DMB klounid

Muljeid teenistusest. Nii Eesti väeosades, N Liidus, luures või vastuluures, või hoopis partisanide juures. Kuidas kellelgi juhtunud on.
Vasta
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas kalleb »

ei nood närisid anashad , see tegi olemise huvitavaks
pilgrems
Liige
Postitusi: 68
Liitunud: 19 Sept, 2008 21:46
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas pilgrems »

wambambola kirjutas:Tahaks veel teada, et kas see oli kogu NA armees levinud ja praeguses Vene armees.
See jama kestab edasi, suvel Bologojes käies nägin neid kloune. Nägid vällja nii idiootlikud et ei viitsinud isegi pildistada mite.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas Satakas »

tegelikult on sellel kõigel isegi oma mõte olemas.

teate ju küll paabulinde? isastel on jubeuhked sabad. mis selle mõte on? evolutsioonilisest seisukohast paistab pealiskaudsel vaatlusel, et mõte on ümmargune null. aga ei! sellise sabaga annab isaslind emasele edasi sõnumi: "vaata, kui uhke saba mul on! see tähendab, et ma pean olema väga äge ja tugev sest mul on aega ellujäämise kõrvalt seda hooldada. ja ükski konkurent pole seda ka puruks rebinud!"

kui järele mõelda, siis ega inimene oma riietusharjumustelt paabulinnust ei erinegi. ikka on see ägedam, kellel "on ellujäämise kõrvalt rohkem pappi üle jäänud, et endale uhkemaid hilpe osta" ja...mis seal parata - tõsi ta ju on...ehkki tänapäeval on raske esmavaatlusel täpselt kindlaks teha, kas uhke hilp on ostetud uuest peast ja oma teenitud raha eest ja kas see üleüldse ehtne on.

sõjaväes on asi sama. igasugu nuudlitel lihtsalt pole isakeste teenindamise kõrvalt aega omale uhkeid sabasid meisterdada. see on aga selge märk sellest, et tegu on hierarhias madalama kategooria tegelasega. lisaks näitab see muidugi ka, et indiviidil on ressursse või suhteid sõjaväes defitsiitse kraami hankimiseks. või keelatud kraami varjamiseks. need kõik on sotsiaalselt tegelikult tarvilikud oskused/omadused.
Daff
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Juun, 2012 10:44
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas Daff »

Kui nüüd peenise juurde tagasi tulla, siis see operatsioon ei kandnud nimetust "peenise suurendamine", kus naha alla hambaharja varrest tehtud kuulid pandi, vaid "šaarikute" panek. Vangidelt, õigemini blatnoidelt ülevõetud tegevus. Selle operatsiooni läbiviimine väheste teadmistega võis lõppeda sellega , et võidi need kuulid koos ihuliikmega amputeerida.
Kurat, pisar tuleb silma, kui mõtled , et peaks naiste moodi asjal käima hakkama.
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas kalleb »

ja olidki shaarikud , tsurkad üldiselt üle 1 neid ei julgenud panna sest tekkis jama

muidugi kas see 1 ka mingit erilist effekti andis selles võib kahelda

aga jutt nendega käis tegelikult nii

(tsurka viilib kurilkas oma shaarikut )

mina - eeee, sto za huinju tam dratsis ?

tsurka- eti shaariki

mina - zatsem etu delejes

tsurka - eto vstavjat v zalupu tsobo zensino tashit budut

mina-nahhujaa?

tsurka - eto bizdataja vesh , u nas v kishlake vse takije imejut , davai tebe toze delajem

mina - nu idi nahhui so svoimi sharikami, lutse mandavoski ishi :mrgreen:

aga sellised totakad nad olid ja arvasid kui neil sharikud siis kohe naise jooksevad

ja enne deblisse äraminekut lasid kishlakist perevoodi saata , selle eest ostsid pissarilt starsii serzandi või starsinaa auaste piletisse

ja enne olid muidugi dembelskii kostjuumid ja tsomadannid , paginitel olid ostetus auasted peal , selga tõmbasid selle alles väeosa müüri taga , tegelikult olid rjadovoid

pissar pani hea papi tasku , 200 ruublit kord
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas Satakas »

Daff kirjutas:Kurat, pisar tuleb silma, kui mõtled , et peaks naiste moodi asjal käima hakkama.
esialgu võib pisar silma tulla küll aga näiteks uroloogid seda soovitavadki - isegi täiesti korras ja amputeerimata tilliga. miks? säästab eesnääret. uuringud väidavad, et meeste eesnäärmejamad keskeas ongi osalt meeste moodi pissimisest põhjustatud. ja kui sul on valida, kas poetada paar pisarat naiste moodi potil istumise pärast või hiljem kaka-augu kaudu eesnäärmest nõelbiopsiate võtmise ja sellele tõenäoliselt järgneva TURP'i (maakeeli: eesnäärme eemaldamine kusejuha kaudu - võin ka veel täpsemalt seletada kui soovid :roll: ) pärast, siis ma arvan, et sa unustaks püsti pissimise väga ruttu :lol:
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas kalleb »

Pilt
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas wambambola »

kalleb kirjutas:Pilt
Eeeh.. kas saaksite lühitõlke teha palun?
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas Lemet »

Ülevalpidamise reeglid tantsuõhtutel.

Tantsuõhtutele peavad töötajad tulema kerges riietuses ja jalatsitega, töö- ja spordiriietega tantsimine on keelatud. Moonutatud viisil tantsimine on keelatud. Tantsijad peavad tantsu esitama õieti, täpselt ja ühtviisi hästi nii parema kui vasaku jalaga. Naisterahvas omab õigust viisakas vormis väljendada rahulolematust meesterahva poolt ettenähtud kolmesentimeetrilise distantsi rikkumise üle ja nõudma selle kohta viisakas vormis seletust. Suitsetada ja naerda võib vaid selleks spetsiaalselt ettenähtud kohtades...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Castellum
Liige
Postitusi: 2451
Liitunud: 27 Dets, 2008 23:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas Castellum »

Lemet kirjutas:Ülevalpidamise reeglid tantsuõhtutel.

Tantsuõhtutele peavad töötajad tulema kerges riietuses ja jalatsitega, töö- ja spordiriietega tantsimine on keelatud. Moonutatud viisil tantsimine on keelatud. Tantsijad peavad tantsu esitama õieti, täpselt ja ühtviisi hästi nii parema kui vasaku jalaga. Naisterahvas omab õigust viisakas vormis väljendada rahulolematust meesterahva poolt ettenähtud kolmesentimeetrilise distantsi rikkumise üle ja nõudma selle kohta viisakas vormis seletust. Suitsetada ja naerda võib vaid selleks spetsiaalselt ettenähtud kohtades...
Lemetile tänu kiire ja asjaliku tõlke eest...aga ma pealkirja vähemalt tõlgiks:
Tantsuõhtul käitumise EESKIRI

Minu arust on teatud kroonulikkuse nüansi vahe...minu mäletamist mööda vähemalt 80-tel tõlgitigi 'pravila' alati 'eeskirjana'...kusjuures, kui oli hea tõlkija, siis oligi arvesse võetud grammatilise arvu erinevust - 'pravila' vn k-s mitmuses, 'eeskiri' eesti k-s alati ainsuses...ja kui oligi toortõlge 'eeskirjad', siis erialakirjanduses (Keel ja Kirjandus, Sirp ja Vasar vms) sai sellele viidata...kas ka "päevalehtedes" selline märkus läbi oleks läinud, seda oskab ehk mõni selle-aegne sealse elu-oluga kokkupuutunu meenutada?
Kindlusarhitektuur on osa meie elukeskkonnast
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas wambambola »

Tõesti tänud tõlke eest. See viimane lause on eriti tuim. Kas hingata üldse võis või olid selle kohta ka reeglid.
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas kalleb »

hingata oli soovitatav läbi gaasimaski või leebemal variandil vatimarlisideme

KOMI Autonoonme Vabariik
Leimer
Liige
Postitusi: 145
Liitunud: 18 Jaan, 2011 15:44
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas Leimer »

Tegu lihtsalt etiketiga. Näiteks inglismannidel on kogunemisi. kus naerdakse ettenähtud kohas. Naeratamine on teine asi muidugi. Silmas peetakse lõkerdamise laadset naeru.
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas wambambola »

tambovski volk kirjutas:Veel mingeid pilte
http://englishrussia.com/2012/06/08/dis ... ressed-up/
Pildireast teine pilt. Mis taseme kindral ta on :shock: . Paguneid suht palju. :o Teatud asutuse komandör?
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 672
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: DMB klounid

Postitus Postitas Basilio »

wambambola kirjutas:
tambovski volk kirjutas:Veel mingeid pilte
http://englishrussia.com/2012/06/08/dis ... ressed-up/
Pildireast teine pilt. Mis taseme kindral ta on :shock: . Paguneid suht palju. :o Teatud asutuse komandör?
Pigem teatud asutuse patsient. Või vähemalt kandidaat.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline