Militaar.net'i omad üritused

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
Mathias Lutz
Liige
Postitusi: 609
Liitunud: 04 Mär, 2005 23:55
Kontakt:

Postitus Postitas Mathias Lutz »

Pakun paar vaba platsi autos Saarest mandri poole.Kaardilugejaid ju vaja(vähemalt tagasi tulles)
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Liinil Aegviidu - Albu võin ka kedagi kohale viia. (Elektrirongiga saaks Tallinnast Aegviitu ja sealt edasi minuga)
tõnuv
Liige
Postitusi: 638
Liitunud: 05 Jaan, 2005 19:07
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas tõnuv »

Tuletaks meelde, et Saaremaale on 23-24 juuli oodatud kõik raudteehuvilised.Kogunemine kell 11.00 Kihelkonna kiriku ees.Sealt suundume raudteed mööda Säärele, kus loengud ja lõkkeõhtu.Telgid ja leivakott kaasa, sest majades kohti vähe. Keedetud vesi ja kohv meie poolt.
Aga juba jaanilaupäeval 23.juunil on Saaremaa Muinsuskaitse Seltsi jaanituli Sääre ajalootoa õues kell 19.00.Kes enne jõuab pannakse tööle.
teddybbeer
Liige
Postitusi: 362
Liitunud: 17 Apr, 2004 15:07
Kontakt:

Postitus Postitas teddybbeer »

olex kah käpp... kui aeg, põlv jms asjad liikuda lubavad! igatahes!!! kui kellelgi tallinnast transport miitingu paika liikumas ja 1 vaba koht minu&mu õllelaadungile olemas ning 1. 07 õhtupoole väljumas (tööpäev etc..) miitingukoha poole siis olex ma kohe VÄGA huvitatud!!! :twisted:

ehk siis kõik pakkumised minu suurevõitu kodaniku transpordiks sihtpunkti privas oodatud! loomulikult kompenseerin ma enda sinna ja tagasiviimiseks kulunud benahinna. VÄGA hea pakkumise korral pakun magamise kohta minu telgis... loomulikult juhul kui te minu tagasihoidlikku norskamist välja kannatate :D :D :D
harley-davidson
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Apr, 2005 12:20
Asukoht: tallinn
Kontakt:

eel kokkusaamine

Postitus Postitas harley-davidson »

--------------------------------------------------------------------------------

esmaspäev 20.06.05 kell 20.00 baikers pubi tallinnas tulika tn. saaks kokku.kes saavad ja viitsivad tulla.arutaks väheke seda kokkutuleku asja ja erinevaid ideesid.on välja pakkuda toidlustus ja meelelahutus,muidugi siis tuleks 100 kr osalus maks.jne.kõik ideed veel tere tulnud
Kasutaja avatar
Luuraja
Liige
Postitusi: 350
Liitunud: 15 Apr, 2005 11:12
Asukoht: Paide
Kontakt:

Postitus Postitas Luuraja »

Osalustasu 100 kr on OK.
Paide kandist sinnakanti suundujad - ühenduge numbril 5151237.
Tõde on selle poolel, kes vähem valetab.
Слава Україні!
Героям слава!
Kasutaja avatar
dZonn
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 08 Veebr, 2005 14:24
Asukoht: Kanepi (Põlvamaa)///Tartu
Kontakt:

L-Eestlased

Postitus Postitas dZonn »

Asi ple veel 100% kindel aga on endal ka plaanis sinna Albu kanti liikuda. Kui minek toimub oleks autos vähemalt 3 kohta välja pakkuda. Marsruut oleks Kanepi-Tartu-Albu. Aga veelkord, minek pole veel päris kindel. Nii et kel huvi mõtelgu.
harley-davidson
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Apr, 2005 12:20
Asukoht: tallinn
Kontakt:

viimane teade kokkutulekust

Postitus Postitas harley-davidson »

niisiis asjad on nii kaugel,et tuleb 100 kr-ne osalus maks mille eest saab siis 3 korda süüa laupäeva hommikul ja öhtul.pühapäeva hommikul.mida rohkem inimesi ja maksjaid seda külaldasem söögilaud meil tuleb.ülekanndega saab maksta EESTI JONN OÜ HANSAPANK 221023817596 selgitusse märkida lihtsalt ülekanne.ja kes tahavad kohapeal tasuda palun registeerida ennast siia kindlasti,esmaspäevaks oleks hea teada palju rahvast tuleb et toidlustus ära tellida.
HEAD JAANI KÖIGILE.
NB.minu tel number 50 73 700.
Kasutaja avatar
-iff-
Liige
Postitusi: 182
Liitunud: 28 Apr, 2005 19:30
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas -iff- »

Nii - naine pehmeks räägitud raha makstud - Pakun ka küüti kui vaja läheb - tulen ise Harju mk Loo'lt - või linnuvabrikust, et kes kuidas teab kohta. Kellaaeg täpsustamisel aga ma arvan, et mingi 15-16 ajal stardiks siis 1-sel juulil :)
Paljud tahavad, et tõde oleks nende poolel, kuid ise ei taha olla tõe poolel.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Pean kurvastusega teatama, et seekordne üritus jääb minu poolt vahele kuna olen samal nädalavahetusel sõbralikus naaberriigis Lätis.

Loodetavasti sobib järgmine üritus paremini.

Kuid oma südames olen teiega 8)
Kasutaja avatar
7,62
Liige
Postitusi: 70
Liitunud: 05 Dets, 2004 21:01
Asukoht: Siin ja vahest ka seal
Kontakt:

Postitus Postitas 7,62 »

Olin vahepeal kuu aega eemal ja ühtteist võibolla vahelt ära jäänud.
Sain ma õieti aru, et üritus kestab kolm päeva? Kas kõik osalejad kavatsevad ja saavad kolm päeva kohal olla? Mis veel peale suurema õllejoomise plaanis on? :D Ühesõnaga tõstataks avaliku arutelu, millega ned kolm päeva sisustada?
Kasutaja avatar
dZonn
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 08 Veebr, 2005 14:24
Asukoht: Kanepi (Põlvamaa)///Tartu
Kontakt:

Atensioon

Postitus Postitas dZonn »

Niisiis veel pakkumine. Kuna eelmisele pole vastust ühtki tulnud. Plaan minna sinna Albusse üritusele. Lõuna Eestist kanepi kandist. Kellel huvi võtku ühendust. Üksi läheb nagu pena vähe kirveks. Kui kasvõi kahekesi minna hakkab looma nagu. Auto võtab 7l 100 km ja pena 9,5 eeku. Nii et eriti hull ei peaks olema. Tundke huvi kaaskodanikud.
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

kui on huvi siis võib sinna Albusse organiseerida need asjad, mis wehrmacht.pri.ee lehel müüa - et kui keegi soovib midagi näha ja katsuda enne ostu siis see on hea võimalus :wink:
foorum.rindeleht.ee
alex
Liige
Postitusi: 356
Liitunud: 14 Apr, 2005 9:21
Kontakt:

Postitus Postitas alex »

Sain makstud kaks kohta ja loodan kohale ka jõudvat, Grenadieri asjad oleks kena näha
harley-davidson
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Apr, 2005 12:20
Asukoht: tallinn
Kontakt:

registreerimine

Postitus Postitas harley-davidson »

paluks aktiivsemat registreerumist sulas maksjatel.kolmapäeva õhtul panen lukku asja.ja nende tulemuste alusel ka tuleb toidlustamine.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist