ROSSI

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
mell
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 24 Jaan, 2008 10:51
Kontakt:

ROSSI

Postitus Postitas mell »

On plaan soetada endale revolver. Kas on keegi kokku puutund sellise revolvriga nagu rossi m27.Mis on ta head ja halvad omadused?
tonu adrik
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 13 Veebr, 2007 12:30
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: ROSSI

Postitus Postitas tonu adrik »

mell kirjutas:On plaan soetada endale revolver. Kas on keegi kokku puutund sellise revolvriga nagu rossi m27.Mis on ta head ja halvad omadused?
Kui tahad korralikku, vastupidavat ja pikaealist revolvrit, osta Ruger või S&W.

T
[i][size=85]Verbum Caro Factum Est[/size][/i]
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas EOD »

Pole Taurusel ka häda midagi. S&W-st odavam, kuid samast metallist ja erinevus põhiliselt sisemises kaitsemehhanismis. Veel üks hea omadus on raua tagaosa koonuse olemasolu, mistõttu pliikuulidega tulistades ei sülita tina raua ja trumli vahelt välja. Aga Rossi kvaliteet on küll viletsam, kuigi välja võib näha hea. :roll:
UR
Liige
Postitusi: 366
Liitunud: 17 Aug, 2007 17:05
Kontakt:

Postitus Postitas UR »

90 algul olla olnud juhtumeid, et siia saadeti II kvaliteedi klassi asju.Loodan, et need on möödas. Aga uuri myyjalt milline on raua eluiga. Kui ta ei tea mida sa kysid, mine teise poodi,
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Sellele küsimusele võib läheneda ka nii, et tahad liikuda ja raha on palju, osta mersu. Tahad ikka liikuda, aga raha nii palju pole, osta Dacia. Rossi peaks minuteada samuti brasiillane olema nagu Tauruski, seega oma olemuselt mingi S&W vmt. koopia.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
naabri Ants
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 31 Juul, 2006 21:32
Kontakt:

....

Postitus Postitas naabri Ants »

pisut offtopic, aga mida head/halba on eelkõnelejatel öelda beretta 92fs kohta.Plaanis practicaliga tegelema hakata.
Ja mellil soovitan kasutatud glock osta kui see brasiillaste rape.
Kasutaja avatar
ostius
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 22 Sept, 2004 15:58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas ostius »

Konkreetse mudeli kohta ei oska midagi head või halba öelda. Aga ise ma Rossit ei ostaks, sest ükskord oli võimalus seda käes hoida. Vinnastamata relva trummel loksus päripäeva-vastupäeva. Vinnastasin kuke: ikka loksus! No kuidas on võimalik täpselt lasta relvast, mille trumli padrunipesa ning raud ei pruugi ühel teljel olla? Hiljem olen samamoodi loksutanud ka teiste firmade toodangut, kuid Rossi lõtkust suuremat pole veel näinud.
Kasutaja avatar
junkers
Liige
Postitusi: 100
Liitunud: 05 Dets, 2006 11:43
Kontakt:

Postitus Postitas junkers »

see Rossi rohkem nagu õrnemast soost iskutele käekotti mõeldud. :D
mell
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 24 Jaan, 2008 10:51
Kontakt:

Postitus Postitas mell »

junkers kirjutas:see Rossi rohkem nagu õrnemast soost iskutele käekotti mõeldud. :D
Ja vaata,kes räägib!
USP
Liige
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:19
Kontakt:

Postitus Postitas USP »

Pisut teemaväliselt: olen korduvalt kuulnud, kuidas relvamüüjad soovitavad naisterahvale revolvrit. Põhjendus on enamasti sama: hea-lihtne-kohe ready-lollikindel. Alles siis, kui naine vastu hakkab põtkima soovitatakse mõnda asisemat püstolit.

Kas naisi peetakse tõesti nii abituteks ja lollideks, et nad püstoliga hakkama ei saa?
Jah -muidugi võib soovitus olla osaliselt tingitud asjaolust, et naised ostavad relvi enamasti enesekaitseks, ja mitte spordiotstarbel. Kuid ka mehed ostavad relvi enesekaitseks -ja esmajoones püstoleid. Revolver on meeste puhul pigem valik nr 2 (revolver on ju ilus 8) ).

Jutu point on see, et soovitaks naisterahvastele ka püstolit -püstolis on justkui naks rohkem kasvuruumi.
Kasutaja avatar
Gfreak
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 11 Jaan, 2007 18:05
Kontakt:

Postitus Postitas Gfreak »

junkers kirjutas:see Rossi rohkem nagu õrnemast soost iskutele käekotti mõeldud. :D
Sa vaata ette! Ega see "õrnem sugu" sugugi nii õrn ei ole! Mõni on Rambost ka karmim! :scratch:
oll
Liige
Postitusi: 131
Liitunud: 01 Veebr, 2008 10:59
Asukoht: jõgevamaa
Kontakt:

Postitus Postitas oll »

Rossiga jah selline häda, et trummel ei taha paigal püsida, siin kaks tükki selliseid meestel ja tihti annavad tõrkeid kuna trummel ei ole paigas ning lööknõel lööb tongist mööda.
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas EOD »

oll kirjutas:Rossiga jah selline häda, et trummel ei taha paigal püsida, siin kaks tükki selliseid meestel ja tihti annavad tõrkeid kuna trummel ei ole paigas ning lööknõel lööb tongist mööda.
Need on siis päris logud.
Revolvril peab lööknõela ava olema rauaga samatelgne ja vinnastatud kukega peavad kõik trumli sektsioonid olema samuti rauaga samatelgsed. Samatelgsust saab kontrollida kaliibriga, mille iga treial valmis teeb.
Vinnastatud kukega revolvri trumlil ei tohi pöörlemissuunalist lõtku olla.
Trumli ja raua vaheline pilu. Kui see on liiga väike, võib trummel kinni kiiluda, liiga suure pilu puhul lööb sealt liiga palju gaase välja.
Trumli tagaosa ja raami vaheline pilu. Liiga väikse puhul taas trumli kiilumise oht ja suure puhul kas jääb nõela löök nõrgaks või halvemal juhul võib padrun isegi lõhkeda.
Löök-päästemehhanismi töökindlus. Kuke ja päästikuga samaaegselt opereerides saab kontrollida, kas mehhanismil on kalduvus kinnikiilumiseks.
Need on vast põhilised asjad, millele ostes tähelepanu pöörata. Väga tähtis on ka metalli kvaliteet. Rossi omast ei oska midagi arvata, kuid erinevalt Taurusest ta S&W-ga sama metalli ei kasuta.
mell
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 24 Jaan, 2008 10:51
Kontakt:

Postitus Postitas mell »

junkers kirjutas:see Rossi rohkem nagu õrnemast soost iskutele käekotti mõeldud. :D
Kui nüüd aga tõsisemalt võtta, siis kui enesekaitseks midagi plaanid soetada, siis alla 9x19 kaliibri küll ei soovita. Revolvrite puhul jookseks miinimumkaliibri piir .38spl juures.
Asi lihtsalt selles, et vahepeal on hakatud käsirelva terminaalsele ballistikale (s.t. mida teeb kuul peale objekti tabamist) miskist tähelepanu osutama, ja uuringud on näidanud, et paberil on tillukesed kaliibrid küll väga kenad, kuid kui "shit hits the fan", pole küll nähtud ühtki meest kes ütleks, et andke mulle midagi väiksemat, ma olen rahul ka selle tillukese püstoliga, milleks mulle suuremat... sel hetkel tahad endale maailma suurimat ja hirmsaimat!
Tuttav teema.isegi 7.62 on pussidele.rääkimata sellest sinu käkist.(ma lihtsalt ei saanud mainimata jätta.
tonu adrik
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 13 Veebr, 2007 12:30
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tonu adrik »

mell kirjutas:
junkers kirjutas:see Rossi rohkem nagu õrnemast soost iskutele käekotti mõeldud. :D
Kui nüüd aga tõsisemalt võtta, siis kui enesekaitseks midagi plaanid soetada, siis alla 9x19 kaliibri küll ei soovita. Revolvrite puhul jookseks miinimumkaliibri piir .38spl juures.
Asi lihtsalt selles, et vahepeal on hakatud käsirelva terminaalsele ballistikale (s.t. mida teeb kuul peale objekti tabamist) miskist tähelepanu osutama, ja uuringud on näidanud, et paberil on tillukesed kaliibrid küll väga kenad, kuid kui "shit hits the fan", pole küll nähtud ühtki meest kes ütleks, et andke mulle midagi väiksemat, ma olen rahul ka selle tillukese püstoliga, milleks mulle suuremat... sel hetkel tahad endale maailma suurimat ja hirmsaimat!
hakkan vist elavaks klassikuks saama, et mind nii sõnasõnalt viitamata tsiteeritakse. tuleb vist ilus aasta :)

S&W ja Tauruse vahele pole küll mõtet võrdusmärki tõmmata. Tõsi, S&W kvaliteet on viimaste aastate jooksul küll langenud, kuid
tauruse tasemele on ikka veel omajagu kukkumist...

Rossi, härrased... ei osta ise, ega soovita kellegile. ostke üks kord, ja kohe korralik.

T 8)
Viimati muutis tonu adrik, 01 Jaan, 2010 18:35, muudetud 1 kord kokku.
[i][size=85]Verbum Caro Factum Est[/size][/i]
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist