 Mär, 2005 23:55
Kontakt:

Postitus Postitas Mathias Lutz »

Paistab,et entusiasm on otsa saanud.Kevad ka na nadi,pole vist kusagil veel kuiva mätast ,et istudes nohu ei saaks.Arvata on ,et selline laagrielu peaks jääma suts suve poole.Tuleb ju odavam oma maja kaasas kanda.Tõeline Erna retk,mis arvate?Ma usun ,et meist omab igaüks kusagil jupikest isamaad kus on võimalik laager lahti lüüa.Või küsime sõpradelt luba.Tähtis on ikkagi asja moto.Mida konkreetselt teha,sest foorum on nii laiahaardeline ja huvitav.Kas jääme II ms juurde?
Annan teatepulga edasi.
sturmkommando
Liige
Postitusi: 371
Liitunud: 16 Veebr, 2004 15:30
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas sturmkommando »

oleks nõus isegi kasvõi täna (reede) tallinna kesklinnas paar õlut tegema kui mõned liikmed võtaks vaevaks ka kohale ilmuda.
viiks mõned näod ja nimed kokku nö.

tanel
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

erna, erna, erna... watta f.... Kui teha, siis just sellega seotud kohas. Paraku asub memoriaal mahajäetud eramaal. Samas ei keela keegi seda korraldada Paunküla veehoidla telkimisplatsil - sealt on sinnamaani ca 6 km. Tee on läbitav ka riisiküttel masinatele.

Olgu, tuleme kohale, mis seal teeme peale ohtra tinutamise (milleni asi lõppkokkuvõttes nagunii taandub)? Samas omalt poolt pakuks välja pisikese heakorratöö - vana lillerämps ja mahalangenud oksad minema viia.... ehk ka paari rehaga vaeva näha ja tahvlitel tähti värskendada jne.

Järgmine nädalavahetus võin sealt läbi käia, kaen, kas oleks midagi massidel teha. Ausamba nn. omaniku nõusolekuga probleeme pole, pakun. Tööriistad leian vajaduse korral ise.

Iseenesest ootaks pealike arvamust selle kohta. Orienteeruv aeg võiks minupoolest olla 27 - 29 mai. Ühe tatise öö suudab vast igaüks telgis veeta.
Mathias Lutz
Liige
Postitusi: 609
Liitunud: 04 Mär, 2005 23:55
Kontakt:

Postitus Postitas Mathias Lutz »

Inimene on inimesele hunt.Nõus.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Vaikus..... Reede õhtul astun sealtkandist läbi peale tööd. Ulun natuke kivide vahel ja laagriplatsil.


Mis siis pealikud arvavad?
Kasutaja avatar
paharet
Liige
Postitusi: 531
Liitunud: 14 Jaan, 2005 11:53
Asukoht: Tamsalu
Kontakt:

Postitus Postitas paharet »

Aeg ei sobi tööl sellel ajal,mõni teine nädalavahetus oleks sobiv.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Käisin kohal. Veehoidla ääres olev laagriplats alles ja kasutuskõlblik, iseasi, kas seal rahvast ei ole sel hetkel.
Sammaste juures pole eriti midagi teha, kui siis ainult muru niita. Siit ka ettepanek, kelle on viitsimist muruniitjat kaasa võtta ja pole kahju seda seal piinata, siis see oleks ka vast ainuke asjalik asi, mis seal teha saaks.
Kasutaja avatar
Luuraja
Liige
Postitusi: 350
Liitunud: 15 Apr, 2005 11:12
Asukoht: Paide
Kontakt:

Postitus Postitas Luuraja »

Üldiselt on nüüd nii, et harleydavidsoniga on side olemas ja tema pakkumine kehtib.

1.-3. juuli JÄRVAMAA, ALBU VALD, ALBU KÜLA, KOLTSIMÄE TALU.

Kordan harley loal ühtlasi originaalpostitust:
mul järvamaal talu ja talu ümber palju ruumi kus telkida,lõket teha jne.
alkoholi tarbimine lubatud jne. sauna saab ka. pood lähedal tankimiseks.
ühesõnaga pakun välja kogunemise aja 1;2;3;juuli.minu poolt 100liitrit kodu õlut.
kui keegi nüüd otsustab tulla oled teretulnud.
koht keskeestis peaks kõigile sobima.
Mina igatahes lähen
8)
Tõde on selle poolel, kes vähem valetab.
Слава Україні!
Героям слава!
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

pole paha. kui mind selleks ajaks tanki ei lükata, siis...
alex
Liige
Postitusi: 356
Liitunud: 14 Apr, 2005 9:21
Kontakt:

Postitus Postitas alex »

kribisin hoolikalt märkmikku aadressi üles - kui aeg sinnapoole jõuab siis ehk mingi viide - olen albus käinud aga kust seda eraldi talu leida?
harley-davidson
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Apr, 2005 12:20
Asukoht: tallinn
Kontakt:

kokkutulek. albus

Postitus Postitas harley-davidson »

tere jälle . no seda talu pole raske leida albu - peedu vahelisel teel.albu sildist 200 meetrit.m panen loomulikult teeviidad välja. viidal siis kirjas militaar ja suund. peaks piisama küll.et siis programm paluks ise välja mõelda.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist