Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjatele

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
sibulaants
Liige
Postitusi: 31
Liitunud: 04 Jaan, 2012 16:59
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas sibulaants »

Kiidan kasutajat "heikib",tehingud kiired ja suhtumine meeldiv!
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Jalutu »

Sõber palus kiita kamraad Geardardo´t, kaup korralik ja ärimees aus!
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
Geardardo
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 07 Sept, 2013 12:16
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Geardardo »

Kiidan kasutajaid:
Pigeon
margus1
oleeg
mongol
seiklus
sõjamees
Suured Tänud!
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Jalutu »

Taaskord palus sõber postitada tänusõnad ja sügava kummarduse ludvigi suunas. Kaup konkreetne, kiire saatmine ja mis kõige olulisem: üks torisev ja alalõpmata rahulolematu vana leidis lõpuks midagi, millega 100% rahul olla :D
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
operrauno
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 08 Aug, 2011 19:45
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas operrauno »

+1 kasutajatele jeanpaul ja seiklus. Kaup kiire ja korralik
Kasutaja avatar
PANZER
Liige
Postitusi: 397
Liitunud: 15 Juul, 2005 21:25
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas PANZER »

kiidaks ka ja nimelt rene69
kaup oli korralikum kui lootsin ja igati töövalmis, kuigi kaheldi selles.

Vahur
Pz.Kpfw.VI Tiger Ausf. E
johnbull
Liige
Postitusi: 470
Liitunud: 07 Jaan, 2007 0:59
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas johnbull »

kiitus kiire tegutsemise eest postikana kalleb-le :write:
Ajalugu kirjutavad alati võitjad, ja kaotanud poolte ajalugu kuulub osalejate kahanevale ringile.
(Joachim Peiper)
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Jalutu »

Taaskord põhjust positiivset kirjutada: soovitan äripartnerina foorumlast makaak. Konkreetne ja usaldusväärne partner.
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
Kobun91
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 03 Dets, 2013 1:29
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Kobun91 »

Kohutav kogemus kasutajaga Fliegerfaust . Lubas ära osta, ootasin ülekannet mingi nädalakese. Ei tulnud kuigi korduvalt oli lubatud teha ülekanne ära. Siis kadus üldse ära tüüp. Mõtlesin, et ta äkki kardab petta saada, kirjutasin, et olen nõus Tallinna kohale tulema, mille peale lõppes vaikus ja sain vastuse, et väga hea, teeme siis käest kätte tehingu.
Jõudes Tallinna, helistasin talle ning ta küsis mult kauaks ma Tallinna jään-vastasin et järgmise päeva lõunal sõidan minema. Ütles ta siis, et teeme homme hommikul kuigi oli räägitud et teeme sellel päeval. Järgmine hommik keegi mulle muidugi ei helista mille peale helistan talle ise 12 paiku. Tüüp ütles et ta on loomaaias ja pärast seda tuleb minu juurest (Õismäelt) läbi, et ta helistab. Ütlesin, et 4 hakkan tartu poole sõitma, ta ütles et jõuab pole probleemi. Muidugi mingit kõne ei tulnud. Pärast seda kui ma talle helistasin sain sõnumi, et ta on hõivatud, helistab hiljem. Muidugi mingit kõne ei tulnud.
Kui ta järgine päev ka mu kõnesi vastu ei võtnud, saatsin talle sõnumi, ütlesin mis asjast arvan ja ütlesin, et kirjutan kogemusest ka foorumis. Siis sain kohe kõne ja tüübil jäi veel õigust ülegi, umbes et käin talle pinda. Samas ootan 2 nädalat juba temalt lubatud raha, sõidan isegi Tallinnasse kohale ja istun seal oma ema korteris ootan tema kõne nagu idioot. Aga tüüp lubas nüüd telefonis, et ta saadab oma sõbrale raha ja sõber tuleb teeb minuga tehingu Tartus ära. Õhtul 6 paiku helistas uuesti ja ütles et saatis sõbrale raha ära et ma oleks valmis, tema sõber kohe helistab siis teeme tehingu ära. Muidugi mingit kõne ei tulnud. Ta helistas mulle järgmise päeva hommikul veel ja ütles, et sõber eelmine päev ei jõudnud aga raha on tal käes ja helistab mulle täna siis saab tehingu tehtud. Muidugi mingit kõne ei tulnud ja rohkem ma ei viitsi jännata ka sellega.
Ma ei tea milles asi, kas inimene on vaimse puudega, niisama lollitas mind või mis. Igastahes sellist käitumist pole ma elus näinud. Panin ta nime karistusregistrisse ka ja sealt hüppas välja 2011 aasta tsiviilkohtu lahend kus ta on Danske pangale üle 3000 euro võlgu.

Igastahes, kahtlane värk.
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas kalleb »

äkki olid lihtsalt näpud põhjas...
Kobun91
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 03 Dets, 2013 1:29
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Kobun91 »

kalleb kirjutas:äkki olid lihtsalt näpud põhjas...
Kui näpud põhjas siis nii tulebki öelda mitte raisata teise inimese aega, kokkuleppida kohtumisi,jne ja siis mitte telefoni vastu võtta ja ennast peita. Üks täiskasvanud mees võiks oma asju ikka otse ajada mitte selliseid naeruväärseid taktikaid kasutada. Eeldasin, et mehe sõna maksab ikka midagi aga võibolla olen lihtsalt vanamoodne. Esimene kord kui midagi kusagil foorumis müün...
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas kalleb »

üldiselt on militaarneti kasutajad distsiplineeritud ja peavad sõna , mingi udufoorumiga a la hinnavaatlus võrrelda ei saa

muidugi on olnud huvilisi kes ps ei vasta (võibolla laiskus teksti trükkida ), on sellisid kes lubavad kohale tulla aga kunagi ei tule

arvan et 5% kasutajatest , see on väga hea näitaja

äkki siis kasutaja Fliegerfaustile 3 toimkonda koos kandmisega isiklikule kaardile?
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Jalutu »

Taaskord põhjust positiivset kirjutada: soovitan äripartnerina foorumlast LKriisa. Konkreetne ja usaldusväärne partner, kaup kvaliteetne.
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Jalutu »

Taaskord põhjust positiivset kirjutada: soovitan äripartnerina foorumlast OliverrevilO. Konkreetne ja usaldusväärne partner, kaup kvaliteetne.
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
Combat18
Liige
Postitusi: 55
Liitunud: 01 Veebr, 2009 15:44
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Combat18 »

Kiitus Bandyct-le aus ja igati korrektne müüja!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist