Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Satakas »

Kilo Tango kirjutas:Kas poleks lihtsam mitte veevärki midagi sisse pritsida?
veevärki juba pritsitaksegi. fluori. ikka selleks, et meid zombiedeks muuta. mõned päris arukad inimesed on juba täielikult kraanivee seespidisest tarbimisest loobunud ning kasutavad üksnes pudelivett. kuna uhhudele meeldib ikka vihjata, et "follow the money", siis siinkohal ei tohiks olla keeruline aru saada, mis vennad selle paranoia oma kauka täitmiseks välja mõtlesid :roll:
Kilo Tango kirjutas:Moded võiks selle teema kinni panna. Mingid esoteerikud ajavad oma ila - enam ei saa aru, kas on teemasse uusi postitusi tulnud või peab selle sõnniku läbi vaatama.
kindlasti mitte kinni panna! inimesi on vaja harida ja seda pole võimalik teha lukustatud teemades. siit vastukaja leidmata lähevad nad "tõde" para-web'i otsima ja kellele veel seda vaja on!?
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Satakas »

andrus kirjutas:
Kilo Tango kirjutas:Ennem kui sel teemal edasi ladrata võiksid chemtraili usklikud näidata, millised alumiiniumiühendid võimaldavad elanikkonda muuta kontrollitavaks.
Ma ei ole küll sellesse uskuja, aga ma arvan, et selle alumiiniumiühendiga, mida õllepurgi kesta koostises kasutatakse, on küll midagi lahti.
Joon näiteks ühe õlle purgist ära, sosistab kohe hääleke peas, et võta järgmine. Klaasist viinapudeliga sellist asja näiteks ei juhtu :)
huvitav, mul küll juhtub kui pudel on väiksem kui 0,5L. ilmselt pannakse väiksematesse pudelitesse samu kemikaale.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Satakas »

trafomees kirjutas:Vähemalt on huvitav teema. 8)
huvitavat on siin ainult nii palju, et huvitav on oodata, mida nad järgmiseks välja mõtlevad (millise teooria või "tõendiga" lagedale tullakse).
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Satakas »

trafomees kirjutas:Huvitav, kui paljud foorumlased usuvad, et 9/11 on USA siseringi töö?
Kas M/S Estonia uppus tormise mere tõttu või pigem ikka sellepärast, et pandi pomm takistamaks salajase veose jõudmist Rootsi?
siin on mõlemad teemad kuskil olemas. mine ja loe uskujad kokku ning avalda meile kah.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Satakas »

ok...maised vandenõud on veel ok aga ärgem nüüd päris muinasjuttudesse kah laskugem. proovigem püsida ikka falsifitseeritvate väidete piires.
Kasutaja avatar
trafomees
Liige
Postitusi: 418
Liitunud: 25 Nov, 2012 23:46
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas trafomees »

Kusjuures "reptiilide" vastased võivad küll hakata ohustama varsti ütleme nt USA julgeolekut. Kui paljud relvastatud inimesed on veendunud ,et nende president on sisalik, siis nad võivad ta maha võtta. Sellised hullused on tegelikult ohtlikud ning võivad inimesi panna mõtlematuid tegusid toime panema.
pakzmagu
Liige
Postitusi: 239
Liitunud: 24 Jaan, 2005 22:21
Asukoht: Keila
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas pakzmagu »

...arvas, et tegemist on asjadega, mis on kõigile teada. Samuti usub ta, et võimsad jõud töötavad selle nimel, et tõde avalikkuse eest varjata.
Nii et võimsad jõud muudkui rabavad tööd ja näevad vaeva et varjata asju mis on kõigile teada? Mulle meeldib selle daamikese loogika. On teine selline raudne. 8)

Aga muidu mine neid britte tea... viimasel ajal on nende sõjaväeorkestrite repertuaar tõesti kuidagi kahtlaseks läinud, nii et ehk tõmbabki vana hea Elizabeth varsti söeämbri kiivriks pähe ja hakkab maailma ära vallutama. :P http://www.youtube.com/watch?v=artOXVZxECA
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Lemet »

Minu viis kopikat kah teemasse- tegelikult harjutavad peale NATOga liitumist ka meite õhuväe piloodid massoonide juhtimisel oma lennukitel alumiiniumiühendite ja muu meelekontrolli keemia pihustamist. Et meie oleme suurte riikidega võrreldes sedapalju väikesed ja vastava suure lennukõrgusega tehnika puudub, samuti maksimaalse salastatuse tagamiseks tehakse meil neid harjutusi madalal, paksus metsas ja puude vahel...aga igal juhul oleme ka meie ikka sama ree peal ja üksikud kodanikud, kes on tõrjutud ja naerualused, on valvel ja tagavad ning võib oletada, et on saavutatud ja enamgi veel. Aga vastulöök hilineb ja jääb hoopis ära, mis näitab, et vastaliste jõud koonduvad...

Pilt

Näis, millal see pilt koos jutuga tõsikaaluka faktina ringiga tagasi jõuab ... :roll:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas jackpuuk »

No kuulge, kes vähegi vormel ühte on vaadanud, see teab, et pikkadel sirgetel on sama nähtus ilusti jälgitav (mida niiskem-jahedam, seda paremini), kas vormelipiloodid puistavad kah mürke laiali?
sitt päev, kellele kurdad
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Lemet »

A loomulikult, missassmõtled...illuminaadid ja reptiloidid koos massoonidega ei maga ja kasutavad igat väiksematki võimalust... :wink:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Satakas »

trafomees kirjutas:Kusjuures "reptiilide" vastased võivad küll hakata ohustama varsti ütleme nt USA julgeolekut. Kui paljud relvastatud inimesed on veendunud ,et nende president on sisalik, siis nad võivad ta maha võtta. Sellised hullused on tegelikult ohtlikud ning võivad inimesi panna mõtlematuid tegusid toime panema.
õige ta on aga reptiloidiusklikud pole mitte lihtsalt lollid või alainformeeritud nagu maiste vandenõuteooriate uskujad. nende puhul on tegemist juba psühhiaatriliste probleemidega ja ükski teavitustöö seda viga parandada ei suuda.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Satakas »

pakzmagu kirjutas:Nii et võimsad jõud muudkui rabavad tööd ja näevad vaeva et varjata asju mis on kõigile teada? Mulle meeldib selle daamikese loogika. On teine selline raudne. 8)
eks see kehtib ju kõigi vandenõude kohta. ürita vaid poole suuga kuskil õiges seltskonnas kobiseda, et see ei kõla kuigi usutavalt kui tuleb igast nurgast a'la "ära aja jama! mine uuri veidi internetis asja!" nojah, mis sa kostad...supervandenõud...jätavad kohutavamadki bondi-kurjamid kaugele selja taha. aga...iga suvaline tolgus võib selle kohta netist viimsegi detaili välja uurida. meigib igatahes kõvasti senssi, eksju!

muide kui liitlased viimati iraaki voolasid ja pildid tulema hakkasid, läksid uhhuud lausa lolliks kätte sest laiemat kõlapinda leidis foto (vist briti) mingist sõdalasest, kelle kaitseprillidele oli kleebitud sisalikunäo hologrammkleeps. see oli tõendiks, et tegu ongi reptiloidist kujumuutjaga, kes kogemata fotosilma ette jäi. kahjuks ei leia seda pilti hetkel netist üles ja ega ma pikalt ei riski seda otsida kah, muidu äkki tullakse mulle veel järele...
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Satakas »

jackpuuk kirjutas:No kuulge, kes vähegi vormel ühte on vaadanud, see teab, et pikkadel sirgetel on sama nähtus ilusti jälgitav (mida niiskem-jahedam, seda paremini), kas vormelipiloodid puistavad kah mürke laiali?
aga miks ka mitte? kui see oleks minu teha, siis ma üldse lennukitega ei jändaks. säti seal neid pihusteid täpselt inimeste kohale jne. tüütus kuubis ja liiatigi hakkavad piloodid lõpuks lobisema. ma segaks seda paska hoopis autokütusesse. või mis veelgi parem - teataks lihtsalt ühel päeval inimestele, et asjalood on nüüd sedapsi, et kõik hakkavad mind orjama ja esmasündinud poisslapsed tuleb tuua minu lossi, kus ma oma kuju säilitamiseks nad verest tühjaks imen ja ongi kõik. lihtne ja kiire. mitte aga niimoodi tuhandeid aastaid mingt kaheldava efektiivsusega agendat punuda nagu nad praegu teevad :wall:
vk1
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 02 Juul, 2007 22:18
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas vk1 »

ei tule praegu see õige tsitaat täpselt meelde, kuid kõlas umbes nii _ pärast seda, kui valgustusajastu tappis Saatana, leiutas inimene kiiresti tema asemele salaseltsid/vandenõud jms.

MINGIT karvast kätt on vist teatud % elanikkonna jaoks vaja, ilma ei saa elada. selle eriti karikatuurne väljend oli 90-date eesti, kus iga mees, kes millegiga vahele jäi, ajalehes teadvalt noogutas ´´ju ma siis kellegile ette jäin, ju ma siis midagi teadsin!´´. selle ülimaks krooniks oli tuttav külajoodik, kes traktoriga purjus peaga vahele jäi ja pärast saunas tõsimeeli arutas, et ju ta siis midagi sellist teadis, et oli vaja teda kompraks vahele võtta :wall:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline