Pildialbum natside laagrist

Eestlased ning eestlastest koosnevad üksused, relvad, lahingud, varustus, autasud jne jne...
Vasta
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas oleeg »

Nojah, niikaua siin siis jaurati - nüüd läheb lahti.
Vantlandis hakatakse välja andma vastavat raamatusarja - fännidel võimalus järjekorda võtta:
http://www.ozon.ru/context/detail/id/1081145/

Näis, mis meie regiooni kohta veel tuleb...

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas mx77 »

To Corvus: See oli 2006 aasta konflikti ajal
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
gruppen
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Dets, 2005 3:49
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas gruppen »

corvus kirjutas: Korraliku ülevaate saamiseks tuleb ikka ise minna Tõnismäele. Tegu on ju delikaatsete isikut puudutavate andmetega, mida kindlasti lähitulevikus veel ülesse riputama vist ei hakata.
Võib ju minna aga mida kinnise ukse taga oodata?

Infoks siis, et pikka aega käib Tõnismäe materjal lauale, Madara 24 Riigiarhiivi uurimissaalis.
gruppen
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Dets, 2005 3:49
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas gruppen »

Tõnismäe on juba ammu-ilma kinni, Maneeži suleti alles hiljuti.
Tuleb tellida jah, suurem ports alati ette ja siis jooksvalt juurde tellida, et järg ees püsiks (ja läbiuurimata materjali on ju... enam kui piisavalt :P )


Mis nüüd sõrmejälgedesse puutub, siis on keskmises juurdlustoimikus ikka oluliselt rohkem andmeid, kui ainult need. Ehk ei peaks oma arusaadavat ärritust seepärast, ainult ühe punkti peal väljendama. Nimekirjas on tegelikult ju teisigi.
Wrangel
Liige
Postitusi: 637
Liitunud: 20 Okt, 2010 16:26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Wrangel »

TTA kirjutas:
corvus kirjutas:
Madrusesärgi rinnal lõhki kiskumine ja karjumine "vaat kui vägev mees ma olen!" ei tee su juttu relvastatud vastuhakust tõsisemaltvõetavamaks.

Wrangel on peale selle, et ta juut on, ka snaiper (nii kõva snaiper kusjuures et keegi temast aru ei saagi), langevarjur (ikkagi Rjazanis teeninud meeste mälestusi lugenud), sepp (valmistab endale 3m pikkust ja mitu puuda kaaluvat sõjavasarat. Muideks, on THORi haamrike lõpuks nüüd valmis ja saab siis lõpuks pilte näha Wrangel?) ja muidu spetsialist. Ehksiis ekspert ja seotud iga alaga kui on vaja endale tähelepanu või sõnadele kaalu anda.
Ma ei ole juut, sest vere poolest ehk 1/8 ning kuna kutuurisuhe katkes siis rohkem kui ümberlõikus mul sellest kultuurist palju pärandiks ei ole. Ma olin väga hea laskur, kuid ma ei eelda, et oskused säilivad igavesti, kuigi mu nägemine pole halvenenud siis laskuri oskus eeldab pidevat treeningut iga nädal, snaiperi oskused aga ei ripu laskeosavusest vaid see lähtub teistest alustest, põhimõtteliselt võib ka hea laskuriga kaasas liikuv pime olla snaiperiks ja laskur vaid tema paariliseks. Sepp ma pole, oma vasara komponentide pilte ma olen näidanud neile, kes asjast aru saavad, need olid eksperimendi huvides laia diapasooniga ja ostetud K-Rautast just sellise eesmärgiga, et mingeid sepistusi jne mittemõõdetavaid parameetreid ei oleks, vasara varre pikkust sai reguleerida keermetel olevate mutritega nihutamise abil, kinnitused olid samuti poltidega jne. Minu NSVL armee sõjaväepiletis on kolm templijäljendit, mis igaüks terve lehekülje suurune, kes teab see teab, kes ei tea see küsigu targematelt, mida sellise suurusega tempel tähendas ja millised õigused sellega kaasnesid.

Minu vasar ei olnud mitu puuda vaid vasarapea kaalu sai muuta nullist kuni 4,8 kiloni, optimaalne vasarapea kaal minu kehakaalu juures jäi alla 4-ja kilo, Baruto kindlasti keerutaks pikemat ja raskema peaga vasarat. Eksperiment selgitas optimaalse. "Tänu" ajuvabale ilkumisele ei teagi TTA ja kahjuks ja paljud teised millise varre pikkuse, vasara pea kaaluni ja seotuseni tehnikast jne ma jõudsin.
Viimati muutis Wrangel, 29 Jaan, 2012 17:16, muudetud 1 kord kokku.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Lemet »

Paruto kindlasti keerutaks pikemat ja raskema peaga vasarat
Et siis kes??? :scratch:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Wrangel
Liige
Postitusi: 637
Liitunud: 20 Okt, 2010 16:26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Wrangel »

Baruto.

Tänan tähelepanu juhtimise eest.
Wrangel
Liige
Postitusi: 637
Liitunud: 20 Okt, 2010 16:26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Wrangel »

corvus.

Vaata vahe oli selles, et kui naine oli parajasti uurimise all siis ei saanud teda kuidagi surnud mehega koos Siberi poole saata. Oleks tema enda peale kaevatud siis oleks naine koos lastega ise viidud. Tema peale aga kaebust polnud, oli surnud mehe peale. Kui mees oleks elus olnud siis oleks naine lastega Siberi poole sõitnud. Oleks mees metsa jooksnud oleks naine ikkagi rongile pandud. Naine aga oli teises asjas TUNNISTAJANA vahi all.
alari
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas alari »

Wrangel kirjutas: Minu vasar ei olnud mitu puuda vaid vasarapea kaalu sai muuta nullist kuni 4,8 kiloni, optimaalne vasarapea kaal minu kehakaalu juures jäi alla 4-ja kilo, Baruto kindlasti keerutaks pikemat ja raskema peaga vasarat. Eksperiment selgitas optimaalse. "Tänu" ajuvabale ilkumisele ei teagi TTA ja kahjuks ja paljud teised millise varre pikkuse, vasara pea kaaluni ja seotuseni tehnikast jne ma jõudsin.
See ei olnud ilkumine, vaid füüsikavalemeid kasutades su teooriatele vastamine. Kuna sa ei suutnud midagi tõestada, siis hakkasid sa teisi lollideks nimetama. Ja kuna sa senimaani oma teadmisi selle vasara kohta pole jaganud, siis on väga tõenäoline, et sa pole seda vasarat katsetanud (või oled teada saanud, et su teooriad ei tööta).
Minu NSVL armee sõjaväepiletis on kolm templijäljendit, mis igaüks terve lehekülje suurune, kes teab see teab, kes ei tea see küsigu targematelt, mida sellise suurusega tempel tähendas ja millised õigused sellega kaasnesid.
Kas keegi siin foorumis oskab seletada, mis need kolm templijäljendit endast kujutasid?
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Lemet »

Isand Wrangelil oleks siinkohal hea võimalus kõigi temas kahtlejate veenmiseks, skaneerides need kolm "templijäljendit" ja pannes need pildid siia üles. :roll: Siis tekiks mingigi võimalus tõsiseltvõetavuseks...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Wrangel
Liige
Postitusi: 637
Liitunud: 20 Okt, 2010 16:26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Wrangel »

Jutt on Valgast mitte Tallinnast. Ma ei too siin eelneva ilkumise taustal mingit nime.

Ma arvan, et küüditamise sündmustele ei saa vaadata nii lakooniliselt.

Minu isiklik arvamus on selline, et mu vanaisa, kes ametlikult oli Läti kodanik, oli nende inimeste hulgas, kes teadsid sündmusest ette ja seega jäi järelemõtlemise aeg, lühike aga see oli. Ta liikus selles seltskonnas, kus organiseeriti küüditamist, seega siis tal oli mingisugune siseinfo iseenda kohta.
Wrangel
Liige
Postitusi: 637
Liitunud: 20 Okt, 2010 16:26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Wrangel »

Lemet kirjutas:Isand Wrangelil oleks siinkohal hea võimalus kõigi temas kahtlejate veenmiseks, skaneerides need kolm "templijäljendit" ja pannes need pildid siia üles. :roll: Siis tekiks mingigi võimalus tõsiseltvõetavuseks...
Ma olen seda võimalust kaalunud. Otsene kopi sisuliselt paljastaks minu isiku ja ma ei karda mitte enda pärast ja mitte foorumlastele end avada, ma vastutan oma perekonnaliikmete eest ja FSB isikutele vabalt ligi pääsetava infokanali pärast. Ma tean, mis on infosõda ja ma ei pea asjasse mitte puutuvaid mulle kalleid tsiviliste kaevikusse panema.
Wrangel
Liige
Postitusi: 637
Liitunud: 20 Okt, 2010 16:26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Wrangel »

Üle kogu lehekülje ulatuva templijäljendi peale teatud lahtrisse kirjutas isik oma lause, ükskõik millise sisuga see ka poleks, alla pani allkirja. Minuteada võis seda minimaalselt teha vastava konkreetse suulise juhendi saamisel minimaalselt sõjaväeringkonna staabiülem. Mul on juhised ja allkirjad aga sõjaväeringkonna ülematelt.
Wrangel
Liige
Postitusi: 637
Liitunud: 20 Okt, 2010 16:26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas Wrangel »

Uuh. Paljud vist ei tea millest käib jutt. Eesti armee seisukohalt käib jutt suurusjärke võrra suuremast ühikust. Laaneots alandati alla oma endise taseme Eestis, sai vaid kaitseväe ülemjuhatajaks. Ta oli palju kõrgemal tasemel ennem seda kui ta Eestit teenima tuli.
Kasutaja avatar
TTA
Liige
Postitusi: 1762
Liitunud: 07 Sept, 2010 6:51
Kontakt:

Re: Pildialbum natside laagrist

Postitus Postitas TTA »

Wrangel kirjutas:Uuh. Paljud vist ei tea millest käib jutt. Eesti armee seisukohalt käib jutt suurusjärke võrra suuremast ühikust. Laaneots alandati alla oma endise taseme Eestis, sai vaid kaitseväe ülemjuhatajaks. Ta oli palju kõrgemal tasemel ennem seda kui ta Eestit teenima tuli.

Kurat, nüüd ma sain lõpuks aru kes te olete. Mehed, meil on siin tegemist tõelise korüfeega, viimase ENSV sõjakomissariga, kindral Rein Põderiga.


:roll:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist