O: digilaiguga torusall

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas herman30 »

:D Aga ku teine pool on valge siis sobiks see ju talve kamoks.

Muidu, kas Eesti kaitsevägi kasutab valget talve kamo? Ma pole ühtki pilte näinud sellisest.
Kadalipp
Liige
Postitusi: 324
Liitunud: 21 Mai, 2006 15:16
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Kadalipp »

herman30 kirjutas::D Aga ku teine pool on valge siis sobiks see ju talve kamoks.
Sa pole vist varem torusalli praktikas kasutanud. Point on selles, et torusalli saab teha mütsiks, maskiks, krae ümbriseks jne, aga see kõik eeldab torusalli, mis pole ühelt poolt värvitud pinnaga.

Näide:
Pilt
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas herman30 »

Mul on neid torusalle paar tükki aga kasutan neid ainult kaela ümber ehk neckerchief moodi.
Peas on mul nagu nii koku aeg nokamüts. Talvel veel kapuuts.

Aga olen näinut et Eestis on see väga haruldane jutt et keegil oleks nokamüts nagu meil Soomes.
mongol
Liige
Postitusi: 1296
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas mongol »

Noh, ma võin üpris julgelt väita, et seest rohelist niisama lihtsalt ilmselt ei saa, vähemalt mitte soodsalt. Ja kuna tegelikult on üpris vähesed nii hardcore kui Kadalipp (ei midagi isiklikku ;) ), siis ma pigem läheks seda teed, et Buff(R) + värskeim EKV digilaik + valge sisu. Ja asjad sinnasuunas ka liiguvad :)

Isetegijatele pakun siiski välja variandi, et lisaks näiteks Condori roheline buff siis selle digibuffi sisse kombineerida, mis tähendab muidugi veits paksemat Buffi, aga see-eest pole valget sisu.
professional retard
karelo
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 07 Sept, 2011 21:06
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas karelo »

Selles valges talve buffis isegi iva sees. Kui toorikud on üleni valged siis oleks see talve buff (selle fliisist lisaga) päris huvitav.
http://youtu.be/ewVEK-AElDY?t=1m47s
estsof
Liige
Postitusi: 37
Liitunud: 28 Nov, 2011 16:27
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas estsof »

aga millal soetada saab sedà?
mongol
Liige
Postitusi: 1296
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas mongol »

Info paugutan kohe siia, kui midagi 100% kindel on :)

Iseenesest võite seni aga siin asutaja Wöhler poolt pakutavaid heledama digiga buffe võtta, eriti kaitseliitlased/väelased, kel veel see vana digivorm olemas, nad on sama tooni ja mustriga :)
professional retard
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas pagan »

Ei jõua ära oodata.
Loodan, et see ühekordne aktsioon ei ole ja plaanis on tulevikus veel neid juurde teha. Vastasel korral peaks neid rohkem tellima, varuks.

Hetkel kehtib minu varemavaldatud tellimus - 2 ühikut.
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
karelo
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 07 Sept, 2011 21:06
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas karelo »

No umbes kaua veel läheb? On see originaal buff üldse tulemas või käivad alles läbirääkimised?
mongol
Liige
Postitusi: 1296
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas mongol »

Protsessid käivad. Ma ütlesin ju paar posti varem, et paugutan siia infot, kui seda ise tean. Ja ma poolikuid asju ei salli :)
professional retard
Kasutaja avatar
Marker
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 31 Juul, 2010 0:10
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Marker »

Kui juba siis juba: Võtaksin ka kaks Buff(R)'i, kui nad kunagi meitemaile peaksid jõudma ;)
[b]Marker.[/b]
"Only the Dead have seen the End of War!"
Kasutaja avatar
Munk
Liige
Postitusi: 44
Liitunud: 28 Nov, 2010 4:23
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Munk »

On torusallidest midagi kuulda ka?
mongol
Liige
Postitusi: 1296
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas mongol »

Ei, ma pole kuhugi kadunud, aga ega mul väga uudiseid ka pole.

Nii palju võin valgustada (täna sain täpselt nii palju targemaks), et digitaalses vormis nn õige muster on Buff-i tegelastele saadetud, edasine on tegelikult nende käes ja loodame parimat. Mul pole kombeks midagi lubada, seega soovitan olla lihtsalt äraootaval seisukohal :)

Kui midagi tekib, mida ka käega katsuda saab, lendab 2-1200 sekundit hiljem info siia foorumisse üles. Seda ma võin lubada, rohkem mitte :)
professional retard
Ugri
Liige
Postitusi: 192
Liitunud: 08 Jaan, 2012 13:08
Kontakt:

Re: O: digilaiguga torusall

Postitus Postitas Ugri »

Ilves-Extrast saate samuti digilaiguga torusalle ja nt ka kiivrialuseid mütse (vt pilte). Torusalli hind on ca 9 eurot ja mütsil 13 eurot. Ma küll ei tea, milline on nende miinimumkogus, kuid siin on soovijaid juba suhteliselt palju. Kontakteeruge Ilvesest nt Taivoga.
Nii salli kui mütsi saab aasta lõpus või järgmise alguses tõenäoliselt ka kohalikust riidelaost, kuid need ei ole kahjuks digilaiguga vaid ühte tooni (military olive maaväel ja must mereväel).
Manused
photo 2.JPG
photo 1.JPG
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist