kuda te mudeleid teete?

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
kümmekrooni
Liige
Postitusi: 124
Liitunud: 05 Juul, 2009 20:20
Kontakt:

kuda te mudeleid teete?

Postitus Postitas kümmekrooni »

kuda te teete neid mudeleid nagu siin mõned räägivad et valmis said.ostate pakiga mingid osad??
äkki seletatte ja jagate infot.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

kuda - kuidas
seletatte - seletate

Lause algab suure tähega ja mõningate sõnade ees käib ka koma. (Kirjuta siin, nagu emakeeleõpetajate foorumis, kurat.) Okei, see selleks...

Esiteks ei teeks paha ka siin foorumis natuke ringi vaadata, või pilk mõnele välismaisele foorumile, näiteks Planetarmor, peale visata. Lappa silmaringi mõttes näiteks see teema läbi. Ma usun, et saad oma küsimusele üldjoontes vastuse.

Kristjan
kümmekrooni
Liige
Postitusi: 124
Liitunud: 05 Juul, 2009 20:20
Kontakt:

Postitus Postitas kümmekrooni »

Ahah.Ma ei Jaksa eriti suurtähti teha.Viga selles et olen pool elu läppariga asju teind Ning lauakal nupud eemal.Niih teemasiseselt siis et :Tuleb osta jupid.Kuskil plastkarbis olemas?Ning siis jooniste järgi hakata kokku liimima?
Õige või Väär? :)
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

Ahah.

Noh, ma vaatan, et ega sa seda teemat, mille lingi ma sulle andsin, ei jaksanud ka eriti läbi vaadata - üheksa minutiga nagu ei jõua. Et, vaata, kui sa nüüd süveneda jaksaks ja lugeda jaksaks ja seoseid luua jaksaks, siis sa ilmselt saaks ka aru, kuidas neid mudeleid nüüd ikkagi ehitatakse. Aga üldiselt nende mudelitega on ka see konks, et neid peab ikkagi jaksama teha.

NB: Üldiselt, kui sa viitsid, siis jaksa kirjavahemärke õigesti kasutada ja tühikuid nende järgi panna:)

Kristjan
Kasutaja avatar
Markko
Liige
Postitusi: 454
Liitunud: 28 Sept, 2007 7:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Markko »

Teeme inimesel elu lihtsaks. Jupid tuleb jah osta, ainult et enamasti on nad pappkarbis. Vaata seda linki ja saad vähe aimu, millega tegu. Karbi sisu küll ei näita, aga äkki lööb pildi selgemaks

http://www.mudelautod.ee/?cat=9&setlang=est&ava=ripp


Ja pappkarp koos juppidega on alles pika odüsseia algus
kümmekrooni
Liige
Postitusi: 124
Liitunud: 05 Juul, 2009 20:20
Kontakt:

Postitus Postitas kümmekrooni »

Markko kirjutas:Teeme inimesel elu lihtsaks. Jupid tuleb jah osta, ainult et enamasti on nad pappkarbis. Vaata seda linki ja saad vähe aimu, millega tegu. Karbi sisu küll ei näita, aga äkki lööb pildi selgemaks

http://www.mudelautod.ee/?cat=9&setlang=est&ava=ripp


Ja pappkarp koos juppidega on alles pika odüsseia algus
Ahah sain hea ülevaate.Kuid seal uurin et hinnad jäävad üle 200.- Kas neid poest odavamalt ei saa?Ning kas on kokkuliimimiseks vaja mingit spetsliimi?
ja kas rattad liiguvad ning saab nendega mängida?
asi selles et mul õel 2 poissi ja nad piisavas vanuses ja tahavad mänguautosi.Kuidas nad vastu peavad? :twisted:
Kasutaja avatar
gvardimatros
Liige
Postitusi: 397
Liitunud: 30 Mai, 2009 10:16
Asukoht: TLN, Võru, Värska
Kontakt:

Postitus Postitas gvardimatros »

mänguautod peavad paremini vastu
Baltiiski merejalaväe brigaad - huvitavalt raisatud aeg DMB 90
kümmekrooni
Liige
Postitusi: 124
Liitunud: 05 Juul, 2009 20:20
Kontakt:

Postitus Postitas kümmekrooni »

gvardimatros kirjutas:mänguautod peavad paremini vastu
isetehtud on originaalsemad ning siis midagi ka enda käega tehtud.
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

Saku-alma kirjutas:
Markko kirjutas:Teeme inimesel elu lihtsaks. Jupid tuleb jah osta, ainult et enamasti on nad pappkarbis. Vaata seda linki ja saad vähe aimu, millega tegu. Karbi sisu küll ei näita, aga äkki lööb pildi selgemaks

http://www.mudelautod.ee/?cat=9&setlang=est&ava=ripp


Ja pappkarp koos juppidega on alles pika odüsseia algus
Ahah sain hea ülevaate.Kuid seal uurin et hinnad jäävad üle 200.- Kas neid poest odavamalt ei saa?Ning kas on kokkuliimimiseks vaja mingit spetsliimi?
ja kas rattad liiguvad ning saab nendega mängida?
asi selles et mul õel 2 poissi ja nad piisavas vanuses ja tahavad mänguautosi.Kuidas nad vastu peavad? :twisted:[/quo

Kas siis 200 eegune mudel jääb sulle kalliks ?

Yhes teises teemas hakkasid ju just tanki ostma ja hooplesid et raha on nagu ratsahobuse sitta sul !?
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Faust »

Saku-alma on vist vastuoluline isiksus.
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

Vastan Saku-Alma esitatud küsimustele hea meelega.

Nimelt mudelid peavad väga hästi vastu laste käes, olgu nad mistahes vanuses. Kuigi mudeleid on ka erineva tugevusega - näiteks siinsamas foorumis kasutaja Fossiil poolt kokkupandav itaalia tank on erakordselt tugev mudel, võttes purunemata vastu ka mõne megatonnise tuumaplahvatuse. Need, mis poest saab osta, nii tugevad ei ole, aga kannatavad küll näiteks kombainiga üle sõita vms. Üldiselt võib mudelite puhul lähtuda üldtuntud tõest, et mida väiksemad, peenemad, ja filigraansemad on asjad, seda tugevamad nad on - seepärast soovitan sul mudelile juurde osta veel erinevaid söövitus ja detailiseerimiskomplekte - nendega saad oma mudeli veel tugevamaks muuta. Ja kui oled ikka oma kuu, või paar mudeli ehitamise kallal ränka vaeva näinud ja selle detailsuse täiesti enneolematule levelile viinud, siis on lausa rõõm seda laste kätte anda ja vaadata, kuidas nad sellega mängivad.

Üldiselt, vaata, siinsamas alafoorumis esimesel lehel, mitte väga allavajunute hulgas on olemas teema, kus inimesed küsivad, kuidas mudeleid punktist A punkti B kolida ilma, et need puruneks. Et kui seda sinu küsimust, mis lapsi puudutas, selle eelmainitud teema valguses vaadata, siis igasugused ülejäänud kommentaarid tunduvad üsna liigsed.
kümmekrooni
Liige
Postitusi: 124
Liitunud: 05 Juul, 2009 20:20
Kontakt:

Postitus Postitas kümmekrooni »

Tarts kirjutas:
Saku-alma kirjutas:
Markko kirjutas:Teeme inimesel elu lihtsaks. Jupid tuleb jah osta, ainult et enamasti on nad pappkarbis. Vaata seda linki ja saad vähe aimu, millega tegu. Karbi sisu küll ei näita, aga äkki lööb pildi selgemaks

http://www.mudelautod.ee/?cat=9&setlang=est&ava=ripp


Ja pappkarp koos juppidega on alles pika odüsseia algus
Ahah sain hea ülevaate.Kuid seal uurin et hinnad jäävad üle 200.- Kas neid poest odavamalt ei saa?Ning kas on kokkuliimimiseks vaja mingit spetsliimi?
ja kas rattad liiguvad ning saab nendega mängida?
asi selles et mul õel 2 poissi ja nad piisavas vanuses ja tahavad mänguautosi.Kuidas nad vastu peavad? :twisted:[/quo

Kas siis 200 eegune mudel jääb sulle kalliks ?

Yhes teises teemas hakkasid ju just tanki ostma ja hooplesid et raha on nagu ratsahobuse sitta sul !?
No jah.ma pole see kes tanki tahtsi.Ta lubas kasutada mul oma kasutajat kuna ma ise ei saand hakkama.mingi jama oli regamisega.ning jah ema peab ütlema kas ta ostab juppe.okei eks ma sirvin.
Kasutaja avatar
flak40
Liige
Postitusi: 93
Liitunud: 29 Aug, 2007 10:03
Asukoht: Kulna
Kontakt:

Postitus Postitas flak40 »

Ei noh misa kostad: Issanda Loomaaed on suur?Jääb tunne , et jälle üks uus
regaja :roll: juures kes üritab postituste pealt punkte teenida?
"Ersten rein und Letzten raus!"
The*Siim
Liige
Postitusi: 90
Liitunud: 30 Dets, 2008 22:11
Asukoht: kodos
Kontakt:

Postitus Postitas The*Siim »

vaoinas kirjutas:kuda - kuidas
seletatte - seletate

Lause algab suure tähega ja mõningate sõnade ees käib ka koma. (Kirjuta siin, nagu emakeeleõpetajate foorumis, kurat.) Okei, see selleks...

Esiteks ei teeks paha ka siin foorumis natuke ringi vaadata, või pilk mõnele välismaisele foorumile, näiteks Planetarmor, peale visata. Lappa silmaringi mõttes näiteks see teema läbi. Ma usun, et saad oma küsimusele üldjoontes vastuse.

Kristjan
Isegi Panzergranadier on seal kasutaja. :shock:
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Lihtsalt ja asjakohaselt:

Poes on riiuli karp.
Karbis on plastikust osad.
Osad tuleb kokku liimida.
Kaasas on õpetus, mis ütleb mida kuhu liimida.
Kui kõik on kokku liimitud, tuleb värvida.
Õpetus õpetab mida milliseks värvida.

Valmis produkt on olenevalt kokkupanijast kas ühekordne mänguasi või kunstiteos.


Bien à toi!

8)

Siim
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist