Ettevaatust - petturid!

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Sibulaants-petis

Postitus Postitas plekkpea »

Kasutaja sibulaants, endine MG3, vaatasin, et Andres38, Istoriku ja minuga probleemid. Raha tahab arvele kohe saada, kuid kaupa saata ei taha kohe üldse, pealegi igas teemas kaob ära!
Huvitun maisest rasketehnikast.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Re: Sibulaants-petis

Postitus Postitas plekkpea »

Moded ehk panevad selle petturite teema alla?
Huvitun maisest rasketehnikast.
pahkel73
Liige
Postitusi: 977
Liitunud: 17 Nov, 2008 17:29
Kontakt:

Re: Sibulaants-petis

Postitus Postitas pahkel73 »

kas poleks parem õige nimi avaldada kellel raha kanti .kui kasutaja nime muudab siis vähemalt nime järgi tuvastab keegi tulevikus kui hakkab ülekannet tegema.
kristjan84
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Nov, 2009 18:00
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas kristjan84 »

Ostsin kevadel sama nimega isiku käest usa magamiskoti süsteemi, tuli ilusti kohale kuid hiljem ostetud leatherman oht pole siiani tulnud ja raha sai üle kantud. Vastas korra ja siiani on kadunud olnud. Kasutajanimi oli siis Geardardo
andres38
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 16 Okt, 2011 10:33
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas andres38 »

Võib-olla juhtub pisike ime :) ja antud kasutajast (kes ta ka siis poleks) saab veel asja, Loodame :D
andres38
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 16 Okt, 2011 10:33
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas andres38 »

Juba ligemale 25h pole mul sellele kasutajale ühtegi pretensiooni. Mida lubab, seda täidab korrektselt nagu tõeline mees :D Ja ma usun et nii see jääbki nüüdsest. Tänud ja edu kõigile.

Andres
Rebasepoeg
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 06 Jaan, 2006 20:59
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas Rebasepoeg »

Tere!

Kasutajaga Ugri on ebameeldiv kogemus. Tegime kaupa, mille hulka käis PV pesu komplekt, briti gore jope ja Glocki tääk. Kandsin raha üle ja ta lubas PV pesu jaki saata hiljem järgi. Ülejäänud kaup tuli küll kohale, aga PV pesu jakk on kadunud kui tina tuhka.
Ta ei vasta ei foorumis ega telefonil millegile.
Nimi on Urmas ja telefoninumber on 54591862
Totu
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Apr, 2010 21:09
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas Totu »

Tere. Vana asi kodanik West aka Oleg Koslow on PETIS. Sai kunagi temaga kaupa tehtud ja raha makstud (2010). Siiani on asi saamata. Seltsimees on siiani kadunid jne.
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas kalleb »

Hoiatan foorumlasi kasutaja Markko009 eest, tellis 2 paari saapaid , lubas ülekande teha , otsisin välja, pakkisin ära aga ülekannet ei tule ega tule, et pakki ära saatnud pole siis materiaalset kahju saanud on aga väga ebausaldusväärne kasutaja , tuletasin talle veel korra telefoni teel meelde , ainult lubadused, enam toru vastu ei võta
tptkas
Uudistaja
Postitusi: 10
Liitunud: 28 Apr, 2009 9:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas tptkas »

Nali naljaks, aga Ott Speek on ka kriminaalvastutusele võetud:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=27321063

See trahv tühistati ammu ära ringkonnakohtu poolt ja minult ei nõutud mitte midagi sisse lõpuks! Seega sul täiesti aegunud info!

http://www.youtube.com/watch?v=SMGJpp5j-S8

Antud video on juba aegunud seoses selle aasta alguseses hakanud kehtima uue karistusseadustikuga! Mul tühistati üldse ära need piraatluse kohta kehtivad paragrahvid, sest uue karistusseadustiku järgi oli tegemist ainult väärteoga, aga isegi väärtegu ei saadud panda teatud põhjustel. Samuti see tegelane kes seal mingist raamatutest räägib video lõpus - sellele on juba ammu raha tagasi makstud! Väga paljud kuriteod mille eest mind karistati on nüüd ainult väärteod. Harju maakohtult sain kohtumääruse kus on kõik kirjas!
mongol
Liige
Postitusi: 1296
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas mongol »

Nagu ka teistes foorumites (hinnavaatluses eeskätt) on jõutud järeldusele, siis "küürakat parandab vaid haud". Soovitan Sul siin mitte tegeleda mingi jamaga, siin pole vaid nohikud, vaid mõned võivad petmist liigagi südamesse võtta.
professional retard
tptkas
Uudistaja
Postitusi: 10
Liitunud: 28 Apr, 2009 9:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas tptkas »

Mul savi nende arvamustest, las arvavad mis tahavad kui soovivad. Ma pole siin aastaid mingi petmisega tegelenud ja ei kavatsegi seda teha.
WellEnd
Uudistaja
Postitusi: 26
Liitunud: 04 Veebr, 2015 17:22

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas WellEnd »

tptkas kirjutas:Mul savi nende arvamustest, las arvavad mis tahavad kui soovivad. Ma pole siin aastaid mingi petmisega tegelenud ja ei kavatsegi seda teha.
Sina oledki see Kala? https://youtu.be/lBixr3-BwfA?t=1m19s
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas kalleb »

nimevahetus pidi riigilõivuna ainult 50.- maksma , isikukoodi vist niisama lihtsalt vahetada ei saa
urmas85
Liige
Postitusi: 91
Liitunud: 23 Aug, 2014 9:55
Kontakt:

Re: Ettevaatust - petturid!

Postitus Postitas urmas85 »

Kasutaja: skinn

Väitis et saatis kauba ära küsis raha ära ja enam ei vasta ja kaupa pole ma ka saanud.

Kasutab panga andmeid:
Sandra Hintermeier EE272200221055214390
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist