Tuvastada sõduri zetoon

Kõiksugu militaarsuunitlusega väljakaevamised ja nendega seonduv.
Vasta
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

jalutaja kirjutas: On mõtet sirutama hakata seda žetooni või läheb puruks?? Puudub kogemus ja ei tahaks ära rikkuda.
Murre tundub terav olevat? Tasub tähelepanelikult luubiga uurida. Kui murdekohal on pisipragusid, siis tõenäoliselt läheb katki. Kui praod puuduvad, siis võib ettevaatlikult proovida. Kui praod peaksid hakkama tekkima, siis lõpetada.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Äkki aitab ka kerge soojendamine painutusharjutuste juures?
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Soobel kirjutas:Äkki aitab ka kerge soojendamine painutusharjutuste juures?


Pragude olemasolu korral pole ka soojendusest abi.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
flak40
Liige
Postitusi: 93
Liitunud: 29 Aug, 2007 10:03
Asukoht: Kulna
Kontakt:

Postitus Postitas flak40 »

Jääb küll selline mulje ,et pead teise jätma sellisesse konditsiooni nagu ta praegu on :? . Pilti vaadates on õrnad kohad juba žetoonil näha üleval ja all. 8)
"Ersten rein und Letzten raus!"
jalutaja
Liige
Postitusi: 126
Liitunud: 26 Aug, 2004 21:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas jalutaja »

Sai teine kuumutamisega sirgeks aetud, aga kahjuks muutis žetoon värvi. Vaatan, äkki õnnestub pildi õhtul ülesse panna.
jalutaja
Liige
Postitusi: 126
Liitunud: 26 Aug, 2004 21:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas jalutaja »

Lubatud pilt peale žetooni sirutamist:

Pilt
heits
Liige
Postitusi: 300
Liitunud: 24 Nov, 2007 21:05
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Zetoon tuvastamiseks

Postitus Postitas heits »

Leitud täna selline poolik zetoon
Pilt
Paluks abi tuvastamisel.
Täispuidust uksed-aknad.20 aastane valmistamise kogemus.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

poolikud žetoonid lihtsalt niisama ei vedele...
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Mõnikord siiski vedelevad ja mitte ainult poolikud, vaid ka veerandid või veel väiksemad tükid. Tüüpiliseim leiukoht on näiteks endised vangilaagrid või siis sõjavangide peatuspaigad.

Zhetoon aga peaks olema kuulunud mingile suurtükiväe tagavararügemendi mehele.
heits
Liige
Postitusi: 300
Liitunud: 24 Nov, 2007 21:05
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas heits »

See konkreetne žetoon vedeles.Ma tean väga hästi kuidas peaks käituma kui kontmees ette satub.Hauarüüstamisega ei tegele.Kui on huvi teada kust leidsin võin sind leiukohta viia.
Pärit Karaski ja Varbuse vaheliseltal alt kunagisest kuusemetsast.
Täispuidust uksed-aknad.20 aastane valmistamise kogemus.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Tõenäosus, et poolik žetoon "vedeleb" ilma kontmeheta on palju väiksem tõenäosusest, et ta "vedeleb" koos kontmehega.

Sellistele küsimustele mina siin foorumis ei vasta, ilma et oleks kirjeldatud võimalikult täpselt kõik leiu asjaolud.

Ei soovita ka kellelgi teisel vastata :twisted:
heits
Liige
Postitusi: 300
Liitunud: 24 Nov, 2007 21:05
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas heits »

toomas tyrk kirjutas:Tõenäosus, et poolik žetoon "vedeleb" ilma kontmeheta on palju väiksem tõenäosusest, et ta "vedeleb" koos kontmehega.

Sellistele küsimustele mina siin foorumis ei vasta, ilma et oleks kirjeldatud võimalikult täpselt kõik leiu asjaolud.

Ei soovita ka kellelgi teisel vastata :twisted:
Mis sind konkreetselt huvitab?Nagu ma juba ütlesin võin sind selle žetooni leiukohta viia kui huvi on.
Leidmissügavus ca.10 cm.Leiukohast eemal ka mõned kaevikud.
Pole mõtet sääsest elevanti teha ja tühjast tüli kakkuda.
Kui ma ütlesin,et kontmeest polnud siis polnud.
Mulle isiklikult ei meeldi selline suhtumine mida hetkel foorumi adminn üles näitab.See nagu natuke palju solvav. :(
Viimati muutis heits, 15 Nov, 2008 16:01, muudetud 1 kord kokku.
Täispuidust uksed-aknad.20 aastane valmistamise kogemus.
Kasutaja avatar
LionRat
Liige
Postitusi: 327
Liitunud: 10 Jaan, 2007 14:46
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas LionRat »

Pean´d hoogu Hr Tyrk! Milleks kohe sellised kurjad näoilmed? Et kui leiad zetooni,oled kohe kurjam?`Kirjeldati ju,et konte polnud-seega rahu! Kui olekski olnud siis Heitsi tundes,oleks ta teatanud,kuhu vaja!
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Nagu juba sai ka isikliku sõnumiga öeldud - "nothing personal, just business".

Avaliku foorumi pidajana kohtan üha sagedamini olukordi, kus pean inimesi manitsema või sõna võtma juba lihtsalt "asja ise-enese" pärast.

Kordan veelkord üle.

Poolikud žetoonid enamasti ei vedele "niisama". Teoreetiline võimalus, et mõni neist lihtsalt "vedeles" loomulikult on.

Tõenäosusteooria aga väidab, et kontmees on kusagil seal kõrval...

Kui inimene väidab, et leidis asja lihtsalt niisama - tahaks teada ka muid leiu asjaolusi. Kuskohast? Kui sügavalt? Mis muud leiud samast kohast välja tulid?

Mina kodanikku isiklikult ei tunne. Tema hea- või pahatahtlikust oskan hinnata vaid kaude.

Samas - seni esitatud info põhjal mina sellele inimesel (info)abi ei anna. Ja ei soovita ka teistel anda.

"Pädevatesse organitesse" aga ka veel ei pöördu. Ootaks nagu rohkem seletusi..

Ja see foorumisse postitud sõnum on mõeldud ka kõigile teistele "pooliku žetooni" "juhuslikult leidjatele"...
heits
Liige
Postitusi: 300
Liitunud: 24 Nov, 2007 21:05
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas heits »

toomas tyrk kirjutas:Nagu juba sai ka isikliku sõnumiga öeldud - "nothing personal, just business".

Avaliku foorumi pidajana kohtan üha sagedamini olukordi, kus pean inimesi manitsema või sõna võtma juba lihtsalt "asja ise-enese" pärast.

Kordan veelkord üle.

Poolikud žetoonid enamasti ei vedele "niisama". Teoreetiline võimalus, et mõni neist lihtsalt "vedeles" loomulikult on.

Tõenäosusteooria aga väidab, et kontmees on kusagil seal kõrval...

Kui inimene väidab, et leidis asja lihtsalt niisama - tahaks teada ka muid leiu asjaolusi. Kuskohast? Kui sügavalt? Mis muud leiud samast kohast välja tulid?

Mina kodanikku isiklikult ei tunne. Tema hea- või pahatahtlikust oskan hinnata vaid kaude.

Samas - seni esitatud info põhjal mina sellele inimesel (info)abi ei anna. Ja ei soovita ka teistel anda.

"Pädevatesse organitesse" aga ka veel ei pöördu. Ootaks nagu rohkem seletusi..

Ja see foorumisse postitud sõnum on mõeldud ka kõigile teistele "pooliku žetooni" "juhuslikult leidjatele"...
Ma ütlen veel kord,et võin leiukohta viia inimese kes tahaks seda üle vaadata.Äkki seal tõesti kusagil on ka kontmees aga pole kahjuks või õnneks proff ,et seda visuaalsel vaatlusel öelda.
Sellise suhtumisega jäävadki leitud kontmehed ilmselt sinna kust nad leiti.Keegi lihtsalt ei hakka enam läbi foorumi infot otsima kuna siin võid omale kogematta hauröövli kuulsuse saada.
Nn. "pädevatesse organitesse" võid ka minu pärast pöörduda.
Üldiselt ma juba kahetsen,et üldse selle teema algatasin.
Teinekord tõesti jätan enda teada.
Minu poolt võiks selle teema lõpetatuks lugeda. :evil:
Täispuidust uksed-aknad.20 aastane valmistamise kogemus.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist