Scoutspataljon

Kasutaja avatar
TigeSiil
Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 21 Nov, 2007 14:36
Kontakt:

Postitus Postitas TigeSiil »

KategorieC kirjutas:Äkki hillart täpsustab, kuidas palgad ja varustus Scoutsis nii totaalselt erinevad on kui mujal?
Palgad ja põhivarustus ikka samad, mis mujal. Erinevad ülesanded tingivad ka mõningad erinevad varustuse elemendid(soomukid jne) ning osaliselt erinevad rahanumbrid, mis on ainult ametlikult teistest väeosadest erinevad.
Kuid...teised väeosad otsivad muid võimalusi oma töötajatele maksmiseks ning mis seal salata, tegelik neto on mujal tihtipeale suurem kui Scoutsis. Sel aastal vast mitte, kuna on tekkinud igasugu piiranguid jne, kuid varasematel aastatel see nii oli ja see on fakt.
VAATA SAADAOLEVAT NÄNNI KA SIIT: http://album.ee/album/289244/50103302
Spence1
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 02 Juul, 2009 17:26
Kontakt:

Postitus Postitas Spence1 »

Keegi oskab öelda mis olukord praegu Scoutspataljonis on, et kuna uuesti värbama hakatakse? Olen kohe pärast ajateenistust proovinud sinna tööle saada, kuid jutt alati sama - majanduskriis, vabu kohti ei ole. Nii et äkki mõni seest poolt inimene oskab spekuleerida kuna seal ka ajad paremaks lähevad ja värbama hakatakse?
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

ESTCOY-9sse peaks värbamine käima ju? Ma kahtlen, et see komplekteeritud on juba, eriti arvestades asjaolusid ja olukordi soojal maal. Võib küll olla, et tahetakse teatud taset. Haridustaset ja kogemustaset ja erialaseid oskusi. Ja viimaseid mitte omavatele öeldakse esialgu, et kohti ei ole. Kuniks COYst on jälle pool komplekteerimata, missioonini paar kuud aega ja kõik võetakse vastu, kes uksest sisse tulevad... Või on surutis tõesti nii suur, et ongi kohad täis. Mis oleks väike ime, arvestades, et COY-8 ei saanudki 100% komplekteeritud...
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Vaiks
Liige
Postitusi: 66
Liitunud: 13 Mai, 2007 23:50
Kontakt:

Postitus Postitas Vaiks »

Kuulsin, et järgmiseks kolmeks aastaks pidid juba afgaani missid komplekteeritud olema.
Spence1
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 02 Juul, 2009 17:26
Kontakt:

Postitus Postitas Spence1 »

Kolmapäeval helistasin, siis ei küsitud isegi auastet ega eriala, öeldi kohe ära, et kohti ei ole... väga võimalik, et tegelikult veel kohti on, aga ei taheta võtta niisama igat helistajat tööle.
USP
Liige
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:19
Kontakt:

Postitus Postitas USP »

Huvitav palju rahvast kokku tuleks, kui kõik kõlbulikud vastu võetaks? 8)
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Vaiks kirjutas:Kuulsin, et järgmiseks kolmeks aastaks pidid juba afgaani missid komplekteeritud olema.


Haha! Nädala nali! Mõnel on liiga palju paberit käes vist... Ei, absurdihuumor on tore, ja täiesti tasuta tuuakse koju kätte :lol:
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

kelguga poiss kirjutas:Huvitav palju rahvast kokku tuleks, kui kõik kõlbulikud vastu võetaks? 8)
Oleneb "kõlbuliku" definitsioonist. Kui kõik tegelikele nõuetele vastavad vastu võetaks, jääks pool kompaniid puudu :roll: Sellepärast ongi nõuded pea puuduvad ja Afgaani väljaõpet alustavad näiteks antsud, kes kasarmu ühel korrusel ära eksivad... Õnneks suurem osa neist siiski otsustab enne väljaõppe lõppu loobuda missil osalemast.
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Spence1
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 02 Juul, 2009 17:26
Kontakt:

Postitus Postitas Spence1 »

Seda juttu ma ka varem kuulnud, et igasuguseid vendi tuleb sinna kokku ja paljud kaovad ära ka, a seepärast ma ei mõistagi, et kuidas nad sis üldse ei värba.

Antsud kes lähevad sinna raha pärast võetakse vastu ja minusugused kes tahavad karjääri teha sõjaväes jäävad ukse taha... Tere masu.
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Spence1, mis auaste Sul on? Mida ajateenistuses tegid? Mis karjääri endale ette kujutad? Ja kellele Sa helistasid? (Värbamiskeskusesse või otse Scouti?)

Ja kui on tõsine huvi tulevik KVga siduda, aga madalamalt alustada ei lasta, siis KVÜÕAs saab dokumente sisse viia veel 06. - 10.07.2009 kell 10.00 - 18.00 (Sisseastumisinf.)
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Spence1
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 02 Juul, 2009 17:26
Kontakt:

Postitus Postitas Spence1 »

Peaks olema reamees, kuigi esitati kapraliks, aga kompanii ülem ei viinud õigel ajal avaldusi pataljoni ülema kätte ja ajateenistuse jooksul pulka kätte ei saanud, ma ei usu, et seda ka reservis tehakse.

Olin sidemees, kuigi eriala mis mulle ei istu, meelsasti saaks uue eriala

Karjääri näen sellisena ette, et liituda kõigepealt Scoutspataljoniga, hankida sealt piisavalt kogemusi mõned aastad, siis minna sõjakooli ja kui võimalik tulla tagasi Scoutsi

Alguses helistasin värbamiskeskusesse ja sis edaspidi scoutsi

Siiski tahaks loota, et varsti on võimalus liituda scoutsiga, eelistan seda kõvasti rohkem kui sõjakooli
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Mhmh, plaanid on mõistlikud ja nii see ideaalis käia võikski. Aga kui ikka ei värvata, siis minu meelest on Sõjakool parem lahendus kui tühjapassimine... Muidugi on alati võimalik olla aktiivne KLis ja karjäärile seal alus panna, nemad äkki on rohkem huvitatud entusiastlikest noortest, kes tahaks midagi teha. Sealtkaudu peaks NAKi ka saama? (Pole eriti KLiga kursis kahjuks...) Seeru oleks ilmselt teine teema, lootus Scoutsi saada suurem.

Aga kui andmed võeti ja on kokkulepe olemas, et kohtade vabanedes võetakse ühendust, siis võib see võimalus üsna varsti tulla. Ärakukkujaid on niikuinii, just missiooniüksustes väljaõppe ajal. Soovitan ise ka pinda käia ja aeg-ajalt üle helistada, et ära ei unustataks. Ja mitte niisama oodata, vaid end pidevalt täiendada, kasvõi KLis või ka tsiviilis niikaua õppida midagi...

Edu ja jõudu igal juhul!
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Spence1
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 02 Juul, 2009 17:26
Kontakt:

Postitus Postitas Spence1 »

Värbamiskeskusel on andmed olemas, kahjuks scoutsis tuli nii kiire ei, et ei jõudnud isegi andmeid anda. Aga ma usun, kui kohti vabaneb jõuab see info ka värbamiskeskusele.

Plaan ongi ka KL-i astuda, et väga rooste ei jääks :)

Aga tänan ning edu ja jaksu teilegi!
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Scoutsi tööle

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Toddie kirjutas:http://www.epl.ee/artikkel/449420

Õige jutt! Tore oleks kui spetsialiste tuleks ka teistesse väeosadesse.
"Scoutsi tööle" - tööle lähete te saekaatrisse... Armeesse minnakse teenima (või teenistusse) 8) :lol: :lol:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Condor
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 27 Sept, 2009 16:31
Kontakt:

Postitus Postitas Condor »

Äkki oskab keegi mulle lähemalt rääkida missugused on elamistingimused Scoutsis kasarmus ja ühiselamus?

Kas ühiselamu asub pataljoni piirides ning palju see maksab? Ning missugused reeglid seal kehtivad? nagu näiteks öösel koju jõudmine ning neiu küllakutsumine?

Tänud juba ette!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist