Rudolf Bruus...

Eestlased ning eestlastest koosnevad üksused, relvad, lahingud, varustus, autasud jne jne...
Vasta
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Rudolf Bruus...

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

Kas kellelgi on Rudolf Bruus'i teenistuskäik kirjas kuskil?
Oleks vaja teada, millal ta ülendati Obersturmführeriks ja millal Hauptsturmführeriks...Kas ta oli mingil ajal Debica väljaõppe laagris ja kui oli siis, millal?
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

kindel et see perekonna nimi just nii kirjutatakse?
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

jah, Bruus on kindlasti...autasustati kahe raudristiga ja mees peaks veel siiani elama!
Kasutaja avatar
istorik
Liige
Postitusi: 1042
Liitunud: 02 Mär, 2004 17:36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

R.Bruus

Postitus Postitas istorik »

Riigiküla kangelasest R.Bruusist on kirjutanud M.Õun oma Eesti ohvitseride raamatus ühe peatüki. Äkki leiad sealt?
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

ma just vaatasin raamatut...seal kirjutab jah temast natuke aga mitte päris seda, mida ma otsin...mul oleks vaja teada, et aks Bruus oli 1943 aasta juulis juba Hauptsturmführer või veel Obersturmführer?
ühel pildil, mis ma sain on väga tema moodi mees aga Obersturmführer...nii, et kui saaks selle teada siis ma olen 100% kindel, et mul on 2 originaal fotot Rudolf Bruus'ist :P
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Postitus Postitas Arf »

Bruus oli ju tegev natuke ka ekj´s. Soovitan vaadata www.mil.ee ja sealt mõni asjalik aadress ning sinna kirjutada, seletada, et oled sõjaajaloo uviline jne. Nad kas annavad sulle Bruusi teenistuskäigu või tema kontaktid.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist