Ukraina

Korea, Vietnam, Lähis-Ida, Afganistan. Kõik konfliktid. Kui seal on olnud eestlasi, siis seda enam.
Suletud
Larix
Liige
Postitusi: 33
Liitunud: 16 Aug, 2008 11:59
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Ukraina

Postitus Postitas Larix »

Vaatasin , et oli Ukraina teema suletud juba , aga mul on küsimus .. tegelikult sooviti minult vastust .Härrased militaarhuvilised ,Venemeedias liiguvd igasugused vesioonid . Üks on selline[url] http://topwar.ru/39442-kak-instruktora- ... istov.html [/url] Ootan kommentaare ja arvamusi , et seletada oma tuttavatele Venemaal asja tõepärasust . Lugupidamisega Jüri
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas Lemet »

Topwari seltskonnale midagi seletada on suht mõttetu. Ajast hakkab kahju...ja kohale ei jõua ikka suurt midagi. Tegu ju ikkagi patriootilise saidiga ja lisaks suht madalalaubalise sootsiumiga. Mida muideks mõned pisut helgema silmavaatega tegelased seal isegi on tunnistanud
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas pagan »

http://www.ohtuleht.ee/211229/venemaal- ... est-eestis
Õhtulehe artikkel 2006-dast aastast. Vanad pildid ja vana lugu. Skaudiorganisatsioon plast - http://www.plast.org.ua/ -
käis meil Militaarteemalises Kauna turismitalus. Nüüd aga otsitud pildid välja ja pandud silt "terrorist" juurde.
Tegemist ei ole NATO baasi, ega NATO instruktoriga. Piltide päritolu on eestlastele endalegi üllatus ja segadus.
Igasugu asju fabritseeritakse. Võibolla oli nense skautide instruktor FSB mees, me ei tea.

Kuigi neid noori on veidi ennatlik terroristideks nimetada, sest ühtki tõestatud terroritegu suundmiiniga nad ellu viinud ei ole.
Relvaõppe saamine on vaba mehe õigus.

Ja pealegi võib netist leida hulga pilte Venemaal asetsevatest (terroristlikest?) militaar lastelaagritest.
Näiteks: http://fonarya.net/detskij-voennyj-lager/
Selle põhjal võiks väita, et Venemaa kasvatab laps-sõdureid ja plaanib neid kasutada Ukrainas?
Pilt

Igastahes mis puudutab sinu poolt esitatud pilte, siis on see FSB provokatsioon sõja õigustamiseks ja NATO ei puutu üldse asjasse.
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Kasutaja avatar
hummel
Liige
Postitusi: 2079
Liitunud: 18 Apr, 2004 12:55
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas hummel »

Kauna asjade näol on/oli tegemist puhta välja imetud provokatsiooniga. Lihtsalt Ukraina pidi ette jääma. Venelased "oleksid olnud õnnelikumad", kui ukrainlased käinuks nende juures noortelaagrites ja andsid kibestunud vastulöögi. Paralleel on nähtav ka tänase olukorraga Ukrainas.

See venelaste militaarne noortetegevus on aga suhteliselt saamatu ja koordineerimatu võrreldes läänes toimuvaga. Aga nad on siis jõudnud sinnani (?), et väljastavad vähemalt ühtset armee riietust noortele nagu seda teevad britid ja USA-kad juba aastakümneid ametlikult. Eraldusmärgid peavad olema küll teised.
Kes tõesti pole näinud-kuulnud, siis sisestada Google otsingusse näiteks: Army Cadet Force.

P.S. Vene vormi võib muidugi igaüks ise netist osta ja olen näinud isegi Eestis vastavaid "patrioote". Üks noorkotkaste juht lubanud ka võllanalja teha ja poistele vene vormid osta, kui eesti omasid ega ka muid ametlikult lõpuks ei anta. Aga kotkaste keskne kollegiaalne organ otsustas jaanuaris hääletusel, et soovitakse minna üle EKV vormiriietusele ja oma vormi väljatöötamisest tuleb loobuda.
Larix
Liige
Postitusi: 33
Liitunud: 16 Aug, 2008 11:59
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas Larix »

Tänan , sain teada selle mida otsisin ... mis pildid need on . NATO või EKV õppelaagrit ma ei lootnudtki leida nendel piltide . Saan nüüd julgeelt vastata oma venemaa sõpradele , et see on demagoogiline provokatsioon :)
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2075
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas krizz »

Täna pressikonverentsil Putin teatas, et Maidani mässajaid koolitati välja Poolas ja Leedus. Aga kuhu jäi siis paljukirutud Eesti? Kas tõesti sõlmitud piirileping teeb juba imesid? Või Savisaar? :roll:
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
hummel
Liige
Postitusi: 2079
Liitunud: 18 Apr, 2004 12:55
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas hummel »

Täna pressikonverentsil Putin teatas, et Maidani mässajaid koolitati välja Poolas ja Leedus. Aga kuhu jäi siis paljukirutud Eesti? Kas tõesti sõlmitud piirileping teeb juba imesid? Või Savisaar?
NB! Eestlased NATO art 4 ei algatanud. Piirileping ehk ka. Savisling niisama soolotab siin, et kohalikele venemeelsetele valijatele pugeda.

Jälle hästi näha, missugune demagoogia meistriklass naabrimeeste juures käib. Kes juba poolt usub, saab sellest poolest ka vähemalt poolega petta.
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas EOD »

hummel kirjutas: Jälle hästi näha, missugune demagoogia meistriklass naabrimeeste juures käib. Kes juba poolt usub, saab sellest poolest ka vähemalt poolega petta.
Optimist. Ikka kui veerandi usud, oled veel kolmveerandiga petta saanud. :lol:
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas Kilo Tango »

EOD kirjutas:
hummel kirjutas: Jälle hästi näha, missugune demagoogia meistriklass naabrimeeste juures käib. Kes juba poolt usub, saab sellest poolest ka vähemalt poolega petta.
Optimist. Ikka kui veerandi usud, oled veel kolmveerandiga petta saanud. :lol:
:-D See tähendab, et ainult nimed ja sidesõnad on õiged.
A tribute to RVL
Liige
Postitusi: 30
Liitunud: 24 Veebr, 2014 16:34
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas A tribute to RVL »

tere,
niisamuti nagu teemaalgataja olen minagi tôdenud, et Ukraina teema on foorumi adm poolt lukku pandud. Soovisin oma algatatud teemale:
A tribute to RVL
Teema pealkiri: Vene Putini agressioon Ukrainas 2014PostitusPostitatud: 04 Mär, 2014 16:02

teha nädala kokkuvôtet. Imestusega avastasin, et minu aeg oli maha visatud, kuna
admin lukustas teema:
Troll
Teema pealkiri: Re: Vene Putini agressioon Ukrainas 2014PostitusPostitatud: 10 Mär, 2014 3:42
Moderaator
Liitunud: 08 Okt, 2004
Postitusi: 1509
Teemaalgatajale. Kui midagi mõistlikku öelda on, siis Ukraina teema on foorumis olemas: viewtopic.php?f=35&t=31054
See siin lukku.

Ma olin omast arust oma esimeses postituses eriti viisakas ja palusin inimlikku suhtumist.
Millegipärast kritiseeriti mind kui teemaalgatajat,"a la et sul pole midagi môistlikku ôelda" ja suunati jututuppa! ? ! Huvitav suhtumine ûhes foorumis. Aga see selleks, ma ju ôpingi tundma selle foorumi tavasid ja adminne.
Kahjuks olin sunnitud ekstra pikalt kirjutama ning oma ja lugeja aega kulutama.
Palun, et admin lukustaks lahti minu algatatud teema, et ma saaksin selle eest hoolitseda. See on nii foorumi kui selle kûlastajate huvides, näiteks tekitatakse sellisel korral vähem siia risu. Rämpsinfi on niigipalju.
Järgnevalt siis lûhike nädala kokkuvôte teemnale: Vene Putini agressioon Ukrainas 2014

Tere,
tänud vastajatele tähelepanu eest!
Jätsin meelega antud teema väheke segaseks ja otsad lahtiseks. Arvestades foorumit kûlastavate militäär huviliste hulgale ja omamoodi Eesti koorekihile lootsin siin leida teemale reflektsioone. Sellist teemaalgatust ja juhtimist saab vôrrelda ka kunstiga.
Pealkirjas oli protsessi lihtne kirjeldus. Järgnes teema, mis jättis seletuste ja pôhjuste seoste otsimise lugejatele ja ala proffide(ka amatööride) hooleks.
Jään pônevusega ootama admini otsust! No maailmarahu on kaalul.
Tänud ette! :write:
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4058
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas Some »

Antud juhul olen moderaatoriga samal meelel. Üks Ukraina teema juba eksisteerib ja pole mitte mingit mõtet laiali valguda mitmesse lõime. Sarnaste paralleelsete teemade olemasolu muudaks kõik lõimed raskesti jälgitavaks. Või on sul mõni hea põhjus miks sinu tekst sinna ei sobi?
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas Jalutu »

Some kirjutas:Antud juhul olen moderaatoriga samal meelel. Üks Ukraina teema juba eksisteerib ja pole mitte mingit mõtet laiali valguda mitmesse lõime. Sarnaste paralleelsete teemade olemasolu muudaks kõik lõimed raskesti jälgitavaks. Või on sul mõni hea põhjus miks sinu tekst sinna ei sobi?
+1
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Re: Ukraina

Postitus Postitas Shiim »

Sulatõsi. Ukraina teemadel räägime siin: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 35&t=31054 ja lõputut hulka paralleelteemasid ei tekita.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline