Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Peeeter
Liige
Postitusi: 199
Liitunud: 22 Juul, 2009 21:16
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Peeeter »

Feeliks_Jalgraud kirjutas:
Kui ma olin laps...
http://www.youtube.com/watch?v=Xe1a1wHxTyo
"Et kui oleks niisugune võimalus, et teil võiks iga päev võim vahetuda, siis te kaebaksite nii kaua üksteise peale, kuni jääks järele üks ainuke - kõige julmem, kõige ahnem ja kõige salakavalam."
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas allatah »

See ei ole vist siit foorumist kuuldud.

Talvesõda.
Kaks soome sõdurit on patrullis ning satuvad venelaste pataljoni peale.
Üks soomlane teisele: "Sa jää siia ootama, ma lähen piiran nad sisse"
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2059
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas speedsta »

Toodet tutvusta ikka asjakohase pildiga- kann või kann?
kann.jpg
kann.jpg (96.48 KiB) Vaadatud 6694 korda
http://www.varusteleka.fi/en/product/mi ... nium/22775
Kui on probleem, tõmba lõuga
Matheus
Liige
Postitusi: 130
Liitunud: 19 Mai, 2009 10:56
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Matheus »

Pilt
sannaman
Liige
Postitusi: 509
Liitunud: 17 Juun, 2008 7:50
Asukoht: EU
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas sannaman »

:D

This is the man from Estonia! :D
http://www.youtube.com/watch?v=6_E-BZnAObI
"(●̪●)"
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas kalleb »

:mrgreen:

muzik - v nature :P
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas herman30 »

Pilt
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas vaoinas »

herman30 kirjutas:Pilt
Noh see asi on nüüd küll vaieldav - Kui võtta Ratebeer, siis Saku parim toode on saanud 83 punkti, A. Le Coq' oma aga vaid 68. Kui võtta aga nende populaarsed leviõlled - vastavalt siis Originaal ja Premium, siis võiks mõlemad oma 5 ja 6 punktiga hobusel seal kõhu all olla.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2196
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Soobel »

Kui juba hobused teemaks. Muidu plikade multikas, aga see osa võiks küll nõukaaega tundasaanuid kõnetada: http://www.youtube.com/watch?v=cbRyT1yDqTM
Ehk et ühel päeval oli Ponyvilles põhjakorea. Maagiline eesriie, spioonismuugeldamine, natuke star warsi üle ilkumist ja puha. Ja peksa oma kõite truumaid lakeisid, palju tahad, ikka asi ei edene, sest süsteem mäda ja ratasteta...
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Huvitav, kas see on nüüd mingi vihje või? :D
http://www.postimees.ee/2672720/video-p ... a-klaveril
Nüüd võiks Kikilips oma pianistioskusi demonstreerida, kasutades selleks näiteks sellist instrumenti:
Pilt

P.S. Tuleb välja, et oligi vihje. 18. veebruaril öeldakse lõplikult lahti Tartu Rahust.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Taaniel Tina
Liige
Postitusi: 940
Liitunud: 07 Nov, 2012 9:54
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Taaniel Tina »

Täiesti jõukohane lennukikandja ka Eestile
Pilt
sannaman
Liige
Postitusi: 509
Liitunud: 17 Juun, 2008 7:50
Asukoht: EU
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas sannaman »

No kes küll paneks selliste rõvedate täppidega istmekatte oma autosse... :mrgreen:

Pilt

:wall: :rip:
"(●̪●)"
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Lemet »

Lugupeetaval pole ilmselgelt õrna ettekujutlustki pervode hulgast Eestis ruutkilomeetrile. Peaksin üles otsima kunagi ühe Lada istmetest tehtud pildi, kus juht nõudis oma istmele metssea turjanahast tehtud katet, kusjuures erisoov oli, et kõige karmim harjas täpselt jalge vahele jääks. Põhjendus kõlas, et "meil on külmad talved ja munad võivad külma saada...ja ilus on kah" :twisted:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Matheus
Liige
Postitusi: 130
Liitunud: 19 Mai, 2009 10:56
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Matheus »

Perversne võimleja

„Sanja, kuule Sanja! Kuni ma siin hospidalis lebasin, tegite te mingi arvestuse rööbaspuudel. Kuidas selle harjutuse õige nimetus on, ütle, ah?” pinnis Vanja Pupkin oma kursusekaaslast.
Vanja Pupkin. Kasv meeter viiskümmend batuudilt uiskudega hüpates. Tedretähniline nägu, kõrvad, mis tõid meelde avatud ustega takso, paaniline kartus vastassugupoole ees (ma pole kindel, et ta tänaseks on süütuse kaotanud), absoluutselt eluvõõras. Mis tuul teda Žukovi-nimelisse akadeemiasse tõi, keegi ei teadnud. Füüsilise ettevalmistuse tundides oskas ta lihtsalt naljakalt kangil rippuda (kui õnnestus selleni hüpata). Seetõttu pidi ta umbes viie katse järel suvalises harjutuses arvestust läbida jooksma õpetaja juurde, „panema raporti lauale” ja tõotama, et juba järmisteks arvestusteks omandab ta kindlalt Heraklese jõu ja Apollo kehaehituse ning manguma, et seekord kuidagi arvestus kirja saaks. Seejärel peitis kapten mulksuva „raporti” ohkega lauasahtlisse, saatis Vanja, keda ta ainult „võimlejaks” hüüdiski, värvi ja pintsli järele, et ta spordisaalis midagi ära värviks, ning maalis arvestuste raamatusse Vanja poolt palavalt soovitud „rahuldava”. Seekord oskas Vanja üle kuu aja hospidalis vedeleda aga meie fakulteet andis just sel ajal harjutuse xx arvestuse rööbaspuudel. Umbkudse nimetusega „astud ligi – jõuga tõus toengusse – jalgadega vehkimine – tirel – alla prantsatamine – mitte kaela murda – astud eemale”. Nüüd vaeseke pinnis, kuidas täpselt seda perverssust rööbaspuudel nimetati, samal ajal mõttes „raporti” litraaži rehkendades, mis tal tuleb selle eest välja käia.
„Lühidalt, nii, Vanjake, ära pabista! Rööbaspuud pole sul kang. Siin pole vaja õppida kogu liigutuste järjekorda, kuna igal harjutusel on täpne nimetus! Seda, milles me arvestuse tegime, nimetatakse...”
Sanjake. Üpris ebatavaline iskiksus. Inglikese nägu ja kuradikese hing. Kui vanamemm talt tänaval küsis, kuidas jõuda Punasele väljakule, siis särava naeratuse ja silmadest kumava sooviga kogu inimkonnale heategu teha antud seletuse järel suundus vaene memmeke kusagile Birjuljovo kaubarongide jaama poole...
Sanjakese vastust Vanjale ei lasknud mul lõpuni kuulata kapteni röögatus:
„Seltsimehed kursandid! Rivistuda! Kolme viirgu paigale!!! Nii! Täna on õppeplaani järgi... (järgnes meie organismide täiustamise programmi nimekiri). Kõik said aru? Küsimusi on?”
„Seltsimees kapten! Kursant Pupkin! Lubage pöörduda?” kostis rivi lõpust Vanja arglik hääl.
„Aa! Meie võimleja! No davai, luban, pöördu!”
„Seltsimees kapten, aga... Millal saab... Noh, need, kellel tegemata... Arvestust teha...”
„Bljää! Oled sõjaväelane või mis?! Sa ära siin tagumikku mudi, vaid formuleeri oma küsimus valjusti ja selgelt!”
Pupkin võttis end kokku:
„SELTSIMEES KAPTEN, LUBAGE KÜSIDA, MILLAL SAAB TEHA ARVESTUSE KUNNILINGUSES RÖÖBASPUUDEL?”
Õhus valitses sekund vaikust ja siis varises rivi kolmas viirg... Esimesed kaks jäid püsima, kuigi naerust põlved nõtkusid... Mina kõõritasin Sanja poole. Sellist näoilmet olin ma juba kunagi näinud... Oma kassil, kui ta ükskord terve paki hapukoort laualt maja ajas... Kapten muutus näost tumepunaseks:
„Tvoju mat!!! Millises, nah.. kunnilinguses??? Sa, perverdist võimleja, hakkad mul veel kangil minetis arvestust tegema!!!”
Teine viirg kukkus... Esimese niitis maha Pupkini, kes seisis roosade kõrvadega ja ei taibanud üleüldise lõbu põhjust, järgnev küsimus:
„Mis, kas kõik teised on juba teinud?...”
Walter2
Liige
Postitusi: 4001
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Walter2 »

ma mõtsin kus ma seda varem lugenud olen:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... &start=150 lugu 99
ei noh aga lugu ise on muidugi hea :)
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist