Õhkrelvad

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Nibelungen »

Seal, kus tasuta kulda jagatakse.
Neeger
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 20 Sept, 2005 20:01
Kontakt:

Postitus Postitas Neeger »

http://www.fxairguns.com/ .....Kasutan ja ei kahetse
Kasutaja avatar
martiini
Liige
Postitusi: 381
Liitunud: 13 Mär, 2008 12:09
Asukoht: Rakvere,Helsingi
Kontakt:

Postitus Postitas martiini »

karlutt10 kirjutas:mul on õhupüss 8)
aaa :scratch: äge
tere
Liige
Postitusi: 113
Liitunud: 27 Mär, 2006 13:43
Kontakt:

Postitus Postitas tere »

Sellessamas hoones, mille ruumides on alkopood ja relvapood, millest viimane igasugu dokumentide ja muu sellisega jamada ei viitsi. :wall:
Kui ei leia, siis osta superboxist.
Kasutaja avatar
Manowar
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 23 Juul, 2005 20:02
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Manowar »

Käisin siis eile ka endale gaasikat ostmas. Sattusin ühe kena Makarovi koopia peale(saksa toodang,Umarex),samas letis oli ka venelaste Baikali isend,mis ei meenutand makarovit põrmugi,pigem sig-sauerit. Andmed olid ka umarexi omal paremad. Maksis 1800 raha ja nüüd on siuke küsimus,et kui kellegil sama relvaga kogemusi või endal on,siis kuidas ma saan ballooni vahetamiseks liikuvad plastikust põsed kõvemini kinni,et taskust võttes need lahti ei tuleks? Ja veel,et mis värk selle lahtikäiva päästikukaitsmega on? mingi lukustussüsteem ?
Pilt
Kjen1
Liige
Postitusi: 77
Liitunud: 28 Dets, 2005 14:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Kjen1 »

Päästikukaitse "logiseb", kuna analoogselt pärisrelvale on see esimeseks sammuks, et relv osandada ...
Umarex ei ole just kvaliteedi tipp, kardan et sa neid logisevaid põski vist korda ei saagi.
Mul oli sama tootja Walter PPK koopia, relv millest ka Makarov šnitti võttis.
Läks aastaga rikki, ilmselt mõjus pahasti paar korda maha pillamine. Aga põsed tal küll ei logisenud.
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Basilio »

Panzergrenadier kirjutas:Mul endal on praegu 1955. aasta vene õhupüss :cry: Murtava toruga. Väänamiskoht tõesti logiseb ja see hakka juba laskmist mõjutama.
Kas keegi teab, kas sellel õhukal mingit väärtust on?
Ära nuta! Mul on kõige odavam hiina fekaal(300 eegu ringis vist oli). Tõeline õudus. Toru logises juba poest ostes kõvasti. Nüüd on ära lastud ligi tuhande paugu ligi ning login on jube, tundub nagu laguneks püss kohe osadeks, kruvisid kukub vahel küljest ära, aga ikka laseb kurinahk! Tegin paksust nahatükist uue tihendi ja asi laseb üllatavalt täpselt, kuigi ei tohiks teoreetiliselt peaaegu üldse töötada. Lasin mõni aasta tagasi umbes 30m pealt varese pihta. Niisama hirmutamiseks. Ei uskunud elu sees et pihta läheb. Täpselt p***e! Matakas oli kuulda ja vares võttis suure lõugamisega kõrgust. Pärast proovisin samasse kohta riputatud kilukarbi peal ja õnnestus kolmest kaks sisse lasta, mis mind kõvasti jahmatas. Muidu lasin ikka 10m pealt. Hetkel on see tihend katki ja uut pole viitsinud teha.
Nii et ära püssi vanarauda veel vii. Tee ise korralik tihend, osta prooviks paremaid mammusid ja proovi! Ka fekaaliga saab lasta kui nõudmised väga suured ei ole. Sul püss pealegi peaaegu museaalse väärtusega juba, hoia seda! :D
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

mul oli kah samast ajast õhukas õndsa nõukaaja lõpupoole. ilmselt vist iž-15. selline huvitav riist, et kui vinnastada ja päästikule vajutada, käib raud koleda laksuga oma kohale tagasi sest konstruktorid pidasid vinnastamise-laadimise ajaks fiksaatori lisamist ilmselt rahvamajandust õõnestavaks raiskamiseks.

lasi kah üllatavalt täpselt, ehkki võimsust polnud tal ollagi. pärast seda kui miilitsad ära võtsid, soetasin ilma tagumise sihiku ja kabata iž-28, see oli tiba võimsam. issiga kahasse valmis ka unikaalne, eemaldatava õlatoega laad ja kolmnurkseks painutatud teraslehest sihik ning laskmisrõõmu jagus kauemaks.

siinkohal selline küsimus: miks nõukaajal õhukaid ei müüdud? uurisin ja puurusin krimikoodeksit nagu suutsin aga ühtki keelavat pügalat tuvastada ei suutnudki. muudki asjapulgad on öelnud, et tegelt polnudki keelatud. lihtsalt poes ei müüdud kuna oli hiiglama defka ja mis puutus miilitsate poolt konfiskeerimistesse, siis olevat tegu olnud 100% omaalgatusliku isetegevusega, mille vilju maitsesid nutisid ennekõike miilitsad ja nende võsukesed ise. viimane jutt kannatab kriitikat sest ei minu ega ühegi teise tuttava puhul, kellelt ära võeti, ei tehtud ühtki protokolli ehkki üks sõber lausa nõudis, et tema ei lähe millitsaautostki enne välja kui pole protokolli ja konfiskeerimisakti vormistatud. lõpuks anti talle lihstalt laks vastu tatti ja poiss läks vudinal vabatahtlikult ilma "paberiteta" koju. pärast vandus veel igavest vihkamist kõigile mentidele ja...võib öelda, et ta on oma ammust lubadust igatahes hoolsalt täitnud :twisted:

aga kas keegi teab äkki täpsemalt, mis kuradi seis nende õhukatega tollal siis ikkagi ametlikult oli?
Kasutaja avatar
swatest
Liige
Postitusi: 240
Liitunud: 26 Dets, 2009 23:21
Kontakt:

Postitus Postitas swatest »

kas keegi teab kus on suur valik CO2 õhkpüstoleid, just püstolit tahaks, ise silma peale visanud H&K usp-le aga kardan et see plastist, tahaks ikka metallist asja.
jahipauna ja relvad.ee kodukad läbi lapanud, on veel netipoode?
timossis
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Veebr, 2011 17:41
Kontakt:

Postitus Postitas timossis »

Tere!
Vabandust, et vana teema üles kaevan, aga kuna see oli üpriski pikk, siis tundus kaevamine targem kui uue tegemine.
Pmst on plaan osta kunagi, kui veidike soojemaks läheb mingi odavam õhupüss. Endale on silma jäänud see: http://www.matkatarbed.ee/relvad/ohkrel ... combo.html
Aga olen kuulnud, et murtava toruga asjad kipuvad ebatäpseks minema kiiresti.
Ehk oskab keegi soovitada millist tasub osta ja millist mitte?
Või äkki kellegil samasugune püss kodus ja ütleb paar sõna selle kohta?
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

kui on sitt püss, siis võibolla lähebki. ma oma murtava daisyga põmmutasin umbes 2a. täpsusega ei juhtunud midagi. sis müüsin sõbrale, kes nüüdseks jba 3a põmmutanud on. hiljaaegu käisin külas ja proovisin, kuidas jookseb - polnud häda midagi.
timossis
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Veebr, 2011 17:41
Kontakt:

Postitus Postitas timossis »

Jutu järgin on need Hatsani püssid üpriski korralikud, vb oskate rääkida midagi nende kohta? :P
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Postitus Postitas ivanorav »

timossis kirjutas:Jutu järgin on need Hatsani püssid üpriski korralikud, vb oskate rääkida midagi nende kohta? :P
Pidasin 2 aastat ja müüsin edasi !
Maksin selle eest 90 eur-i
Väga hea!
Kasutaja avatar
Tundmatu Sõdur nr. 5
Liige
Postitusi: 281
Liitunud: 08 Jaan, 2006 15:56
Asukoht: Lääne-Virumaa

Postitus Postitas Tundmatu Sõdur nr. 5 »

timossis kirjutas:Tere!
Vabandust, et vana teema üles kaevan, aga kuna see oli üpriski pikk, siis tundus kaevamine targem kui uue tegemine.
Pmst on plaan osta kunagi, kui veidike soojemaks läheb mingi odavam õhupüss. Endale on silma jäänud see: http://www.matkatarbed.ee/relvad/ohkrel ... combo.html
Aga olen kuulnud, et murtava toruga asjad kipuvad ebatäpseks minema kiiresti.
Ehk oskab keegi soovitada millist tasub osta ja millist mitte?
Või äkki kellegil samasugune püss kodus ja ütleb paar sõna selle kohta?
Oman täpselt samasugust õhupüssi ligi 4.aastat ja võin öelda,et täpsus pole tal kuskile kadunud
AKf Just plain mean: "Kui hinnata meie kaitsevõime kasvu kiiruse järgi, millega uusi embleeme suudetakse toota, siis on tulemus ilmselt fantastiline..."
Kasutaja avatar
erxzy
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 30 Nov, 2009 19:07
Kontakt:

Postitus Postitas erxzy »

Suhtuge TÜRGI õhkrelvadesse ettevaatlikusega!

Mul on Hayex nimeline (305 m/s) vedrupüss Türgist
1. kolb laseb õhku läbi
2. raud ei fikreetu korralikult - optikaga ei saa lasta - suur vertikaalne ebatäpsus ka lähedalt lastes


Kui tahate korralikke õhkrelvi, ostke saksa või vene firmadelt (ka USA)

Julgen öelda, et suure algkiirusega väga odavad õhupüssid on valdavalt rämps.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist