O: Kaart

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
-ils-
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Mai, 2009 9:24
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

O: Kaart

Postitus Postitas -ils- »

Läbisin mõni aeg tagasi ajateenistuse ja panin "juhuslikult" tähele, et kaitseväes on kasutuses väga täpsed topograafilised kaardid. Olen jahimees ja mul oleks väga hea oma hobiga tegeleda, kui omaksin enda käsutusse samasuguse kaarti enda kodukohast. Kui kellegil on Võru maakonna kohta sarnaseid kaarte olemas, võib privaat sõnumiga teada anda. Täpsema asukoha annan teada kui kellegil on võimlus hankida sama kaart mis on kasutuses kaitseväes või vähemalt samaväärne kaart. Kui kaitseväe kaarti omamine on ebaseaduslik võite anda teada, kus kohast ma saaksin samaväärse kaarti ja palju see maksma läheb.

-Ils-
Kasutaja avatar
istorik
Liige
Postitusi: 1042
Liitunud: 02 Mär, 2004 17:36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

kaart

Postitus Postitas istorik »

Eesti põhikaart 1:50000 saadaval näiteks korralikes raamatupoodides, olen näinud ka matkapoodides ning erinevates turismiinfot jagavates teabepunktides. Üks kaardileht u.100.-
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Igasuguseid vanemaid kaarte - vene 1:25000 näiteks - saab Regiost Tartus paarikümne krooni eest kopida. Alguseks ehk piisab?
viies
Liige
Postitusi: 153
Liitunud: 28 Jaan, 2006 15:42
Asukoht: USA vasallriik.
Kontakt:

Postitus Postitas viies »

Eelnevatel postitajatel on õigus,täiesti saadaval! :D
SOR. on Meie Kodu.
vaenlane
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Apr, 2009 22:25
Kontakt:

Re: kaart

Postitus Postitas vaenlane »

istorik kirjutas:Eesti põhikaart 1:50000 saadaval näiteks korralikes raamatupoodides, olen näinud ka matkapoodides ning erinevates turismiinfot jagavates teabepunktides. Üks kaardileht u.100.-
Eesti Põhikaart on ikka paberkujul 1:20 000, digiversiooni detailsus vastab 1:10 000, 1:50 000 on Kaitseväe topokaart ja selle nn tsiviilversioon (EKK) ning Eesti Baaskaart.
-ils-
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Mai, 2009 9:24
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas -ils- »

Eesti põhikaart oleks hea küll, kui minu jahipiirkond hõlmaks kogu eestit. Aga võta näpust, minu jahipiirkond hõlmab aga kordi väiksemat ala(umbes poolt pindala ühest võrumaa väiksest vallast). Kord kasarmut kolides sattusin kaardilattu ja seal märkasingi, et kaitseväel on olemas ma arvan, et 1:50 000 mõõtkavas kaardid iga eesti paiga kohta. Just seda või samalaadset tsiviilkäibes olevat kaarti ma himustangi, mitte suurt kogu Eestit hõlmavat.
-ils-
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Mai, 2009 9:24
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas -ils- »

Ise küsin ise vastan :lol: . Regio peale ei tulnudgi esimese hooga. Sealt saab tellida. Kui kellegil on veel tellimise variante või kaarte olemas võite julgelt pakkuda.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Mis probleem? :shock: :shock: :roll:
Maa-ameti kaartidest saab neid ju igat masti välja trükkida. Ümmargusi ja kandilisi ja ovaalseid ja kerajaid, ja ... Mida aga hing ihaldab. :wink:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
istorik
Liige
Postitusi: 1042
Liitunud: 02 Mär, 2004 17:36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

kaart

Postitus Postitas istorik »

No mina igatahes pidasin silmas just Eesti 1:50000 kaardi kaardilehti (eksisin terminoloogias, ajades segamini põhi- ja baaskaardi- tänud vaenlasele viitamast!), näiteks Võru kaardileht 0-35-79 Eesti Kaardikeskus 1999, märgatavam põhjapoolne asula Viluste, lõunapoolne Kerigumäe järv, idas Võmmorski, läänes Võru. Kaardileht ei erine tavakasutaja jaoks oluliselt EKVs kasutavast ja olen kunagi selle ostnud hinnaga 75.-
-ils-
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Mai, 2009 9:24
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas -ils- »

Tänud istorik! Arvan, et Võrus sellist raamatu poodi ei leia aga kui tartusse satun siis sealt ikka leiab.
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

-ils- kirjutas:Tänud istorik! Arvan, et Võrus sellist raamatu poodi ei leia aga kui tartusse satun siis sealt ikka leiab.
Mõned lehed on müügil ka Matkaspordis, aga seda vist Lõuna-Eestis pole. Ehk mõnes muus matkapoes.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Jaakm
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 07 Aug, 2007 19:56
Kontakt:

Postitus Postitas Jaakm »

Matkaspordis oli küll hea valik, vähemalt Viljandi mk. osas. Ühe lehe hind oli 95 eeku vist. Kaardid ise muidu samad nagu KV-s,aga puudub ainult kordinaatteljestik.
vaenlane
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Apr, 2009 22:25
Kontakt:

Postitus Postitas vaenlane »

-ils- kirjutas:Eesti põhikaart oleks hea küll, kui minu jahipiirkond hõlmaks kogu eestit. Aga võta näpust, minu jahipiirkond hõlmab aga kordi väiksemat ala(umbes poolt pindala ühest võrumaa väiksest vallast). Kord kasarmut kolides sattusin kaardilattu ja seal märkasingi, et kaitseväel on olemas ma arvan, et 1:50 000 mõõtkavas kaardid iga eesti paiga kohta. Just seda või samalaadset tsiviilkäibes olevat kaarti ma himustangi, mitte suurt kogu Eestit hõlmavat.
Põhikaarti müüakse ka ikka lehtede kaupa, mitte tervet Eestit. Pealegi trükivariandiga polegi terve Eesti kaetud. Regio käest saad sa ilmselt EKK baaskaardi, mida saab ka poodidest ning mida peaks ka Maa-ametist saama. Pole päris kindel. Ja kindlasti saab nii Regiost kui EOMAPist tellida kaarte, mis on muidugi kallis lõbu
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist