SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
muhumetsad
Liige
Postitusi: 232
Liitunud: 04 Veebr, 2013 13:02
Kontakt:

SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas muhumetsad »

Olen saanud siin kamaluga negatiivset tagasisidet siis EI MÜÜ SIIN,müün osta keskkonnas http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... d=34625882 Välkusi on proovitud Nõuka ajal eemaldada aga pole õnnestunud ja loobuti ilmselt,hoiti parem peidus.Identset eksemplari näed siit : http://ww2.ru/eng/store/element.php?SEC ... T_ID=38665
Manused
P3191283.JPG
P3191284.JPG
P3191285.JPG
Viimati muutis muhumetsad, 19 Mär, 2013 19:07, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kiblok
Liige
Postitusi: 312
Liitunud: 28 Jaan, 2008 21:53
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas Kiblok »

Sellist asja pole kunagi olnudgi ......
baldhur88
Liige
Postitusi: 41
Liitunud: 18 Dets, 2009 23:52
Asukoht: Pernau
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas baldhur88 »

SS- reich nõud ju on olemas. Miks, siis kahvleid, nuge ja lusikaid ei või olla?
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas gnadenlose »

Asjade originaalsuse tuvastamiseks peaks kasutama ikka usutavamaid saite, kui netipoodide omi. Mulle on justkui meelde jäänud, et kõik see välkudega teema on hipiajastu käsitöömeistrite looming.
Гив Ми Мани
Kasutaja avatar
Invaliid
Liige
Postitusi: 422
Liitunud: 22 Veebr, 2005 13:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas Invaliid »

Omalt poolt niipalju, et endalgi selline söögiriist olnud- lusikas nimelt ja mitte Jaama turult mustlaste käest hangitud :lol: Minu kätte jõudis see möödunud aastatuhande 1980-date aastate lõpus ühe tehnikakooli grupivenna isa käest Pärnu linnast, kes ise nii 15-16 aastaselt II ilmasõja Eesti osas nö viimasel viiel minutil saksa poolel osales ja selle sõjasaagiks/suveniiriks kaasa võttis. Seega võib öelda, et sellised söögiriistad olid originaalis olemas küll. Kuna tegemist on perekonnaga, kes igasugusest militaarsusest ennast eemal hoidis, siis pole põhjust arvata et see vuhvlimeistrite toode oli, pealegi sel ajal võltsiti pigem Adibas dresse, Nice tossusid ja Lee Kooper teksaseid :mrgreen:
Kasuta olemasolevaid ressursse ja ära looda.
muhumetsad
Liige
Postitusi: 232
Liitunud: 04 Veebr, 2013 13:02
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas muhumetsad »

Vanainimene KABUHIRMUS proovis sellelt pääle sõda eemaldada märke.Usun selle inimese poja juttu , et nii see oligi
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas Plönn »

1 negatiivselt teada/tuntud muukeelne ,paheline sitakaupmees,müütas veel tunamullu selliseid esemeid oksjonil.Väites ja garanteerides originaalsust :lol: 20 eeed vist siis oli see hind tal :wink:
70 või 80 ndad või mis iganes pole siin mingi argument,selliseid asju võltsiti suh tkohe juba peale sõda.
Silmaringi avardamiseks siis niipalju :!:

nn denatsimine ongi justkui naiivsetele viide et oi-oi-oi ,näed vanamemmeke oma kombinbee all varjas oma närbund kehakumeruste all aastakümneid siis enda elu hinnaga sellist väärt asjakest. :lol: kuni lõpuks väsis ja eseme ära denatsis

sellised SS eliit-ohvitseridesöökla tarvikud ,mina arvan siia maale ei jõudnudki, iseasi kui ehk kuskilt Kuramaa kotist veel Emake Maa end paotab ning midagi sellist välja annab :wink:

Mitut erinevust isegi keskpärase nägemisega tegelane siit nüüd näeb ? :lol:

Pilt
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas viiking »

Võisid jõuda siiakanti küll, iseasi kui palju neid siin liikus. Muid sööginõusid ja trääni ju liikus miks mitte siis sääraseid...

1980ndatel vana mul lasi mingi mõisatalli pinnase puhastamise käigus sealse pinnase kenasti koormatesse panna ja siis, krt, mingi 5 v 8 umbes koormatäit pinnast aia tagant mul tuli kärutada hoovi peale, nö 2 pere elamu aiamaa ja murumaa tekitamiseks. No labida alt tuli palju palju huvitavat, hõbedat, uurijäänukeid, keraamikat... oleks siis saanud tibuga krt üle käia kõik selle...
Siin v kusagil foorumis krt nägin mingeid pilte isegi kus lademes seda välja tuli, tõeline a la carte 8) :lol: Viimati isegi Eestis see oli??

Kahjuks ei mäleta mis mõisatalli puistati :lol: Vana oli Restaureerimis Valitsuses asjamees.
muhumetsad
Liige
Postitusi: 232
Liitunud: 04 Veebr, 2013 13:02
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas muhumetsad »

PALUN: pilt on tehtud päevavalges
Manused
P3211280.JPG
P3211280.JPG
muhumetsad
Liige
Postitusi: 232
Liitunud: 04 Veebr, 2013 13:02
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas muhumetsad »

VALGEL TAUSTAL
Manused
ss-reich2-1.jpg
ss-reich2-1.jpg (146.85 KiB) Vaadatud 6212 korda
P3211281.JPG
Viimati muutis muhumetsad, 21 Mär, 2013 15:13, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas Plönn »

viiking kirjutas:Võisid jõuda siiakanti küll, iseasi kui palju neid siin liikus. Muid sööginõusid ja trääni ju liikus miks mitte siis sääraseid...

1980ndatel vana mul lasi mingi mõisatalli pinnase puhastamise käigus sealse pinnase kenasti koormatesse panna ja siis, krt, mingi 5 v 8 umbes koormatäit pinnast aia tagant mul tuli kärutada hoovi peale, nö 2 pere elamu aiamaa ja murumaa tekitamiseks. No labida alt tuli palju palju huvitavat, hõbedat, uurijäänukeid, keraamikat... oleks siis saanud tibuga krt üle käia kõik selle...
Siin v kusagil foorumis krt nägin mingeid pilte isegi kus lademes seda välja tuli, tõeline a la carte 8) :lol: Viimati isegi Eestis see oli??

Kahjuks ei mäleta mis mõisatalli puistati :lol: Vana oli Restaureerimis Valitsuses asjamees.
Ära nüüd ole naiivne :lol:
Me vestleme Reichi elliidi toidunõudest,mitte mingist laiatarbe prügist,onju.
Teoreetiliselt võib mida iganes sattuda ka meie maale ju ,kuid sellised nõud olid vaid SS ohvitseride sööklates,võibolla tõesti kus rinne pikalt seisis nagu Venemaal,taganedes pudenes midagi maha, kuid meie Eesti saarte aladel.....
Kas on ültse siin foorumis meil kedagi ,kes oma käega on SS toidunõusid leidnud siit, meilt Eestist , ae !??!
muhumetsad
Liige
Postitusi: 232
Liitunud: 04 Veebr, 2013 13:02
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas muhumetsad »

VÕRDLUSMOMENT.............Esimesel pildil siis minu oma.Ma ei saa oma tehnikaga paremat pilti orgunnida.Tõesti mina neil vahet ei tee.Isegi need välgud mõlemal ühedesamade kohtade pealt väsinumad.Panen vilka sahtlisse tagasi ja kui viinavõtu aeg on siis haukkan heeringat sellega,tundub,et ta paremaks ei kõlba :)
Manused
P3211271.JPG
ss-reich2-1.jpg
ss-reich2-1.jpg (146.85 KiB) Vaadatud 6204 korda
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas gnadenlose »

Ainukesed mulle teadaolevad SS-nõud, mida 100% Eestist leitud on, olid ca 10 aastat tagasi Kloogalt leitud klaaspudelid, milledele juba tehases peale valatud mingid kirjad (vist oligi Waffen-SS). Veel olen näinud kärakapudeleid, millede siltidel miskid SS-templid ja mis samuti 100% õiged asjad. Paari Eestist leitud SS-markeeringuga välipudeli korki olen ka trehvanud. Igasugu nuge-kahvleid, rääkimata siis taldrikutest-tassidest, mulle küll ei meenu, et oleks näinud, ikka ainult vuflood. Välguasju kukuti välismaal vorpima enam-vähem 10. mail 1945, terve maailm upub nendesse produktidesse, iseküsimus on, kuidas ja kas võisid sellised esemed sattuda meie maale ütleme 60-70-dail aastatel. Antud kahvli puhul oleks praegusele infole tuginedes tegu puhtalt ilusa loo ostmisega, ese ise tahaks näitamist WAF-is laiadele ringkondadele.
Гив Ми Мани
baldhur88
Liige
Postitusi: 41
Liitunud: 18 Dets, 2009 23:52
Asukoht: Pernau
Kontakt:

Re: SS-Reich kahvel Roneusil Rostfrei

Postitus Postitas baldhur88 »

Mõned aastad tagasi, sain ühe Waffen-SS -i logoga salatikausi. Vanaproua mees tõi selle sõjast kaasa. Paras päevi näind asi oli. Pragudega ja tükk väljas. Kahjuks sai raha puudusel ära antud, nii, et pilti kahjuks pole panna.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist