Model Expo

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Mnjah, kõik õige. opera avab kenasti. IE lehvitab ikka ristikesi, ei saa pihta, samas kõrvalkataloogis pole probleemi.

Pildid on kenad, Toomasele suur aitähh :)

Levar
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Ütleks ka paar sõna.
Kõigepealt, et retkena oli päev igati super. Ehks siis tore päev sarnaselt kallutatud inimeste seltsis, vaadates, arutades jne. Kõik see on põhiline, mitte niiväga uute asjade soetamine, mis on vaid täpp I peal:)
Aga ürituis ise tundub veits tühikäigul tiksuvat. St edasiminekut oli minimaalselt minu hinnangul. Valmis tehtud stendimudelite valikut oli märgatavalt kokku tõmmatud ja müüjatel oli uudiseid väga vähe. Noh ju siis polnud kohale jõudnud, poole hullu.
Aga kui arveatada, et Soomes on siiski tublisti rohkem nokitsejaid ja ka traditsoon on palju pikem kui meil, siis peab mainima, et väga suurt huvi oma tõid väja tuua ei paista. Või siis on korraldajad seda piiranud. Igatahes kui siinse foorumi tipud oleks nt oma roomava paremiku lauale löönud, oleks seal see ka parim laud olnud.
Raudtee osakond oli jällegi võimas, kuigi enda suurema huvi puudumisel saan sellest põhilist aimu jälle piltide järgi:)
Aga kokkuvõtteks..ehk mõnes mõttes veidi lahjem kui eelmine aasta oli expo siiski vägev üritus. Ja kui ka poleks olnud, siis päev oli ikkagi super ja polegi suurt vahet..järgmine kord jälle on minek, see on kindel:)

Kk
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
No nii, aeg läheb ja sündmus tuleb lähemale. Uurisin netist järgi, et selle aasta IPMS Open toimub Õhutõrje muuseumis. Mis ei ole kuigi hea....
Jääb tükk maad Helsingist välja. Tahaks uurida kas on minejaid? Tahaks ikka ära käia. Seal pidi P-39 ka seisma. Kuda jääb....?
Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Tuusulas, üsna Helsingi külje all. Pole hullu ühti. Kui viiking line veel sel ajal autopakette sellise hinnaga sõpradele annab nagu praegu tuleb absoluutne säästureis :) 2 kärbest ühe hoobiga, muuseum ja näitus.
Peaasi et autotäis rahvast koguneb, või 2 x autotäis . Orienteerumisega saab hakkama, tark mees taskus õpetab ;)

Tegelikult tahaks hirmsasti minna, aga eks see sõltu 100st pisiasjast. Kuupäev ei olnud vist ka veel kindel ?

Levar
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Vaatamata sellele, et ma ei käi partei koosolekutel, vaatamata sellele, et ma sõna ei võta, vaatamata sellele, et ma olen nii mõnegi plõksi kokku lötserdanud, vaatamata sellele, et ma oman Zvezda asju, olen ma ikkagi tulija!
Kui keegi ütleks, millal, kus ja kui palju Jossi arvele vaja kanda on!
Muu pole oluline! Eeee, peaasi, et Urki kõrvale istuda saaks!
:)
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Üritus muidu siin kenasti kirjas:
http://www.pienoismallit.net/tapahtumat/2009/ipms-open/

11 oktoober, sinna veel aega , jõuab atra seada. Jama on muidugi see et tegu on pühapäevaga ja ilmselt Kuivalaise poe (suurenenud )ruumidesse jääb rüüsteretk ära.

Edit: suure erutusega pidin ka kohe üle tsekkama oma jutu viikingi heatahtlikusest. Nii on, per nos läheb sõit 262,8 eeku, eeldusel et autos 5 inimest ja ostja on viikingi klubiline :)
Hurraaa.... nüüd tuleb ilmselt kõigi masinatel pagasnik/pakiruum ära mõõta ja suurimaga minna ;)
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

mina oleks ka tulija, olen ka juhtumisi viking klubiline, aga neid on kindlasti veel. Ja kuivalaineni pood võib erandi ka teha ja lahti olla, kuigi kaugemal toimuva ürituse korral ei pruugi see nii olla.
ps. tegelikult oli meil vist eraldi imps näituse teema ka vanast ajast.

Kk
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

11 okt. minu jaoks veel suhteliselt kaugel kuid põhimõtteliselt oleks tulija ja võtaks 8 kohalise bussi ka kaasa.

Muideks tagumisest istmereast luugini on veel 1,5m karpide ruumi.

Toomas
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Asi paneb mõtlema. Bussi mölliks vast ennastki sisse.
Anton - horridoo!
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Postitus Postitas ivanorav »

Joss Metsast kirjutas:Tuusulas, üsna Helsingi külje all. Pole hullu ühti. Kui viiking line veel sel ajal autopakette sellise hinnaga sõpradele annab nagu praegu tuleb absoluutne säästureis :) 2 kärbest ühe hoobiga, muuseum ja näitus.
Peaasi et autotäis rahvast koguneb, või 2 x autotäis . Orienteerumisega saab hakkama, tark mees taskus õpetab ;)

Tegelikult tahaks hirmsasti minna, aga eks see sõltu 100st pisiasjast. Kuupäev ei olnud vist ka veel kindel ?

Levar
Paned sadamast lennuvälja poole ajama,lennuväli (Vantaa) jääbki Tuusulanväylän körvale,kui jöuad Tuusulasse,sealt juba juhatavad muuseumi märgid "Ilmatorjuntamuseo!"
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Ei tea küll mis elu selleks ajaks toob, aga oleks ka soovike kampa lüüa. :)
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Viro-Tuusula IPMS leegion!
Laeva piletid on olemas.Kohtume 11 oktoobril kell 7.00 Tallinna vanasadama B terminali ees olevas autode Check-in järjekorras.
Sõidame Viking Line laevaga XPRS, tagasi sama laev väljumine 20.00 Katajanokka terminalist.Minu liiklusvahend on tumesinine Volkswagen Caravelle 996MEP.Teine auto on Levari omand ja selle kohta küsige temalt.

Toomas
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Heips õhutõrjefännid,

Teine liikur hõbedase Fordi universaali näol laekub ka umbes samaks ajaks sadamasse , tee peal kodanikke peale võttes. Proovin siis tagaosa tühjaks teha et karbid ära mahuksid, või installin kohe "ämmaboksi" katusele ?? :lol:

Tervitades
Levar
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Abiks puhkuse ja muude plaanide settimisel , 2010 aasta modelexpo helsingis toimub 23-25 aprill. Nii et 24-nda, laupäeva, tasuks siis kenale merereisile/jalutuskäibule broneerida. Asukoht ikka sama, Helsingi messunkeskus.
Kasutaja avatar
Blitzkrieg
Liige
Postitusi: 368
Liitunud: 20 Mai, 2009 20:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Blitzkrieg »

Viimane kord olin viimane käsi, oleks siis seekord esimene kes tiimi koosseisus oleks :D
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist