Shoguni urgas..

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Hm.. te paistate seda massi tugevalt üle hindavat. Maailmas onud mängivad ka palju suuremate armeedega.. tõsi küll, suht lihtsalt värvitutega.

Näiteks:
Pilt
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

jaman- kuna sa oled vist ka akrüülifänn, kuidas sa neid värvid? et mingi hall krunt alla ja siis hakkad ka toonima tumedast üles?
asjaajaja
Liige
Postitusi: 800
Liitunud: 07 Dets, 2004 16:03
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas asjaajaja »

Värvimisest on pikalt ja põhjalikult juttu selles samas teemas. Alusta näiteks lk 2 (keri veidi allapoole) - loe ja naudi!
Kõik, mis toimub praegu, on minuti pärast juba ajalugu
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

No tere talv! Need mehikesed tunnistati vene zhürii poolt minu üle-eelmise lehekülje poolakatest tunduvalt paremini, lausa supermasteri tasemel värvituks..

ja mina just vaatasin, et sel aastal konkurente nagu polegi.. oleks vist ikka pidanud poolakate asemel hoopis moskoovia polkusid värvima.. :wink:

Pilt
Võtke teed ja tulge homme jälle..
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

Iganes kirevad sõdalased on välja tulnud.
Tuleb vene zhürii arvamusega nõustuda: on jah supermasteri tase.

Kas muru on omalooming? Väga effektne. Mulje jääb sügisesest, juba kolletuma hakanud rohust, kuhu sisse on pudisenud juba kuivanud puulehti.

Aga poos, kuidas sõdurid relva hoiavad tundub tohutult ebapraktiline.
Kaalusid ju tolleaegsed tulerauad samapalju, kui mitu tänapäevast kergekuulipildujat.
Ega mõnda veterani pole elavate kirjas, et pärida kuidas tegelikult musketit kanti?
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Ilus töö igatahes.

Küsiks ka muru kohta - et kuidas sa seda muru paigaldad. Tegu ilmselt static-grassiga. Mis metoodikat kasutad. Olen ise kohe kohe seda tegemas aga ei ole veel otsustanud kuidas seda teah. Ja lask nagu ma olen ei viitsi mingeid "katselappe" istutama hakata.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
KolmKaru
Liige
Postitusi: 32
Liitunud: 03 Sept, 2008 20:20
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas KolmKaru »

No väga vinge, tegemist on vist Pavlovlastega kui ma ei eksi ? :scratch:
Aa, millega sa neid pesed?
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

No ma olen nõus, et poiss, kes nad värvis, on minust pikemate kogemustega ülipisikeste mehikeste plätserdaja.. kuid konkreetselt need Pavlovi mehikesed on minu arvates tal pisut ebaõnnestunud. Lipp on naljanumber ja muru on kriitikute väitel paar numbrit suurem kui tarvis..
On muidugi võimalik, et zhürii sihukese otsuse tingis tõik, et minu sõdurid olid suisa muruta (kuna mul on 3 meest puudu siis ma ei asetanud neid veel baasidele) ehk siis vormiliselt võttes poolikud.

Relva hoiavad mehikesed aga täiesti praktiliselt ja instruktsioonide kohaselt, kogu valge maailm hoidis niimoodi. Tolleaegsed musketid olid juba sadakond aastat piisavalt kerged, võimalik et isegi kergemad kui esimese ilmasõja vintpüssid. Von Manstein ajab ilmselt segamini aja mil Napoleon Moskvas käis ajaga mil poolakad Moskvas käisid ja rootslastega Eesti pärast madistasid. Siis olid musketid tõesti rasked ja vajasid tulistamiseks lausa alust.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Tõusin järgmisele levelile - hakkasin sepaks ja ise endale tööriistu valmistama.

Pilt

Kaks labidat ja samuraimõõk.. aga tulid liiga suured, 6mm ja 15mm jaoks tuleb väiksemaid voolimisvahendeid taguda.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Ai ai ai, see viimane pilt oleks ilma suurendava lista päris segadusse jätnud. Sul on ikka oma hobi rahuldamiseks eriti vähe toormaterjali vaja. :)
herr harold
Liige
Postitusi: 52
Liitunud: 06 Okt, 2009 21:06
Kontakt:

Postitus Postitas herr harold »

No peab ikka tahtmine olema! Krt kui mul viskas juba mingisuguse 1:72 suuruses tanki nikerdamine üle siis sina lausa naudid sellist värki
:scratch:
Muidu soovin aga edu ja jaksu!
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Siukese asja vatamine ajab ikka nutma küll.... :crying: , aga olgu, eks igaühel ole oma rist kanda ja Kolgata tee minna...
Sellal, kui sai rohkem master-mudeleid tehtud, tuli ka tihtipeale kõiksuguseid pisidetaile (vist küll mitte nii väikeseid, aga siiski) nikerdada ja tegin samuti endale vajalikud lõikurid-tihklid ise. Seepärast soovitaksin nood valmiskujul lõikurite terad kinnitada kõvemast puidust käepidemete otsa. Ise kasutan käepidemeks 6 mm läbimõõduga pöögist ümarpuitu (laevmudelistide toorikud mastidele ja raadele), alguses üritasin samuti tsangiga hoidikutega hakkama saada, ent kui olin ühe lõikuri puidust käepideme otsa kinnitanud (auk otsa, lõikur superliimiga sisse), siis tegin kibekähku kõikidele sabad taha. Tööd tehes on vahe väga suur - kui saba on kerge, ei pea käsi pidevalt tegelema raskuse tasakaalustamisega ja liigutuste täpsus suureneb.

Urmas.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Jepp.. see juhend, mille järgi ma sepistama hakkasin, räägib kah 50% ulatuses teradele puidust sabade tahapanemisest. Kuigi hoopis teisel põhjusel. Võimalik, et see on väga õige jutt.. ja väga võimalik, et nii teengi.. zänkz. Esialgu upuvad need pisikesed terahoidjad mu peopessa ära ning tasakaalustamisprobleemi pole tekkinud.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Joss Metsast.. sind huvitasid Victrixi kahurid.. esimene komplekt on väljas..

http://www.victrixlimited.com/new_releases.php
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Jep, juba vesistasin. Aprilli lõpus tuleb müüki. Kiusatus on suur, 28 mm on iseenesest päris lahe vaheldus. Kui päris aus olla siis vahepeal tassis usin postiljon ka Perry vibukütid/kirvekunnid kohale. Noodsamad: http://www.warlordgames.co.uk/?p=3728 Ei suutnud vastu panna :oops: Vaikselt siin valmivad.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist