kustutada

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
olkutolku
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 06 Dets, 2012 19:07
Kontakt:

kustutada

Postitus Postitas olkutolku »

.
Viimati muutis olkutolku, 12 Dets, 2012 17:35, muudetud 2 korda kokku.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas Lemet »

tere kui kellelgi äkki vedelemas sääne jahipüss vana selline et relvaluba ta jaoks nagu vaja pole
Kui leiad mõne sellise, siis ära häbene seda siia ka üles riputada, säänset uunikumi oleks kohe päris huvitav kaeda...jahipüss, mille jaoks relvaluba vaja pole... :lol: Sihukesest peenemast paberist nagu Relvaseadus lugupeetav ikka kuulnud on?
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
olkutolku
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 06 Dets, 2012 19:07
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas olkutolku »

olen olen ,kuid minu postituses oli ka kirjas et kas diaktiveeritud või nii vana et tõesti enam ei ole laskekõlblik
ei ole veel sellise asja pärast vaja mölisema hakata
holt
Liige
Postitusi: 197
Liitunud: 09 Juul, 2005 8:45
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas holt »

Tubli, peale sellist vastust hakkab pakkumisi kindlasti nagu murdu tulema :P.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas Manurhin »

Osta.ee-s olen paari taolist näinud. Müüja väitel luba pole vaja kuna laskekõlbmatud, piltide järgi otsustades aga võin kindlalt väita, et kui politsei sellise elamisest leiaks, tuleks pikk uurimine mille lõpptulemuses ma sugugi kindel poleks. Näiteks see: http://www.osta.ee/vana-puss-kollektsio ... 91936.html Pilt
Või see :lol: http://www.osta.ee/vana-pustol-31450548.html Pilt
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas Lemet »

olkutolku kirjutas:olen olen ,kuid minu postituses oli ka kirjas et kas diaktiveeritud või nii vana et tõesti enam ei ole laskekõlblik
ei ole veel sellise asja pärast vaja mölisema hakata
Kae nalja, veel üks, kellele kirjaoskamatuse likvideerimise kursustel viisakust pole õpetatud...ja ka see kirjaoskamatuse likvideerimise pool on üpris kesiste tulemustega läbitud. Ja mida lugupeetav sellise "diaktiveeritud" relvaga ka teha kavatseb? Vanalinna pimedatel tänavatel eriti veenvalt almust paluda?
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
olkutolku
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 06 Dets, 2012 19:07
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas olkutolku »

lemet kavatsen lihtsalt iluasjana seina peale panna ja ennem muidugi väheke resaureerida
holt jah läksin vähe närvi kui kohe esimene postitus selline tuleb ,igas foorumis sama asi kellegil nagu midagi tarka öelda ei ole aga midagi ikka võiks ju .ja selline asi ajabki närvi .sorri :D :D
ja see kasutaja kes vist pakkus seda jahipüssi kelle emaili ma tahaks on siis
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 41&t=25709 selline asi
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas Lemet »

igas foorumis sama asi kellegil nagu midagi tarka öelda ei ole
Selline jumalavallatu mõte, et kui igas foorumis, siis järsku on asi hoopiski küsijas ja küsimuses, lugupeetavale muidugi pähe ei tule...ikka igati aktseptaabel ja asine küsimus, aga vaat igas foorumis kipuvad kuradi lollakad irvitama :lol:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
olkutolku
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 06 Dets, 2012 19:07
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas olkutolku »

Lemet sul on mingi probleem või ? :wall: sa pead kohe kõike kommenteerima või ,okei palusin juba vabandust minu esimese kommentaari kohta mis sa veel tahad ?ma arvan et kui sa mõtlema hakkaks selle peale palju sa oled oma elu jooksul mõtetuid ja ebavajalikke kommentaare kirjutanud siis se number tuleks väga suur.kui mitte miljonites .ja mina ei taha kellegagi tülitseda tahtsin vaid asjakohast informatsiooni asjakohasest foorumist ja mina ei viitsi sinuga enam siis kribada aga kindlasti on sul ka selle kohta midagi öelda. :evil: :evil: :evil: :evil: :D
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas Lemet »

sa pead kohe kõike kommenteerima või
KÕIKE kindlasti mitte, ikka ainult eriti "silmapaistvaid" :wink: Selliseid kus "jahipüss ostaks jahipüssi".
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
pikk88
Liige
Postitusi: 443
Liitunud: 26 Juul, 2006 13:01
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas pikk88 »

Lemet ära kasuta postitustes niipalju võõrsõnu. Poisil hakkavad korgid kärssama :twisted:
Kurjam
Liige
Postitusi: 1565
Liitunud: 10 Dets, 2007 22:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas Kurjam »

Huvitav, kes seal "ostas" sellist nodi müüb, kas mõni siinne "püssirohukaupmees" :mrgreen:
olkutolku
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 06 Dets, 2012 19:07
Kontakt:

Re: ostaks jahipüssi

Postitus Postitas olkutolku »

Hakkas parem LEMET? :evil: :evil: :twisted: :twisted:
North
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 27 Dets, 2005 18:00
Asukoht: Tallinn/Vihasoo/Kadrina
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas North »

Kui isegi omaks soovitud relva ja tahaks sellest lahti saada, siis niimoodi läbi avaliku foorumi müümine võõrale isikule oleks puhas lollus (ostja töökoht teadmata :o ).
Raiugem Ruunideks
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: jahipüss ostaks jahipüssi

Postitus Postitas EOD »

Iseenesest pole ju ostusoovis midagi seadusevastast. :scratch:
Inimene soovib osta seinakaunistuseks ju tegelikult deaktiveeritud relva, relvamulaaži või nagu Venemaa dokumentides kirjutatakse "mass-gabariitset maketti".
Ja kui võtta Relvaseadus, siis:
§ 2. Seaduse kohaldamisala
Käesolevat seadust ei kohaldata:
2) enne 1870. aastat valmistatud tulirelvale ja selle koopiale tingimusel, et nendest ei saa tulistada käesoleva seaduse §-des 19 ja 20 nimetatud laskemoona;
Kuidas sellest seadusepunktist aru saada, on iseküsimus. Kas näiteks musket on sellisena piiramata tsiviilkäibega, on vaja kelle poolt iganes näiteks raud läbi puurida või rauda tihvt paigaldada või siis lasta litsentseeritud relvameistril see deaktiveerida. :dont_know:
Soomes oli näiteks kunagi seaduses kirjas, et piiramata käibega (loavabad) on relvad, millistele enam moona ei toodeta. Nüüd on järjest kruvisid koomale keeratud. Lõpuks jõuame selleni, et leitud viikingiaja mõõgal tuleb kõik vähegi teravad kohad maha käiata või see hävitada, kuna arheoloogidel pole külmrelva luba. :evil:
Samas pole mingi kunst eestlaetava relva valmistamine, mis kujutab endast reaalset ohtu. Näiteks filmis "Brat 2" näidatud relv ja selle kasutamine pole tehniliselt üldse absurd, võrreldes Hollywoodi vaimusünnitustega.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist