O: digilaiguga torusall

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Huntlane
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Sept, 2012 19:06
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Huntlane »

Isegi võtaks ühe :)
mongol
Liige
Postitusi: 1306
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas mongol »

Vahi-vahi, veel soodsam pakkumine on tekkinud :)
Ainus küsimus on mul, et kas too on siis seest valge või roheline?

Igastahes on mul nüüd vastus käes ka Buff'i Eesti esindajalt, kelle sõnul seest rohelise ja väljast digilaiguga Buffi hind tuleks ca 8 euri + käibemaks. Trikk on selles, et see eeldaks kogust 300 või rohkem. Alla selle koguse on hind krõbedam ja mida vähem tellida, seda kurjemaks see hind läheb. Iseenesest võin ju asja ajama hakata, sest ma tean, et vähemalt ühe väeosa ajateenijate kamp oleks kindlasti umbes 3/4 ulatuses digibuffist huvitatud. Kindlasti on ka teistes väeosades huvilisi, rääkimata kaitseliitlastest ja militaarneti omadest kulidest :)
Keeruliseks läheks vaid eraisikuna seda rida ajada, sest kõrgem pool sellist omaalgatuslikku tegutsemist karistamata ei jäta..


Tundub, et hetkel vaatan ise ka ära, mida kasutaja Wöhler pakub ja kas see kriitikat ka kannatab. Kahjuks on elu näidanud, et kõige odavamad asjad pole kõige paremad. Teatud sorti masstoodangu-buffid (millel pole seda va Buff(R) tähistust) kipuvad juba peale paaripäevast kasutamist ülipikaks venima. Aga 5,5 euri eest paneks endale ka ühe kirja.
professional retard
Wöhler
Liige
Postitusi: 113
Liitunud: 13 Dets, 2012 19:25
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Wöhler »

mongol kirjutas:Vahi-vahi, veel soodsam pakkumine on tekkinud :)
Ainus küsimus on mul, et kas too on siis seest valge või roheline?

Igastahes on mul nüüd vastus käes ka Buff'i Eesti esindajalt, kelle sõnul seest rohelise ja väljast digilaiguga Buffi hind tuleks ca 8 euri + käibemaks. Trikk on selles, et see eeldaks kogust 300 või rohkem. Alla selle koguse on hind krõbedam ja mida vähem tellida, seda kurjemaks see hind läheb. Iseenesest võin ju asja ajama hakata, sest ma tean, et vähemalt ühe väeosa ajateenijate kamp oleks kindlasti umbes 3/4 ulatuses digibuffist huvitatud. Kindlasti on ka teistes väeosades huvilisi, rääkimata kaitseliitlastest ja militaarneti omadest kulidest :)
Keeruliseks läheks vaid eraisikuna seda rida ajada, sest kõrgem pool sellist omaalgatuslikku tegutsemist karistamata ei jäta..


Tundub, et hetkel vaatan ise ka ära, mida kasutaja Wöhler pakub ja kas see kriitikat ka kannatab. Kahjuks on elu näidanud, et kõige odavamad asjad pole kõige paremad. Teatud sorti masstoodangu-buffid (millel pole seda va Buff(R) tähistust) kipuvad juba peale paaripäevast kasutamist ülipikaks venima. Aga 5,5 euri eest paneks endale ka ühe kirja.
Hommikut.
Buffid on jah seest heledad, aga ei ütleks et just need heledad välja venivad. Olen ise kasutanud nii Buffi logoga(mis oli ka seest valge) kui ka ilma logota ja väljavenimist ei ole täheldanud. Kindlasti on turul igasugust kraami. Need mida mina varsti pakkuda saan, ei ole 1 kuu jooksul küll veel venima hakanud.



Wöhler.
Kasutaja avatar
Reps
Liige
Postitusi: 109
Liitunud: 13 Jaan, 2012 20:59
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Reps »

mina isiklikult eelistaks seest rohelist buffi,siis ei pea jälgima egas varjes olles valget tobedat äärt väljas pole. 5,5 või 8 euri,seal ei ole ju nii müstilist vahet.
See on minu arvamus.
Bjorn
Liige
Postitusi: 439
Liitunud: 06 Dets, 2005 21:11
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Bjorn »

Wöhlerile küss - kas ikka EESTI digilaiguga tulevad buffid? Pilti pole näinud, siis igaks juhuks küsiks üle.

Selle hinnavahe juures oleks Buff (r) teemaks küll. Poes küsitakse orika toodangu eest 15 eurikut (Matkasport). Ehk siis originaal buffile võib mind ka kirja panna, vähemalt kahega.
Wöhler
Liige
Postitusi: 113
Liitunud: 13 Dets, 2012 19:25
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Wöhler »

Eesti digilaiguga ikka jah.
mongol
Liige
Postitusi: 1306
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas mongol »

Ütleme nii, et mul sai reaalsemaks plaan Eesti kõige värskema digilaiguga Buff(R) tellimine suures koguses, st hind saabki tõenäoliselt olema ca 10€. Aga kõigest siis, kui asjaga 100% kindel, sest vähemalt (R)-märgistusega Buffid on just need õiged (selle teadmise toetan ma vana laiguga Buff(R) kandmise kogemusele).

Ja 10€ õige Buffi(R) eest on täitsa õiglane, võibolla saab isegi soodsamalt. Üle 200-kroonine hind aga enam ei ole soodne.

Mu märgades unenägudes on isegi lootus, et plaani õnnestumisel avab ka LogK eluvõõrikute kamp sõduri reaalselt vajamineva varustuse suhtes veidi rohkem oma silmi.
professional retard
Kasutaja avatar
Munk
Liige
Postitusi: 44
Liitunud: 28 Nov, 2010 4:23
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Munk »

Oleks isegi huvitatud ühest sellisest sallist mis pole seest heldad/valge.
karelo
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 07 Sept, 2011 21:06
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas karelo »

mongol kirjutas:Mu märgades unenägudes on isegi lootus, et plaani õnnestumisel avab ka LogK eluvõõrikute kamp sõduri reaalselt vajamineva varustuse suhtes veidi rohkem oma silmi.
See ilmselt ka unenäoks jääb aga miks mitte. Arvestades praegust varustuse taset ja kõigile jaguvust siis lähimal ajal see vaevalt juhtub.
Ise kasutan praegu 4 euriseid mil-teci torusalle ja pole välja veninud ega hargnema hakanud. Kui 10€ eest saab originaal Buffi siis ikkagi võtaks ja ka ilmselt sõber asjast huvitatud.
Kas laik prinditakse peale või kuidas? Hingavus ei kannata?
mongol
Liige
Postitusi: 1306
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas mongol »

Siis, kui mul asjad selgeks räägitud õige inimesega (see peaks toimuma homme), siis annan teada, mis värk on.
Aga muidu sain ma aru, et Buff'ide suurte koguste puhul nad lausa koovad selle, aga pead ei annaks valmistamistehnoloogia suhtes - mitte enne, kui asi kindel ja pilt selge :)
Igastahes olen ma ise kindel Buff(R) austaja, sest Miltec'i roheline lont on mul olnud ja no ei hinga samamoodi kui Buff. Oli aga samas üliodav küll..
professional retard
maxzu
Uudistaja
Postitusi: 26
Liitunud: 10 Okt, 2010 5:07
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas maxzu »

lisage mind ka listi




häid pühi ja uut-vana teile kõogile

Lauri
Lühikese jutuga mees, kui ei meeldi- annan tuld
mongol
Liige
Postitusi: 1306
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas mongol »

Põhimõtteliselt on tellimus suurele kogusele seest rohelistele digi-Buff(R)'dele tehtud. Hind peaks tulema max 10€ tükist, mis on originaali eest täitsa pandav. Võimalik, et isegi nõks odavam :)
Siitkaudu hakkab saama neid siis, kui partii valmis saab. Kaitseväelased, kes ei ole Vahipataljonist, võivad minuga ühendust võtta, saavad sama soodsa hinna.
Koostööpartner paneb need Buff-id endale poodi ka müüki, kuid mõni eur kallimalt, loogiline ju ;)

Hetkel on ainus viivitus selle taga, et ma pean tootjale edastama digitaalselt (ehk vektorit toetavas formaadis failina) sellesama digimustri. Selles suhtes olen avatud Photoshopi jms programmidega kodus olevate isikute abipakkumistele. Näidisriide saab minu käest. Mu enda "käepärane kujundaja" ei ole hetkel veel kahjuks Eestis, et teda ära kasutada, ehk keegi siit saab kiiremini aidata?
professional retard
Lepa96
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 05 Sept, 2011 13:43
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Lepa96 »

Ega siin muud kunsti olegi, kui vaja muster nii sisse tõmmata, et saaks kergesti kordama panna. Katsun pühade ajal pisut katsetada.
drcott
Uudistaja
Postitusi: 26
Liitunud: 29 Aug, 2005 13:23
Asukoht: Neeme, Jõelähtme
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas drcott »

Pange ka mind listi!
Stünde ich wieder am Anfang, würde ich wieder handeln wie ich handelte, auch wenn ich wüßte, daß am Ende ein Scheiterhaufen für meinen Flammentod brennt.
estsof
Liige
Postitusi: 37
Liitunud: 28 Nov, 2011 16:27
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas estsof »

mina liituksin ka!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist