kustutada

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
olkutolku
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 06 Dets, 2012 19:07
Kontakt:

Re: ostaks jahipüssi

Postitus Postitas olkutolku »

aga see link mis ma panin okidokist kuidas ma temaga ühendust saaksin telefoni nr -i oli ta vale pannud sinna ja emaili kah ei ole ma kirjutasin talle okidoki kaudu aga tundub et ta seal eriti tihti ei käi.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: ostaks jahipüssi

Postitus Postitas Manurhin »

olkutolku kirjutas:aga see link mis ma panin okidokist kuidas ma temaga ühendust saaksin telefoni nr -i oli ta vale pannud sinna ja emaili kah ei ole ma kirjutasin talle okidoki kaudu aga tundub et ta seal eriti tihti ei käi.
Milleks mingi roostekäki pärast paanitseda? Pane või siiasamasse foorumisse ostu-müügi rubriiki oma konkreetne ostusoov üles. Tõsisemad militaardetektoristid ei viitsi taolisi "oksiide" metsast välja tassidagi.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
ppp
Liige
Postitusi: 723
Liitunud: 05 Apr, 2006 17:54
Kontakt:

Re: ostaks jahipüssi

Postitus Postitas ppp »

Manurhin kirjutas:Kas see viimane "raudoksiid" midagi sellest ooperist pole? http://world.guns.ru/rifle/repeating-ri ... ier-e.html

Näiteks see?
Pilt
Ilmselt mitte!
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: ostaks jahipüssi

Postitus Postitas viiking »

Hm, oleks küll huvitatud samuti nö. oksiidist...ons kellelgi üle...Ei saa lasta asju päris raisku minna :wink: :lol: Paneks kogemusi taastamisel proovile :wink:
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline