Kust saab deaktiveeritud relvi

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
alban
Liige
Postitusi: 1208
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Re: Deaktiveeritud relva omamine

Postitus Postitas alban »

renx90 kirjutas:Loodan ,et see tervemõistuse puudumise vihje polnud mulle suunatud ...
Ei olnud ning ei olnud ka halvustavana mõeldud. Kui ikka asi on lootusetult roostes ja lõppenud nii, et peale happes leotamist ja elektrolüüsimist temast laskekõlblikku asja ei saa, siis ei ole mõtet ka politseisse minna. Aga kui on kahtlus, et: "mine tea äkki saab sest rauast asja", siis soovitan politseile ette näidata.
aaa111
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 16 Jaan, 2013 22:08
Kontakt:

Re: Deaktiveeritud relva omamine

Postitus Postitas aaa111 »

:)
Viimati muutis aaa111, 25 Jaan, 2013 12:45, muudetud 2 korda kokku.
oliver
Liige
Postitusi: 2100
Liitunud: 01 Dets, 2004 17:53
Asukoht: Saarel
Kontakt:

Re: Deaktiveeritud relva omamine

Postitus Postitas oliver »

Tankitõrjekahuriga siin vist ikka pistmist ei ole, pigem ikka tankitõrje granaadiheitja?
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Deaktiveeritud relva omamine

Postitus Postitas Walter2 »

Vaadates neid netipoode, kes dekorelvi müüvad, tekkis küsimus et kas Eestis on mingi firma kes neid Eestisse toob / vahendab? (analoogiliselt firmale, mis huvilistele tasu eest mobile.de -s müügilolevaid sõidukeid siia toob, koos kogu asjaajamise ja arvelevõtuga). Ehk siis piltlikult öeldes toob mulle soovitud riistapuu ukse taha, koos eelneva legitiimsuse ja dokumentide kontrolliga vastavas asutuses (kui osutub vajalikuks) ja ma võin selle kahtlusteta seinale riputada? Lisaks kannab ka rahalise riski, mille ma paratamatult võtan hakates netipoest midagi ostma ja tundmatule müüjale rahaülekannet tegema? Kas sama lugu oleks võimalik ka siis, kui soovin osta toimivat tulirelva ja selle legaalselt arvele võtta?
Aitähh ette vastajatele!
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
alban
Liige
Postitusi: 1208
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Re: Deaktiveeritud relva omamine

Postitus Postitas alban »

Jõhvis pood olemas aga hind soolasem kui Saksamaalt tellides. Vaata nende kodulehte http://www.roba.ee/ru/products=deaktivi ... ruzhie_mmg
kaurkoor
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 19 Veebr, 2013 14:34
Asukoht: eesti
Kontakt:

deaktiweeritud TT

Postitus Postitas kaurkoor »

Kas keegi teab kus saaks osta deaktiveeritud TT :?:
-martin10-
Liige
Postitusi: 135
Liitunud: 23 Sept, 2010 16:42
Asukoht: võrumaa
Kontakt:

Re: deaktiweeritud TT

Postitus Postitas -martin10- »

kaurkoor
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 19 Veebr, 2013 14:34
Asukoht: eesti
Kontakt:

Re: deaktiweeritud TT

Postitus Postitas kaurkoor »

kaurkoor kirjutas:
ma tean seda aga kas kuskilt ei saa odavamalt :google:
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: deaktiweeritud TT

Postitus Postitas viiking »

Mine vaata Tallinna Laia tn alguses militaarantiik...hind kas oli sama v äkki oli veits odavam...
Aga eks see sõltub kas vanem isend v siis mingi uuem ja alati saab ju ka kaubelda kui oled tõsine ostja!
Pakun et kui tegu mingi deaktiveeritud hiinlasega siis hind võiks ju olla odavam kui originaalil :wink:
kaurkoor
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 19 Veebr, 2013 14:34
Asukoht: eesti
Kontakt:

Re: deaktiweeritud TT

Postitus Postitas kaurkoor »

viiking kirjutas:Mine vaata Tallinna Laia tn alguses militaarantiik...hind kas oli sama v äkki oli veits odavam...
Aga eks see sõltub kas vanem isend v siis mingi uuem ja alati saab ju ka kaubelda kui oled tõsine ostja!
Pakun et kui tegu mingi deaktiveeritud hiinlasega siis hind võiks ju olla odavam kui originaalil :wink:
ok :dont_know:
Garrett
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 08 Juul, 2013 20:04
Kontakt:

Re: deaktiweeritud TT

Postitus Postitas Garrett »

Venemaal on pauk TT mudelid. Nimetus on ТТ-С , ТТ-сигнальный. Hind on 12 000 rub = 300 eur
http://www.youtube.com/watch?v=Uv1u1BrGCpQ
kaurkoor
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 19 Veebr, 2013 14:34
Asukoht: eesti
Kontakt:

Re: deaktiveetud AK47

Postitus Postitas kaurkoor »

Olev kirjutas:ei tea kas eests liigub sellist asjandust?
roba.ee-s on üks hiina oma ja ak-74 ka :D
Mamba
Liige
Postitusi: 587
Liitunud: 28 Jaan, 2007 20:14
Kontakt:

Re: Deaktiveeritud relva omamine

Postitus Postitas Mamba »

Mul on aja jooksul tekkinud kaks küsimust.
Esiteks, miks ei ole relvaseadus ja postiseadus kooskõlas.
Postiseduses keelatud saata relva osi, vahet pole kas oluline või mitte.
Relvaseaduses on ju selgelt õeldud mis keelatud ja mis mitte.
Kas kasutate militaarkauba saatmiseks/saamiseks personaalkullerit?????
Kas kasutate eesti posti vaid juhul kui tahate saata kirja maale vanaemale?
Sest igal muul juhul te rikute seadust.
Ja kumb seadus on kõrgem kas relva või postiseadus?
Lähen politseisse ja ütlen et eesti post kaotas mu paki ära ja seal sees oli relva kaba ja nemad raha tagasi ei maksa sest pakis oli keelatud sisu.
Politsei küsib et mis moodi keelatud? Relvaseaduses on ju lubatud. Ütlen et post väidab et neil on keelatud. Politsei ütleb et see eesti post neid ei huvita, nemad lähtuvad relvaseadusest.
Ja eesti post ajab jälle oma jura et nemad lähtuvad oma seadusest ja see on kooskõlas ülemaailmse postiseadusega.

Ja teine küsimus oleks selline et mille alusel mulle määratakse tollimaks kauba eest mis on saadud kingitusena.
Kas koos usa vabakaubanduslepinguga kaob see tolli loominguliste töötajate brigaad ära?


Olen rumal maalaps ja ei saa hästi aru nendest asjadest.
Äkki mõni targem seletab.

Ette tänades
K.
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1000
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: Deaktiveeritud relva omamine

Postitus Postitas davidsoniharald »

Esimene küsimus on päris rumal. Loomi ei või ka postiga saata, ei kodu- ega metsloomi. Reisilennukisse ei või bensiinikanistrit võtta käsipagasina, kuigi autoga võid vedada küll. Üks seadus ei saa teisest ülem olla ja kui postiseaduses on kirjas, et ei või relvaosi saata postiga, siis nii ongi ja ükski teine seadus sellest üle ei käi. Tõenäoliselt vilistatakse sellele seadusele palju ja keegi su püssikaba postkontorist tagasi ei saada. Ütle, et mängupüssi oma. Või kasuta sellist transpordi viisi, millele ei laiene postiseadus. Näiteks maantee trasporti.

Teise küsimusega seoses, USAst tulevad vist 90% postipakkidest "kingituse" märkega. Seega maksustatakse kõiki valimatult ja võid minna tolli tõestama, et sulle paki saatnud Jack on su isiklik suur sõber ja saadab sulle kingi Ameerikast, mitte see Jack kelle ebay poest tuleb iga nädal paar pakki Eesti aadressidele.

PS. Mul on millegi pärast väga hea meel, et kodust arvuti tagant lahkumata ei saa endale relva tellida. :roll:
Mamba kirjutas:Mul on aja jooksul tekkinud kaks küsimust.
Esiteks, miks ei ole relvaseadus ja postiseadus kooskõlas.
Postiseduses keelatud saata relva osi, vahet pole kas oluline või mitte.
Relvaseaduses on ju selgelt õeldud mis keelatud ja mis mitte.
Kas kasutate militaarkauba saatmiseks/saamiseks personaalkullerit?????
Kas kasutate eesti posti vaid juhul kui tahate saata kirja maale vanaemale?
Sest igal muul juhul te rikute seadust.
Ja kumb seadus on kõrgem kas relva või postiseadus?
Lähen politseisse ja ütlen et eesti post kaotas mu paki ära ja seal sees oli relva kaba ja nemad raha tagasi ei maksa sest pakis oli keelatud sisu.
Politsei küsib et mis moodi keelatud? Relvaseaduses on ju lubatud. Ütlen et post väidab et neil on keelatud. Politsei ütleb et see eesti post neid ei huvita, nemad lähtuvad relvaseadusest.
Ja eesti post ajab jälle oma jura et nemad lähtuvad oma seadusest ja see on kooskõlas ülemaailmse postiseadusega.

Ja teine küsimus oleks selline et mille alusel mulle määratakse tollimaks kauba eest mis on saadud kingitusena.
Kas koos usa vabakaubanduslepinguga kaob see tolli loominguliste töötajate brigaad ära?


Olen rumal maalaps ja ei saa hästi aru nendest asjadest.
Äkki mõni targem seletab.

Ette tänades
K.
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Deaktiveeritud relva omamine

Postitus Postitas ivanorav »

Soomes ka Itella (Eesti posti peremeesfirma) lähtub "postiseadusest" ja ei tarni relvade osi (kui nad on muidugi teadlikud paki sisust!) Aga samas "Matkahuolto" liigutab juba tulirelvi kohast A-kohta B!

Nii, et proovi Cargobussi!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 9 külalist