Hertsogi tegemised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

ahh... :dont_know: järgi oma sisetunnet.. lihtsalt :roll:
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nojah, tore jutt küll, aga kui reaalseks sa pead tolle figuuri dünaamikat muuta? Juhul kui hetkel paremas (sõjakamas) poosis faustnikut võtta ei ole. Kui tolle põlvitaja ette sättida miski risuhunnik, siis oleks kõik palju loogilisem - nagunii tuleb ju sihtimiseks üle selle küünituda, samas võiks dramaatilisuse tõstmiseks tüüp ka haavatud olla - mõni auk mundril koos tumeda plekiga, tahmane ja vermeis nägu jne.
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
Igati huvitav variant. reaalses elus oli ikka , et linnas liikus jälavägi ees, ja siis soomustehnika. Traktoristid oleks sellisel juhul sees, ainult pead paistmas ja luugid irvakil, juhuks kui tuleb välja hüpata. Ja soovitus oli et jalavägi ei oleks tanki ligidal...kui õhku lendab on laipu 2X rohkem.
Ja siis sobiks sakslane küll teisele korrusele hästi. Natuke tuunida figuuri
ja oleks OK.
Aga kui autor arvab , et nii on parem siis ta TA ON nii...
:)
Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

nädala tulija siis:

Pilt

kuna eset anti ülemõistuse soodsa hinnaga (tingituna kollase mehe näpuveast) ning rehepaplus on endiselt au sees, siis sai ära soetatud.

vastupidiselt välja öeldud kahtlustele, ei olegi tegemist mingi piraatkoopiaga vaid tõesti originaaliga. karbis on täispauk etsi, metalli ja muud rõõmu. et seda rõõmu jagada, ostsin neid kohe kaks. seoses sellega on üks pakkuda müüa. rõõmsa hinnaga, nagu ka ärinurgas mainitud, 350.- kohaliku, euroeelse tugriku eest. võib pakkuda ka vahetuskaupa.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
No näedsa kuidas vedas.. :) Edu kokkupanekul.
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

no tervis ja jõud. lubage esitleda. palvalt armastatud ja tuliselt vihatud Sherman. otsustasin selle dioraami ehituse seisma panna, kuna selge visioon läks kaduma ning figuuridele pole ka kõiki värve käepärast. sestap presenteerin ainult tanki. ehitus läks, nagu siin eelmistes postides maintud, suhteliselt üle kivide ja kändude. seda eriti just veermiku osas. hullemat nikerdamist pole veel kohanud ning nii palju negatiivseid emotsioone pole samuti oma kasina mudeliehitamiseajastu vältel läbi elanud. ülemine korpus edenes sujuvalt ja siinkohal pean küll ainult detailide sobivust kiitma. värvitud on modelmasteri olive drab-iga, pestud õlivärvidega ning veermik tolmutatud safran-ist hangitud pigmentidega. võib öelda, et need pigmendid töötavad hästi ning on soodsad hankida. pildid tegin siis nagu soovitet 1024xmidaiganes pikslit.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

tänud fossiilile, kes varustas originaalmasinate fotodega ning samuti ka kõigile ülejäänud kaasaelajatele ja kommenteerijatele.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

a mne nraavitsa! ausalt! 8)
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Kobe paistab küll, vägagi kobe, kuigi on näha, et roomik on üksjagu peavalu teinud, ma ei tahaks nüüd järgnevaid sõnu öeldagi, aga jah.... roomik jookseb tagurpidi peal - ševrooni terav ots peaks ettepoole vaatama...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

roomik jookseb tagurpidi peal - ševrooni terav ots peaks ettepoole vaatama...
ma tean... :wall: sellepärast ma ennist mainisngi roomikut kui õrna teemat..

raisk... ülejäänud sõnu ma ei taha öeldagi. aga okei, kooliraha. 12 mudel alles :D . küll neid shermaneid tuleb veel...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
asjaajaja
Liige
Postitusi: 800
Liitunud: 07 Dets, 2004 16:03
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas asjaajaja »

Ma olen elus päris mitu-mitu korda kogenud, et mingi asi ei taha kuidagi paika minna. No ei lähe ja kõik ja mitte ei saa aru, miks. Ja siis, mingi aeg hiljem jõuab kohale teadmine, et see asi poleks pidanudki sinna paika minema. Põhjuseid on olnud erinevaid, aga ju see oli siis vihje kusagilt kõrgemalt, et pole tarvis vastu tuult kus...a.
Paistab, et Sul läks selle Shermani veermikuga umbes samamoodi...
Aga masin ise on täitsa kobe!
Kõik, mis toimub praegu, on minuti pärast juba ajalugu
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Eelnevate sõnumite peale tahaks sulle kamraadina õlale patsutada ja öelda Eesti filmiklassikast tuntud lause:
"Nitševo, nitševo, molodoi tšelovek - vsjo eštšo vperedi!"

Sinu tegemisi jälgides saab nii mõnegi tarkuse kuhugile tallele panna ... (ja unustada :scratch: )

Samas näeb mudel (vaatamata minu eelarvamustele originaali suhtes) päris hea välja! Mis Sul nüüd viga : paned oma sakslased ja ameeriklase kõrvuti ning näed kohe suuruse vahet...

Jõudu ja kannatust sel okkalisel ringrajal!
PS. Pea meeles: kõik mis ei tapa - teeb tugevaks! :write:

terv
o
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

sõnad on üleliigsed...

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
herr harold
Liige
Postitusi: 52
Liitunud: 06 Okt, 2009 21:06
Kontakt:

Postitus Postitas herr harold »

Ärge vastu tatti andke kui ma nüüd siia ühe random küsimuse esitan, ei osanud mujale postitada. Nimelt hetkel käsil BT-5 ja plaanin teha talle talve camo. Vaja oleks veidi nõuandeid kuidas see valge värv veidi loomulikum tema peal välja paistaks.
Netist leidsin ka mingi pildi:
http://www.o5m6.de/BT-5%20Winter%20Left_small.jpg
Hea oleks kui minu tank sarnaneks lõpuks sellele
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

herr harold - hotlinking disabled!


No on ikka kole elukas - ei mingit kuju ega vormi.
Millist värviskeemi kasutad?
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Kuidas siis nii - ikka kõigepealt vastu tatti - neid üksikute küsimuste jaoks tehtud teemasid on ju küllalt, kasvõi see uue kasutaja jaoks.

Aga olgu, kui juba panid siia, siis panid, eks üritame miskit vastata kah, kuigi ma pilti miskipärast ei näe - kui tanki oled värvinud emailidega, siis talvekamo saab teha valge akrüüliga. Kannad selle õhukese kihina peale, lased veidi kuivada ja siis topsikusse sorts viina või piiritust, vatipulk näppu ja valget loogiliste kohtade pealt maha hõõruma. Vaatad talvekamos masinate fotosid ja üritad enam-vähem samasuguse tulemuseni jõuda. Eelnevalt katseta kindlasti mingi rondi peal, siis on korraliku mideli kallale palju julgem asuda.
Kui talvekamos masinate pilte vaja - saada mulle meil, panen mingi portsu teele, kuigi BT-5 kohta ilmselt palju ei leidu, ent abiks on ka teiste talvekamos tankide pildid.

Aga nüüd Mausi kallale - RASKELT vägev vaatepilt! No ikka väga hullu masina tegid sakslased omal ajal valmis, et isegi mudel sellisena mõjub.
Nii et ootan järge!

Urmas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 11 külalist