ELSK

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Kasutaja avatar
Arheoloog
Liige
Postitusi: 802
Liitunud: 29 Veebr, 2008 19:34
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Arheoloog »

Skald kirjutas:ELSK-ga on lõpetanud koostöö Akadeemiline Sõjaajaloo Selts, Võru Vaba-Sõltumatu Kolonn Nr.1, Klubi Wiking-Narva ja 20.Eesti Relvagrenaderide Diviisi Veteranide Ühendus.
Jah Skald, Sinu poolt esitatud informatsioon vastab 100% tõele...

Mis Saksa poolel sõdinud Eesti mehi koondavatesse organisatsioonidesse puutub, siis on viimased lõpetanud koostöö ELSK-ga, tuues põhjuseks ELSK juhi poolt kordasaadetu: eetiliste nõuete eiramine, vääritu teo toimepanek etc.
Käed eemale muinaspärandist!!!

Rokas nost no pagātnes mantojuma !!!
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Wiking »

Skald kirjutas:Tore mees oled. Ole siis nii tore, et tagasta klubi Wiking-Narva arhiivimaterjalid ja matriits. Näib, et siin on ainuke koht, kus sinuga rääkida saab. Klubi ametlikele kirjadele sa ju vastata ei suvatse.
Ma ei mäleta, et ELSK oleks eelmisel aastal tehtud kahele päringule vastust saanud? Alustame sellest!

Teiseks, proovi ennast rohkem oma Klubi tegemistega kursis hoida. Kõik esemed, oma teenistussärgidki tagastasin juba eelmisel aastal - läksid edasi vanade sõjameeste kätte, ilma mõtteta neid osta.ee's müüki panna, ka ülejäänud on tagastatud W-N klubi presidendi kätte ja juba pikemat aega tagasi.

Kaugel on ELSK inventar, mis on teie käes ?
Kasutaja avatar
Skald
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 13 Sept, 2008 8:52
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Skald »

:) Siis ju hästi. ELSK kirjad palus Einar Laigna ära arhiivi panna, vastata ta neile ei tahtnud, kuna sisu oli tülgastav. ELSK inventari klubi Wiking-Narva käes ei ole.
Kasutaja avatar
Skald
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 13 Sept, 2008 8:52
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Skald »

Eks ma pean siis hr.Bendti poole pöörduma ja nimekirja järgi üle kontrollima, kas arhiivimaterjalid ikka kõik kohale jõudsid.
Kasutaja avatar
Skald
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 13 Sept, 2008 8:52
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Skald »

Vaatasin klubi kontole aga ülekannet ei märganud. Kas 1000 SEK-i läks ka klubi presidendi kätte?
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Wiking »

:P Mine ja kontrolli, kasvõi 10 korda järjest. Kas Klubi W-N President üleüldse teab sinu päringute kohta? Kahtlen.

Kaugel on sinu ja Pille eelmise aasta liikmemaksu (märts-detsember) tasumine? Oleme päris kannatlikult oodanud ja ei mäleta, et oleks ELSK juhatusega teid sellest vabastanud.

1000 SEK'i saab tagasi momentaalselt kui on tagasi saatnud ka selle foto, mida ta annetuse eest preemiaks sai. Ta teab millest jutt.

Edasi on siin punkt ja suhtleme vajadusel läbi ametlike kirjade ja kui te ennast ohjeldada ei suuda, siis teeme seda läbi tsiviilkohtu, teie poolset laimu ja ähvardusi on selle aja jooksul kogunenud nii palju küll, et asi sinnamaani viia.
Kasutaja avatar
Skald
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 13 Sept, 2008 8:52
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Skald »

Sa oled vist isenda sõnad ära unustanud seoses liikmemaksuga? Mis kokkulepe meil oli? Jaanuar-veebruar maksin ära kohe vastavalt kokkuleppele. Mis muust rahast sa nüüd rääkima hakkad? Mehesõna sinu puhul ei maksagi? Ja Mart saatis sulle selle foto juba ammuilma ära.
Kasutaja avatar
Rammu
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Dets, 2004 15:15
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Rammu »

Jah eks sellest võiks pikalt ja laialt rääkida,kui mina sellest klubist välja astusin(paar päeva pärast viimast suurkogu)siis sain ka meili,et hea ongi,et välja astud sest sinust pole nagunii mingit kasu.(meili saatis ka kaprali elukaaslane)Vaatamata sellele,et olin pikalt töötu ja tervis oli ka nii nagu ta oli leidsin ikka vahendeid,et kasvõi mingigi summa iga kuu ülekanda.Kui iga kuu ei olnud võimalust siis tegin seda tagant järgi ikka.(ka.põrmu kojutoomise teema.)Siis tuldi lagedale teemaga,et tean jah ,et töötu oled, mul on võimalus kõikide klubi liikmete kontosi jälgida.Et siis mis mõttes....uurisin ka teiste juhatuse liikmete käest mis toimub,tuli välja,et teised juhatuse liikmed ei tea sellest jälgimisest midagi.Siis saigi selgeks,et ühele on võim pähe löönud ja toimetab nagu heaks arvab ilma teistega nõu pidamata.Edasine on juba loogika küsimus......
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Nibelungen »

Vot hakab tulema.
Enam vähem selliseid postitusi olekski rohkem tarvis ja julgemalt kirjutage oma memuaare.
Rammu näide on kindlasti vaid tilk ämbris.

Wiking-Estland kirjutas:Jah, see piznis rahvusluse ümber on tõesti kummaline ja kirju, ka diviiside särke tuleb nagu Vändrast saelaudu, aga ega ma ärimeestest ja sellest maailmast polegi kunagi aru saanud ja ei püüagi saada. Ja mind see ka suht-koht ei koini. Ma mõtlen seda täikandust, Pauliga on teised lood.
Vot siin kohal tooks ühest foorumist leitud humoorika kommentaari ammusest ajast, kus kellelgi on mingit saksa nänni tarvis.
Pead pöörduma ainuõigusliku SS-i maaletooja http://www.eestileegion.com/frogcms/ poole, teistel ei ole seaduslikku õigust natsisümboolikaga Eestis kaubelda.

Vennaskond - Eesti Leegioni Sõprade Klubi, oleme rivis kindlamana ja tugevamana kui kunagi varem. Põlegu tõrvik ja mõõk olgu terav, raudne me käsi las püsigu temal.
Mõnedele ELSKi liikmetele on selline komentar kindlasti solvav, sest mingisugust äri nad ju ei aja. Aga võtke asja naljaga ja saage aru, et aeg on kuningas alasti kiskuda.
Ja ongi nii et üksinimene tõmbab oma tegemiste ja ütlemisega kõigile ühe hoobiga. Kindlasti ei ole see postitus ja teema suunatud ELSk liikmete vastu, küll aga natsjalniku vastu.
Viimati muutis Nibelungen, 15 Sept, 2012 21:10, muudetud 2 korda kokku.
Natsionalist
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Sept, 2008 8:08
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Natsionalist »

Mulle jääb arusaamatuks, miks olid särgid tähtsamad, kui vanad sõjamehed ise. Miks oli vaja nii palju rõhku panna särkidele, kui oleks võinud selle energia ja raha hoopis suunata vanade sõjameeste abistamisse.
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Wiking »

Natsionalist kirjutas:Mulle jääb arusaamatuks, miks olid särgid tähtsamad, kui vanad sõjamehed ise. Miks oli vaja nii palju rõhku panna särkidele, kui oleks võinud selle energia ja raha hoopis suunata vanade sõjameeste abistamisse.
Järjest humoorikamaks kisub. Ma küll ei tea, et särgid oleks kunagi olnud ELSK'le tähtsamad kui vanad sõjamehed, ega ole olnud ka tänini. Särgid olid ja on üks osa ELSK välisest ühtsusest, mida rõõmuga ka vastu võeti, kuni tuli kuskilt üks välissurve. Särgi soetamine oli soovitatav, kuid vabatahtlik! Ei tasu demagoogitseda.

Rammu, sinu postitustele ei oskagi kuidagi vastata. Meenub mingi film, mille nimi oli "Tsirkus tuli külla" vms. Sa olid Klubi liikmemaksust vabastatud terve 2010 aasta ja kuni väljaarvamiseni välja! Sa käisid kohal vaid 1-2 koosolekul, mitte ühelgi üritusel, rääkimata kaasaaitamisest Klubi töös. Sinu haiguses toetas sind Klubi igati, keegi ei nõudnud liikmemaksu. Ei tasu luisata. Küll aga lõpetasid sa ise ükskord vestluse fraasiga, tuleb magama ära minna, homme vara tööle! Olles Klubile enne väitnud, et oled haige ja töötu. Üldkoosolekul istusid tasa kui tumm ja ei rääkinud ühtegi sõna, see oli see koht, kus panime omavahelistele suhetele punkti, et aumeestena laiali minna. Mida aga paraku ei juhtunud.

Toon siia mõned sinu stiilinäited msn'ist, kuupäevaks 22.02.2011:
Rammu says:
ma ei süüdista kedagi tahax lihtsalt teada miks mind segatakse sellesse
Rammu says:
minu meilboks ei ole kahe alfa isase võitlustander
Ja veel:
Rammu says:
kordan veelkord ,et ei ole ühe ega teise poolt
Rammu says:
olen kaine möistu se poolt
Rammu says:
mina olen väga vanast vikingi soost ja ei kannata sellist kaagutamist
Rammu says:
minu esiisad pöletasid Sigmunda maha
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Nibelungen »

Natsionalist kirjutas:Mulle jääb arusaamatuks, miks olid särgid tähtsamad, kui vanad sõjamehed ise. Miks oli vaja nii palju rõhku panna särkidele, kui oleks võinud selle energia ja raha hoopis suunata vanade sõjameeste abistamisse.
Vastus on lihtne nii ei saa seibi.
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Wiking »

Skald kirjutas:Sa oled vist isenda sõnad ära unustanud seoses liikmemaksuga? Mis kokkulepe meil oli? Jaanuar-veebruar maksin ära kohe vastavalt kokkuleppele. Mis muust rahast sa nüüd rääkima hakkad? Mehesõna sinu puhul ei maksagi? Ja Mart saatis sulle selle foto juba ammuilma ära.
Ma ei ole midagi ära unustanud, ei tasu hakata moonutama. Sa tunned meie Põhikirja väga kenasti. Meie leppisime sinuga kokku ühes teises asjas, Tallinnas ümarlaua taga juulis 2011 (pärast ühte inetut insidenti mõned päevad varem Elvas), kus osalesid ELSK ja W-N juhatuse liikmed ja ma ei tea, et ma oleks olnud see, kes oma lubadustest taganes. Sinu noormees helistas mulle juba järgmisel päeval ja külvas üle sõimuga. Einar Laigna poolt sealsamas soovitud koostöö, mille toona mõlemad, nii sina kui mina ja kõik ülejäänud kohalviibijad, heaks kiitsime nulliti kiiresti. Seda kokkuleppet murti, kuid mitte meie meeste poolt.

Mainit isik saatis mulle küll ühe foto, mille olin talle juba varem kinkinud, kuid see foto, mis oli annetuse eest preemiaks pole minuni tänase päevani jõudnud.

Nüüd on minu poolt siin tõepoolest punkt.
Kasutaja avatar
Rammu
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Dets, 2004 15:15
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Rammu »

Vestlus on tõene ja ei salga,kuid ei maksa lauseid kontekstist välja rebida.Ja tööle minek tähendas tolleaja kontekstis juhu töid.
Pane siis siia ka üles eelmainitud kontrolliteema vestlus kui meheke oled.Endalgi peaks vist ühtteist salvestatud olema.Ja teada on ka see kuidas läks foorumis laimamiseks nende kohta kes avalduse lauale panid.(a ,la stiilis :ah se on ju kroonilise alkohooliku möla)
Aga üldiselt olen küll suur huumori söber kui klounidega ma siiski suhelda ei oska,nii,et vötan seda kui head laupäevaöhtust vatsatäit naeru. Ma ei oska muud öelda kui SNT jääb SNT ks.
Kasutaja avatar
Skald
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 13 Sept, 2008 8:52
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Skald »

Andri, nüüd sa valetad. Nii minu kui Pille liikmemaksude suhtes leppisime kokku, et maksame 2 kuu eest ehk siis 14 eurot, mida ma ka tegin. Siin aga sinu vestlus Pillega:

Andri Ollema, 19.juuni 2011:
Pr Pille Traumann!

Tuletan järgnevate ridadega meelde, et olete ELSK'le võlgu selle aasta liikmemaksu jaanuar-veebruar, kogusummas 14 EUR'i.
ELSK pangakonto on: 221045187521 (Swedbank) saaja: MTÜ EESTI LEEGIONI SÕPRADE KLUBI.

Sain allkirjastamata teatise kätte. Loomulikult kannan suurima rõõmuga annetuse, suuruses 19,17 EUR'i tagasi, sealt võttes maha
ülekande maksumuse(Swedbankist SEB'sse on see väärtuses 0,38 EUR), kuna omast taskust ei kavatse ma midagi kellegile peale
maksta.

Nüüd siis asja juurde:
Niipea kui olen läbi panga veendunud, et Teiepoolne võlg on jõudnud ELSK pangakontole, kannan üle annetuse summa.
Kui võlgnevust ELSK'le pole kuu lõpuni laekunud, kannan annetusest 14 EUR'i ELSK pangakontole, märksõnaga "Pille
Traumanni võlg - liikmemaks jaanuar-veebruar 2011) ja ülejääva summa kannan Teile tagasi.

Lugupidamisega,
Andri Ollema


Pille vastus, 26.juuni 2011:
Tere Andri!

Tore, et kannad rõõmuga summa 19,17€ minu kontole ja võid maha võtta ülekande tasu kui see Sulle tähtis on. Juhin tähelepanu, et mina pole ülekandeid tehes ja seda 2korda, võtnud maha ülekandetasu. Pole sellele isegi mõelnud aga kui Sinule see oluline siis palun.

Minu võlgnevus ELSK ees on hoopis teine teema. Need on kaks eraldi asja ja olukorda. Mina pole Sinule esitanud nõudmist, et selleks ja selleks kuupäevaks soovin raha oma kontole ja leian, et ka Sinul pole õigust kantida rahasid oma äranägemise järgi. Sinult ootan mina ülekannet ja siis teen mina oma ülekande ajal mis mulle sobib. Aitäh!

Kõike head soovides,

Pille Traumann


Järgimine Pille kiri, 27.november 2011:
Lp. Andri Ollemaa!

Soovin küsida, et kuna võin oodata Teie poolset lubaduse täitmist?
Mina olen oma võlgnevuse, ELSK ees, kustutanud augusti kuu alguses 2011!

Ette tänades,

Pille Traumann


Andri Ollema, 27.november:
Tere õhtust Pille Traumman!

Vabandan kui olen midagi maha maganud, aga Teie poolse lubaduse täitmise
puhul on kohus seda teha ka minul. See saab tehtud lähipäevil.

Palun küsige oma kaaslastelt Viktor Raskilt ja Taavi Eplikult samuti, millal
nad leiavad endas jõudu oma võlgnevused ära klaarida.

Ilusat nädala lõppu!
Andri Ollema


Minust pole juttugi, kuna maksin ära juba aasta alguses. Augustis tegi seda ka Pille. Miks sa valetad? Kui mees oma sõna annab, siis tasub seda ka pidada, onju?
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist